Mop na podlahy

Mop na podlahy od společnosti Podlahy Praha, s.r.o. zajistí, že se zbavíte nepříjemného ohýbání, ždímání, a čmouh při vytírání.

Máte doma jakoukoliv podlahu, vinylovou, PVC, laminátovou, nebo dřevěnou, lepenou či plovoucí a nebaví Vás vytírání podlahy hadrem na koštěti a kyblíkem s vodou? Hledáte marně ten nejlepší mop na podlahy, který by Vás neobtěžoval a vytíral by prakticky sám? Nejste spokojeni s nabídkou klasických mopů, které jsou k dostání v obchodech? U nás, ve společnosti Podlahy Praha, s.r.o. pro Vás máme připraveno zajímavé řešení pro pravidelný úklid podlahy v domácnosti - Bona spray mop.

Našim klientům dokážeme prezentovat novinku v úklidu podlahových krytin, systém Bona Spray Mop, který změní jejich pohled na čištění podlah. Běžná praxe je taková, že tato domácí práce není příjemnou, protože podlahu musíte vytírat univerzálním čisticím prostředkem, rozpuštěným ve vodě. Kyblík plný vody s sebou nosíte z místnosti do místnosti a ždímete zašpiněný mokrý hadr rukama. Všechny tyto nepříjemnosti eliminuje mop na podlahy Bona Spray Mop, který Vám umíme prezentovat, nabídnout a prodat.

Máte zájem o tento produkt?

Vaši poptávku
ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Upřesnění poptávky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Bona Spray Mop je mop na podlahy, který si snadno a rychle oblíbíte.

Díky ergonomicky zkonstruovanému a kvalitně vyrobenému Spray Mopu od společnosti Bona už nemusíte hledat žádný jiný mop na podlahy. Konečně můžete odbourat zkoušení nepraktických, neskladných a nedokonalých košťat na vytírání, rotačních mopů či jejich parních verzí, které u Vás doma stejně akorát překážejí. Můžete si dokonce ulevit od nepříjemného ždímáním hadrů. Naše společnost Podlahy Praha, s.r.o. Vám, našim klientům, chce ulehčit nutný proces vytírání podlahy, a proto Vám nabízíme Bona Spray Mop.

Výhody, které poskytuje mop na podlahy Bona Spray Mop:

 • Řeší ochranu a péči o podlahu
 • Účinně odstraňuje nečistoty, skvrny a ostatní špínu
 • Mop je po sestavení připraven k okamžitému použití
 • Vytírání řešíte bez vody a kbelíku
 • Čističe jsou netoxické a ekologické

Vytírání podlahových krytin s tímto systémem je úplně jednoduchý. Stačí podlahu zamést nebo vyluxovat a použít mop na podlahy Bona Spray Mop. Z nádržky, která je připevněna na tyči mopu naneste přípravek na čištění podlahy. Dávkování přípravku z rozprašovače se jednoduše ovládá zabudovanou páčkou v rukojeti mopu. Následně setřete modrým čisticím padem z mikrovlákna, který je na mopu přichycen systémem suchého zipu. Otočná hlava mopu zajistí vytírání i v těžce přístupných místech.

Pro plagiátory není problém zkopírovat systém Bona Spray Mopu, ale nejsou schopni kopírovat patentované složení čisticích prostředků, které tento mop na podlahy používá.

Mop na podlahy Bona Spray Mop se vyrábí v několika provedeních, které mají jedno společné, a to, že se jednoduše ovládají a úklid je s nimi rychlou a vcelku příjemnou záležitostí.

Varianty typů Bona Spray Mop – mop na podlahy:

 • Bona Spray Mop
 • Bona Spray Mop Express
 • Bona Spray Mop Curve
 • Bona Spray Mop Motion s vibrační hlavicí

Čistící sada Bona Spray Mop je vhodná pro použití na všechny druhy pevných podlahových krytin v domácnosti i v komerčních objektech. Není důležité, zda máte doma na podlaze PVC, dlažby, vinyl, lakované a olejované dřevo nebo lakovaný korek. Pro všechny tyto podlahy je mop na podlahy Bona Spray Mop vhodný, protože na podlahách nezanechává přebytečnou vlhkost.

Mop na podlahy- rozdělení čistících prostředků

Netoxické a ekologické čističe na podlahy, užívané pro mop na podlahy od výrobce Bona můžeme třídit podle typů podlahových krytin, na které jsou používány. Pro Bona Spray Mop jsou určeny tři základní řady

 1. Čisticí prostředky na tvrdé povrchy podlah, které používáme na slinuté dlažby, PVC, leštěné kamenné podlahy, vinylové podlahy, laminátové plovoucí podlahy
 2. Čisticí prostředky na dřevěné a korkové lakované podlahy
 3. Čisticí prostředky na olejované dřevěné podlahy
 4. Bona Spray Mop mop na podlahy má nádrž (kartuši) na čistící prostředek jednoduše plnitelnou. Pro doplnění čisticího prostředku jsou určeny náhradní náplně, které jsou v naší nabídce na tvrdé a lakované povrchy ve 4 l na olejované podlahy ve 2,5 l balení. Doporučujeme Vám, abyste používali pouze originální náplň Bona čistič do Bona Spray Mopu. V případě použití jiného přípravku může dojít k poškození mopu na podlahy a tato reklamace Vám nebude uznána.

Vlastnosti, které má mop na podlahy Bona Spray Mop:

• Je speciálně vyvinut pro dřevěné a korkové lakované podlahy, dřevěné olejované podlahy a tvrdé povrchy
• Má ergonomický tvar
• Disponuje opakovaně doplnitelnou nádržkou
• Umožňuje jednoduché čištění podlah a nezanechává nepříjemné skvrny
• Čistič je šetrný k životnímu prostředí
• Mop má otočnou hlavu pro úklid těžce dostupných míst
• Čisticí pad je možno bez aviváže vyprat

Ve společnosti Podlahy Praha, s.r.o. Vám dokážeme nabídnout mop na podlahy od výrobce Bona, jeho příslušenství i náhradní náplně. 

Mop na plovoucí podlahu a i všechny ostatní mopy a čistící prostředky detailně prezentujeme na našem webu Renovace podlah.

Kategorie: 
Přípravky