Hadr na podlahu

Doma máme všichni nějakou podlahu a tu musíme občas vyčistit. Obyčejný uživatel nemá šanci vyznat se v tom, jaký čistič má na tu kterou podlahu použít, a to samé platí také, pokud vybíráte hadr na podlahu.

Společnost Podlahy Praha, s.r.o. pomáhá zákazníkům při výběru vhodných čističů, doplňků a prostředků pro konkrétní povrch podlahy. První pravidlo zní „Používejte jeden hadr na jeden čistič od jednoho výrobce“. Prověřeným producentem přípravků na čištění podlah jejich doplňků je společnost BONA, která dokáže nabídnout čistič i hadr na podlahu s jakýmkoliv povrchem.

Hadr na podlahu ve třech variantách:

 • Hadr na podlahu BONA Čisticí pad (Cleaning pad) - modrá utěrka
 • Hadr na podlahu BONA Prachový pad (Dusting pad) - bílá utěrka
 • Hadr na podlahu BONA Applicator pad - žlutá utěrka

Hadr na podlahu - každý krok s jiným hadrem

Na běžné zametání suchou cestou je nejlepší používat antistatický hadr s jemnou strukturou, který na sebe dokáže navazovat prach, vlasy a chlupy z domácích mazlíčků. Takový osvědčený hadr na podlahu je BONA Prachový mop (Dusting pad) – bílá utěrka, kterou po zametení můžete pouze vyklepat z okna. Pokud je hodně špinavý, můžete jej vyprat v pračce bez aviváže podle Návodu k použití.

Osvědčený hadr na podlahu pro čištění mokrou cestou vytíráním je BONA Čisticí pad (Cleaning pad) – modrá utěrka. Tento pad je vyrobený z mikrovlákna a má tu přednost, že na podlahách nevytváří šmouhy. Jeho struktura zajišťuje také to, že na podlahách nezanecháte přebytečnou vlhkost. Po použití můžete, podle stupně zašpinění, hadr na podlahu BONA Čisticí pad (Cleaning pad) – modrou utěrku, vyprat pod vlažnou tekoucí vodou, nebo jej vyprat v pračce podle Návodu k použití.

Hadr na podlahu BONA Applicator pad – žlutá utěrka, je speciálně určený pro aplikaci ochranných vrstev na podlahové krytiny v interiérech. Tento pad má unikátní strukturu, podobnou rounu, která zaručuje dokonalé vmasírování ochranného poliše, leštěnky nebo oleje a jeho variant do povrchu podlahy. Hard na podlahu BONA Applicator pad – žlutá utěrka se používá k nanášení, nikoliv k vytírání. Čištění tohoto padu je dáno Návodem na použití ochranného přípravku i padu samotného.

Máte zájem o tento produkt?

Vaši poptávku
ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Upřesnění poptávky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Hadr na podlahu BONA pad je vhodný pro BONA Čistič na podlahu

Hadr na podlahu - podlahy s tvrdými povrchy

 • Hadr na podlahu BONA Prachový pad – pro zametání na sucho
 • Hadr na podlahu BONA Čisticí pad + BONA Čistič na laminátové podlahy & dlaždice – pro vytírání
 • Hadr na podlahu BONA Applicator pad + BONA Leštěnka na laminátové podlahy & dlaždice – pro aplikaci ochranné vrstvy

Hadr na podlahu - podlahy s dřevěnými nebo korkovými lakovanými povrchy

 • Hadr na podlahu BONA Prachový pad – pro zametání na sucho
 • Hadr na podlahu BONA Čisticí pad + BONA Čistič na parkety - pro vytírání
 • Hadr na podlahu BONA Čisticí pad + BONA Cleaner – pro vytírání
 • Hadr na podlahu BONA Applicator pad + BONA Remover – pro odstranění ochranné vrstvy
 • Hadr na podlahu BONA Applicator pad + BONA Leštěnka na parkety LESK nebo MAT - pro aplikaci ochranné vrstvy
 • Hadr na podlahu BONA Applicator pad + BONA Freshen up – pro aplikaci ochranné vrstvy

Hadr na podlahu - podlahy s olejovanými povrchy:

 • Hadr na podlahu BONA Prachový pad – pro zametání na sucho
 • Hadr na podlahu BONA Čisticí pad + BONA Čistič na olejované podlahy – pro vytírání
 • Hadr na podlahu BONA Čisticí pad + BONA Soap – pro vytírání
 • Hadr na podlahu BONA Applicator pad + BONA Wax Oil Refresher – pro aplikaci ochranné vrstvy

Hadr na podlahu BONA Prachový pad (Dusting pad) - bílá utěrka, BONA Čisticí pad (Cleaning pad) - modrá utěrka i BONA Applicator pad - žlutá utěrka jsou univerzálně použitelné pro BONA Spray mop.

Hadr na podlahu BONA pad je vhodný pro použití na podlahy v interiérech:

Hadr na podlahu - příprava povrchu 

Pochozí plochy podlahových krytin vždy nejprve pečlivě zbavte volných částic. Pro tento krok čištění použijte vysavač, koště nebo hadr na podlahu BONA Prachový pad. Vhodným roztokem čističe podlahu za pomoci BONA Čisticí pad podlahu vytřete a nechte ji důkladně vyschnout. Pokud se Vám podlaha připadá zašlá, použijte hadr na podlahu BONA Applicator pad a vhodný ochranný nátěr na její pochozí plochu.

Hadr na podlahu - pro bytové i komerční plochy

V podlahovém studiu společnosti Podlahy Praha, s.r.o. Komunardů 38, Praha 7 – Holešovice, Vám hadr na podlahu BONA pad i čističe a údržbové prostředky a přípravky rádi představíme a prodáme. Dokážeme pro Vás vybrat takové, které jsou pro Vaši podlahu nejvhodnější. Všechny uvedené prostředky i hadr na podlahu BONA si můžete zakoupit v našem podlahovém studiu, nebo je objednat prostřednictvím e-mailu obchod@podlahy-praha.cz .

Kategorie: 
Přípravky