PVC Tarkett

PVC Tarkett - vynikající pevnost, dlouhá životnost a originální dekory.  

V současné době je krytina PVC stále více žádaná a vzrůstá po ní poptávka. Nová technologie výroby PVC TARKETT umožňuje vyrábět povrchové úpravy takřka nerozeznatelné od jiných podlahových krytin, jako jsou dřevo nebo laminát. PVC TARKETT v novém designu s věrnou podobou dřeva se využívá v bytové i komerční výstavbě.

Podlahy PVC TARKETT vyrábí firma Tarkett Sommer se sídlem ve francouzském Nanterre. Francouzská společnost působí na trhu přes 120 let a nabízí nejširší nabídku produktů. Je celosvětovým lídrem v oblasti podlahových krytin a sportovních povrchů.

Polyuretanová ochranná vrstva zpevněná částicemi s mimořádně vysokou odolností (patentovaná povrchová úprava PVC TARKETT) zajišťuje vysokou ochranu PVC TARKETT před běžným opotřebením. Díky této špičkové povrchové úpravě jsou podlahy PVC TARKETT velmi odolné a snadno se udržují a ošetřují. Povrch tvrzený polyuretanem zaručuje, že podlahu není potřeba po celou dobu její životnosti ošetřovat leštidlem. Stačí každodenní suché nebo mírně vlhké vytírání mopem.

Podlahy PVC TARKETT jsou vhodné do běžných domácností, ale používají se zejména do administrativních budov, různých provozoven a škol. Díky své vysoké kvalitě se hodí i do hygienicky náročných prostor jako jsou zdravotnická zařízení, kosmetické salony, výrobny potravin atd.

Povrchy a barvy PVC TARKETT přinesou teplo do vašeho domova.

Podlahy PVC TARKETT se snadno instalují, mají vynikající akustickou izolaci a vysokou odolnost proti opotřebování, vytváří příjemný pocit pro nohy, jsou hygienické, snadno čistí a ošetřují.  PVC TARKETT se vyrábí ve velice moderních, atraktivních a velmi žádaných vzorech. Svým vzhledem dokážou dokonale imitovat různé druhy dřeva, parkety, korek, bambus, atd. Podlahy PVC TARKETT jsou nabízeny v několika kolekcích, v různých tloušťkách, v šířích 200 a 400 cm.

PVC TARKETT - typické vlastnosti:

 • Atraktivní vzhled
 • Široká paleta barevností, velký výběr dekorů a barev
 • Vysoká odolnost vůči opotřebování
 • Výtečná odolnost proti zbytkovému otlaku a oděru.
 • Tlumí kročejový hluk 
 • Velmi dobrý teplotní vjem
 • Vvelice příjemné na došlap
 • Vysoká odolnost proti poškrábání a opotřebení
 • Odolnost proti šmouhám od podrážek
 • Vysoká hygieničnost
 • Snadná údržba a ošetřování
 • Nízké pořizovací náklady, ekonomická dostupnost
 • Vhodnost pro podlahové vytápění
 • Odolnost proti vlhku a vodě

PVC TARKETT podlahové krytiny jsou praktické a uspokojí i esteticky náročné zákazníky.

PVC TARKETT – speciální kolekce

Bezpečnostní podlahy - Tarkett Safety má vynikající protiskluzovou úpravou a výborné technické vlastnosti.

Sportovní povrchy - Tarkett Sports splňuje všechny požadavky sportovišť, používá se v mnoha sportovních halách a zařízeních po celém světě.

Podlahy do mokrých provozů - jsou určeny pro použití v mokrých provozech. Zahrnují podlahovou a stěnovou krytinu a celou škálu doplňků. Po vyspárování za tepla vytvářejí trvanlivý a odolný vodotěsný povrch vhodný pro řadu instalací ve zdravotnictví, domovech důchodců, školství a sportovních střediscích.

