Renovace dřevěných schodů

Renovace dřevěných schodů je nedílnou součástí celkové renovace podlah stejně jako broušení parket nebo celková renovace parket. Schody jsou hodně namáhaným prostorem, proto po čase potřebují kompletní oživení vzhledu, nejčastěji broušení schodů a poté nanesením ochranné vrstvy např. laku. Renovace dřevěných schodů  a renovace dřevěných podlah probíhá za pomoci speciálních strojů, které vybrousí tenkou vrstu zašlé podlahy. Poté se aplikuje nová povrchová úprava lakováním nebo voskováním. Dodejte Vašim schodům nový vzhled, který učiní z Vašeho schodiště opět nové.

Máte zájem o tuto službu?

Vaši poptávku
ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Upřesnění poptávky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Renovace dřevěných schodů

Renovace dřevěných schodů je rychlé a jednoduché řešení, které vrátí schodišti jeho krásu a správnou funkčnost. Ani nejkvalitnější dřevěné schodiště nevydrží v perfektním stavu donekonečna. Po určité době dojde k prošlapání jednotlivých stupňů a dřevěné schody tím ztrácí nejen na atraktivitě, ale zejména na bezpečnosti. Renovace dřevěných schodů vám zajistí, že bude vaše schodiště i nadále bezpečné a dalo se beze strachu používat.

Pokud potřebujete provést renovaci dřevěných schodů, neváhejte nás oslovit!

V rámci poskytovaných služeb je vám společnost Podlahy Praha schopna nabídnout kvalitní renovaci dřevěných schodů dle vašich požadavků. Zkušenosti s renovací schodišť nás dovedly až k naší dnešní kompletní nabídce renovace dřevěných schodů, ale i ostatních prvků schodiště. Staré dřevěné schody umíme nejen kvalitně zrenovovat, ale hlavně podstatně prodloužit jejich životnost. Naši odborní pracovníci vám jsou schopni zrenovovat schodiště, že bude skutečně vypadat jako nové. Renovace dřevěných schodů firmou Podlahy Praha je finančně mnohem méně náročná, než pořizovat zcela nové schodiště.

Renovace dřevěných schodů - možnosti

V současné době existuje několik možností, jak lze provést renovaci dřevěných schodů - nejčastěji se však přistupuje ke zbroušení, vytmelení prošlapaných stupni a závěrečným nanesením ochranné vrstvy kvalitního laku nebo vosku. Renovace dřevěných schodů není snadná a před zahájením prací je vždy nutné, aby zkušený technik nejdříve posoudil jejich současný stav. Tento krok není radno podceňovat, protože špatný odhad renovačních prací by Vás mohl stát dost peněz a výsledek by pak nemusel splňovat Vaše předpoklady. Návštěvu technika na místě předpokládané renovace dřevěných schodů a vypracování nezávazné nabídky včetně cenové kalkulace nabízí společnost Podlahy Praha samozřejmě zdarma.

Renovace dřevěných schodů prováděná našimi profesionály je vždy dopředu stanovena podle vypracovaného posudku technika a práce jsou prováděny podle doporučeného postupu renovačních prací. Naší práci děláme kvalitně, máme s ní dlouholeté zkušenosti, a spokojenost zákazníka je pro nás na prvním místě. Víme, že dobře odvedená práce je naší nejlepší vizitkou. Naše reference mluví za vše.

Cesta k obnově dřevěných schodů vede přes jejich renovaci.

Renovace dřevěných chodů je jednou z našich specializací, máme za sebou desítky dokončených zakázek a věříme, že k plné spokojenosti našich zákazníků. Svému řemeslu rozumíme, dokážeme poradit a doporučit správné řešení. Nabídka našich profesionálních služeb  v oblasti renovace schodů vždy zahrnuje kompletní servis.

Nabízíme prohlídku již realizovaných renovací dřevěných schodů, abyste se na vlastní oči mohli přesvědčit, jak kvalitní práci odvádíme.

Renovace dřevěných schodů - průběh

Při renovaci dřevěných schodů se provádí jejich zbroušení za pomoci speciálních brusných strojů. Těmi se zbrousí tenká vrstva povrchu stupnic, následuje oprava nášlapů a schodnic, zatmelení, opětovné zbroušení a na závěr se aplikuje nová povrchová vrstva kvalitního laku nebo vosku. V případě potřeby provádíme také opravy dalších prvků schodiště – ukotvíme hýbající zábradlí, doplníme vyštípnuté kousky dřeva, obrousíme a natřeme zábradlí či boční opláštění atd. Zejména drobnější poškození schodů se dají opravit relativně snadno. Při renovaci dřevěných schodů nabízíme kompletní servis!

Výhody renovace dřevěných schodů

  • Schody při renovaci nejprve jeden po druhém zpevníme a vyrovnáme případná vyšlapaná místa
  • Pečlivě zbrousíme povrch schodů a aplikujeme kvalitní povrchovou vrstvu
  • Provedeme potřebné opravy dalších prvků kolem schodiště
  • Není třeba provádět náročné bourací práce

Po výsledné renovaci bude Vaše dřevěné schodiště opět plně funkční, krásné a bezpečné.

V rámci poskytovaných služeb nabízíme kromě renovace dřevěných schodů také opravy schodů železných, betonových nebo kamenných. Provádíme opravy starých prošlapaných, olámaných a jinak poškozených schodů, které již nevyhovují z bezpečnostních nebo estetických důvodů.  Povrchové opravy schodů provádíme různými technologiemi podle druhu schodů. Námi prováděné opravy schodů je možno použít jak u vnitřních, tak venkovních schodů nejrůznějších tvarů.

Dokážeme za velmi příznivou cenu proměnit staré schody v dokonalý skvost.

Při renovaci schodů klademe důraz na servis a spokojenost zákazníka. Každé námi realizované řešení je zcela individuální, zhotovené dle Vašich představ.

Neváhejte a oslovte nás!  Na renovace dřevěných schodů  a renovace podlah jsme odborníci!

Kontaktujte nás a využijte všechny naše služby!