BONA Clean R60

Bona Clean R60 - produkt 2v1 - čistí a poskytuje podlaze ochranný film na povrchu

Máte ve svém interiéru elastickou podlahovou krytinu, např. vinyl nebo PVC? Stále hledáte vhodný šetrný čisticí přípravek k údržbě Vaší podlahy, který Vaší podlaze také dokáže současně poskytnout dlouhodobou ochranu povrchu? V podlahovém studiu společnosti Podlahy Praha, s.r.o., Komunardů 38, Praha 7 – Holešovice, Vám nabídneme Bona Clean R60, který dokonale splní všechny Vaše požadavky.

Bona Clean R60 je jemný čisticí prostředek, rozpustný ve vodě, vhodný pro běžné čištění všech elastických podlah. Produkt Bona Clean R60, je 2v1 – čistí a zároveň poskytuje ochranný film na povrchu. Bona Clean R60 zanechává lehce lesklý povrch a může být použit pro ošetření laku Bona Pure a jiných elastických podlah. Je vhodný pro použití do všech automatických čistících systémů, jako například Bona Power Scrubber.

Bona Clean R60 je možné využít pro čištění elastických podlah jak v bytových, tak i v komerčních interiérech.

Přijďte k nám do podlahového studia společnosti Podlahy Praha, s.r.o., ul. Komunardů 38, Praha 7 – Holešovice, a naši specialisté Vám čistič na elastické podlahoviny Bona Clean R60 nejen prodají, ale také ochotně představí a zodpoví všechny Vaše dotazy.

Bona Clean R60 na elastické podlahy, ale i ostatní výrobky, si můžete zakoupit jak v našem podlahovém studiu, tak z pohodlí domova také objednat prostřednictvím e-mailu obchod@podlahy-praha.cz .

BONA Clean R60 je:

 • Určen pro všechny elastické podlahoviny (vinyl, PVC, linoleum, pryž)
 • Jemný, přesto efektivní, i při menším poměru dávkování
 • Zanechává na povrchu odolný ochranný film
 • Vysoce koncentrovaný
 • Jemně pěnivý
 • Je vhodný pro denní údržbu i pro hloubkové čištění
 • Účinně odstraňuje skvrny, nečistoty i špínu
 • Ochraňuje povrchy podlah a pečuje o ně
 • Netoxický a ekologický výrobek

Bona Clean R60 čisticí a ochranný prostředek na elastické podlahoviny je vhodný na:

 • Podlahové krytiny z PVC
 • Podlahoviny z CV
 • Pryžové podlahové krytiny
 • Podlahy z kaučuku
 • Povrchově upravené podlahové krytiny z výroby

Bona Clean R60 – technická data:

Báze: roztok povrchově aktivního činidla

pH: cca9,5 (koncentrát)

Dávkování: běžné znečištění: 50 ml na 10 litrů vody (1:200)

značné znečištění: 1 litr na 10 litrů vody (1:10)

Poměr: bežné znečištění 1 litr = 1000 m², značné znečištění 1 litr = 50 m²

Nářadí k aplikaci: Mop s Bona Cleaning Pad, čistící stroj, jako například Bona

PowerScrubber (bílé nebo červené kartáče)

Trvanlivost: 2 roky od data výroby v originálním neotevřeném obalu

Skladování/přeprava: teplota nesmí klesnout pod +5°C nebo být vyšší než +25°C, během skladování a přepravy. Chraňte před mrazem.

Balení:10 x 1 litr, 3 x 5 litr

Příprava podlah pro použití čističe Bona Clean R60 elastické podlahoviny:

Příprava podlah pro použití prostředku Bona Clean R60 na elastické podlahoviny začíná shodně, jako přípravy před úklidem kterýmkoliv jiným čističem.

To znamená, že všechny plochy, které chcete prostředkem Boba Clean R60 čistit, musíte nejprve zbavit prachu a písku, případně dalších volných částic, zametením nebo vysátím, suchou cestou. Následně můžete pokračovat v úklidu podle toho, jaký typ údržby budete přípravkem provádět.

Postup použití čističe Bona Clean R60:

Pokud máte pochybnosti, zda je čistič Bona Clean R60 vhodný právě pro Vaši podlahu, proveďte zkoušku na méně viditelném místě podlahy pro ujištění vhodnosti funkčnosti produktu. Před použitím tohoto výrobku se vždy seznamte s veškerými informacemi uvedenými na obalu tohoto výrobku a v technickém a bezpečnostním listu, volně přístupném na webových stránkách výrobce.

Před použitím přípravku Bona Clean R60 vyhodnoťte stav povrchu podlahy a vytvořte, podle doporučení, vodní roztok s přípravkem Bona Clean R60.

Běžné čištění:

1. Zameťte a vysajte všechny volné nečistoty z podlahy.

2. Pro odstranění běžného znečištění nařeďte přípravek Bona Clean R60 v poměru 50 ml na 10 litrů vody.

3. Naneste roztok přípravku na podlahu pomocí mikrovláknové utěrky Bona CleaningPad a Bona mopu.

4. Nechte řádně zaschnout.

 

V případě značně znečištěné podlahy nařeďte přípravek Bona Cleaner R60 v poměru 250 ml na 10 litrů vody. Nechte řádně zaschnout. Podlaha bude čistá a zároveň chráněná proti opotřebení.

 

Intenzivní čištění:

1. Bona Clean R60 je také vhodný pro intenzivní čištění všech elastických podlah.

2. Zameťte a vysajte všechny volné nečistoty z podlahy.

3. Nařeďte přípravek Bona Clean R60 v poměru 1 litr na 10 litrů vody. Poté naneste roztok přípravku na podlahu pomocí mikrovláknové utěrky Bona Cleaning Pad a Bona Mopu. Nechte řádně zaschnout.

4. V případě potřeby je možné později aplikovat leštěnku (poliš) v kombinaci s vhodným padem (bílý) a za použití vhodného jednotalířového stroje.

Bona Clean R60 může být také použit do automatických čistících systémů v poměru 25 ml na 10 litrů (1:400) vody.

 

Profesionálové společnosti Podlahy Praha, s.r.o. Vám ochotně pomohou s výběrem čisticích prostředků pro Vaše podlahové krytiny.

Společnost Podlahy Praha s.r.o. se zabývá prodejem podlahových krytin, pokládkou, kompletním servisem a technologiemi souvisejícími s podlahovinami všeho druhu již mnoho let. V našem sortimentu je nejen Bona Clean R60, ale široký výběr dalších podlahových čističů, pomůcek i veškeré příslušenství a doplňky, které k podlahám patří.

V podlahovém studiu společnosti Podlahy Praha, s.r.o. Komunardů 38, Praha 7 – Holešovice, Vám přípravek Bona Clean R60 na elastické podlahy rádi představíme i prodáme. Seznámíme Vás s tím, jak funguje v praxi, a že nejlepším systémem údržby elastických podlahovin je BONA Cleaner Spray mop s Bona Clean R60 čistič na elastické podlahoviny.

Společnost Podlahy Praha s.r.o. si váží každého zákazníka, jejím cílem je jeho spokojenost, splnění jeho požadavků a představ. Garantujeme seriózní smluvní podmínky, vysokou odbornou úroveň prací, dodržení požadované kvality díla, záruční i pozáruční servis.