Psychoterapie Praha

Psychoterapie Praha - proč psychoterapie zapotřebí?

V dnešní novodobé společnosti, která je orientována na prosperitu, výkon a úspěch se u lidí více a více projevují pocity spojeny s vyčerpáním, pocity nespokojenosti, selhání, bezcílnosti, osamělosti nebo se u lidí může objevit nízké sebevědomí. Dalším problémém plynoucího z tého uspěchané doby je, že zároveň svým pocitům nevěnuji dostatečnou pozornost nebo si s úzkostí, ochromujícícím strachem či panikou nedokáží poradit. Pokud tedy cítíte jakýkoliv psychický problém, tak psychoterapie Praha by vám měla pomoci se těchto pocitů zbavit. Erudovaná doktorka Miriam Kotrusová vám s vašimi pocity pomůže.  Každá psychoterapie je vždy individuální. Délka sezení se  vždy liší na základě  požadávků klienta, jeho problému a někdy i na aktuální náladě a rozpoložení.

Sám klient si totiž definuje průběh, délku i obsah psychoterapie. Je jasné, že každý člověk a každý problém je specifický a individuální. Jsou lidé, kterým stačí pár hodin a někdo potřebuje delší dobu než je vůbec schopen s terapeutem hovořit o citlivých věcech. Psychoterapie Praha, které vám zde doporučujueme vede Dr. Miriam Kotrusová.  Je nezpochybnitelné, že né všem vyhovuje stejný psychoterapeut a přístup, kterým postupuje, ale Dr. Miriam Kotrusovou vám můžeme s klidem doporučit..

Psychoterapie Praha - individuální terapie

Díky psychoterapii máte jedinečnou možnost se o sobě dozvědět nové informace, naučit mít rád i svá negativa a v ideálním případě se naučíte důvěřovat svému vnitřnímu vedení. Vedle lepšího poznání samého sebe začne člověk vnímat i své okolí v jiném světle. Člověk, který absolvuje individuální psychoterapii, si následně po jejím ukončení odnáší sebou minimálně jedinečný, velmi individuální prožitek setkání samého se sebou. Na individuální psychoterapie se Dr. Miriam Kotrusová specializuje.

Psychoterapie Praha - vztahové problémy

Dle psychoanalytické psychoterapie za většinu vztahových problému může naše zkušenost z ranného dětství. Tento typ psychoterapie hledá souvislost s našemi  vztahovými problémy v dospělosti s těma, které jsme měli ve vztahu k otci, matce, sourozencům či jiným důležitým osobám v našem životě. Předpokládáme, že podoba těchto vztahů ovlivňuje celý náš pozdější život a všechny blízké vztahy. Tyto prožitky již změnit nemůžeme, ale určitě je vhodné v nich najít jak vysvětlení současných obtíží, tak se na tyto zkušenosti podívat očima dospělého. S odstupem tak mnohé situace z dětství lze vnímat úplně jiným pohledem.

Psychoterapie Praha - naše doporučené stránky

Výše jsme vám představili psychoterapeutku Dr. Miriam Kotrusovou a její služby coby psychoterapeuta. Nyní bychom vám rádi závěrem doporučili některé stránky na našem webu. Především zde zmíníme ty nejžádanější produkty jako jsou vinylové podlahymarmoleum podlahy, dřevěná plovoucí podlahadřevěné terasy, ale také by vás mohly zajímat naše služby: renovace parketpokládka vinylové podlahy a obecně renovace podlah.