PVC TARKETT - základní rozdělení

 • Heterogenní PVC TARKETT - skládají se z několika na sebe nalisovaných vrstev (nášlapná vrstva, dekor, horní PVC, nosné vlákno, spodní PVC). Odlišují se od sebe složením, celkovou tloušťkou a tloušťkou nášlapné vrstvy. Tloušťka nášlapné vrstvy určuje stupeň zátěže podlahové krytiny. Díky dekorům mohou imitovat dřevo, dlažbu, kámen, bambus, prkna a další materiály. Spektrum použití je velmi široké, od lehké bytové zátěže, až po průmyslové objekty.

 

 • Homogenní PVC TARKETT - jsou vyrobeny pouze z jedné vrstvy PVC hmoty, v celé své tloušťce jsou stejného složení a provedení. Vyrábějí se v různých rozměrech a tloušťkách, nášlapná vrstva je shodná s tloušťkou podlahoviny. Jsou vysoce odolné a používají se do extrémně zatížených prostor (obchodní domy, montážní haly, vstupní prostory, nemocnice, školy, jídelny apod.).

PVC TARKETT - pokládka

Volné pokládání

 • v bytech a rodinných domech je možné pokládat PVC TARKETT volně. Velikost místnosti, kde se bude PVC TARKETT pokládat volně by měla být maximálně do 20 m2.

 Celoplošné lepení

 • způsob pokládky PVC TARKETT celoplošným lepením pro plochy větší než 20m2. Velmi důležité je, aby podklad byl suchý, s vyrovnaným povrchem a bez trhlin. Při celoplošném lepení je nutné dodržovat pokyny výrobce lepidla.

Pokládku PVC TARKETT vám naši podlaháři provedou rychle a spolehlivě!

Zruční podlaháři ze společnosti Podlahy Praha s.r.o. umí podlahy PVC TARKETT položit bez zbytečného prořezu rychle a spolehlivě, tak abyste byli na 100% spokojeni. Pokládka s naší společností probíhá s co nejmenším zásahem do běžného chodu domácnosti nebo firemního provozu.

U společnosti Podlahy Praha s.r.o. najdete širokou kolekci PVC podlahových krytin.

Společnost Podlahy Praha s.r.o. se zabývá prodejem podlahových krytin, pokládkou, kompletním servisem a technologiemi souvisejícími s podlahovinami všeho druhu již mnoho let.

V našem sortimentu je k dispozici PVC TARKETT jak do bytových, tak do kancelářských, výrobních či jiných komerčních prostor. Ve vzorkové prodejně společnosti Podlahy Praha s.r.o. v ulici Komunardů 38, Praha 7 si můžete všechny druhy námi dodávaných dekorů PVC TARKETT podlahových krytin prohlédnout.

V naší prodejně naleznete samozřejmě i najdete široký výběr dalších podlahových krytin, veškeré příslušenství a doplňky, které k podlahám patří a také veškerou podlahovou chemii.

Naším cílem je na prvním místě maximální spokojenost zákazníka!

Naši odborně vyškolení prodavači vám zde ochotně poradí při výběru potřebné šíře PVC TARKETT, aby byl minimalizován případný odpad z prořezu. Návrh podlah PVC TARKETT podle plánku místnosti uzpůsobíme tak, v místnostech nevznikal spoj, čímž vznikne jednolitý povrch.

Naši profesionálové s dlouholetými zkušenostmi podlahy PVC TARKETT dobře znají a umějí výborně využít všechny jejich vlastnosti. Na profesionálně odvedenou práci se u nás můžete stoprocentně spolehnout a využít naše dlouholeté zkušenosti!

Společnost Podlahy Praha s.r.o. si váží každého zákazníka, jejím cílem je jeho spokojenost, splnění jeho požadavků a představ. Garantujeme seriózní smluvní podmínky, vysokou odbornou úroveň prací, dodržení požadované kvality díla, záruční i pozáruční servis.

Věříme, že si vyberete kvalitu, že si vyberete společnost Podlahy Praha s.r.o.!

S PVC TARKETT, také souvisí PVC Jupiter.

Informace na téma údržba PVC naleznete na webu Renovace podlah Praha.