PVC Jupiter

Podlahy Tarkett JUPITER – bytové PVC s výbornými užitnými vlastnostmi

PVC podlaha svými užitnými, kvalitativními a estetickými hodnotami splňuje všechny požadavky na moderní podlahu. Používá všude tam, kde není vhodný přírodní materiál a je považováno za jeho levnější variantu. Je dobrou volbou pro ty, kteří nechtějí investovat zbytečně mnoho finančních prostředků a přitom chtějí kvalitní a estetickou podlahovou krytinu.

PVC už dávno není obyčejné a nudné!

PVC Jupiter Tarkett je kvalitní zátěžové PVC, které vyrábí firma Tarkett Sommer. Firma Tarkett působí na trhu přes 120 let a nabízí nejširší nabídku produktů. Je celosvětovým lídrem v oblasti podlahových krytin a sportovních povrchů.

PVC Jupiter je vícevrstvý syntetický materiál vyráběný z polyvinylchloridu (PVC). Materiál PVC je velmi pružný a praktický, má dlouhou životnost, vyznačuje se zejména vysokou odolností proti opotřebení a snadnou údržbou. PVC Jupiter je pro zákazníka zajímavé především svou velmi příznivou pořizovací cenou, ale zejména výbornými uživatelskými a estetickými vlastnostmi.

Současná vyspělá technologie výroby PVC Jupiter umožňuje vyrobit naprosto špičkové dekory. PVC Jupiter se vyznačuje trendovým designem, je kombinací rustikální jednoduchosti, přirozenosti a nadčasovosti. Vyvolává dojem tradičnosti.

Nové vyvinuté dekory PVC Jupiter překvapí uživatele svou rafinovaností, dokonale se reprodukují hrubý povrch dřeva s kresbou jednotlivých vláken a suků a podporují tak přirozený účinek této velmi odolné podlahy. PVC Jupiter je moderní a jeho designové provedení je velmi rozsáhlé.

Dekory PVC Jupiter přinesou pohodu i do vašeho domova.

PVC Jupiter je zátěžová podlaha vhodná jak do bytových prostor, tak i pro komerční účely (vhodná i do kanceláří a lehkého průmyslu). Předností podlahy je 0,4 mm vysoká nášlapná vrstva a odolná povrchová úprava. Díky své vysoké kvalitě se PVC Jupiter hodí i do hygienicky náročných prostor jako jsou zdravotnická zařízení, kosmetické salony, výrobny potravin atd.

PVC Jupiter o síle 3,7mm, s nášlapnou vrstvou 0,40 mm, hmotností 2.800 g/m², zátěžovou třídou 23/32, s atestem na boty a kolečkovou židli je vhodné do běžných domácností, ale používá se zejména do administrativních budov, různých provozoven a škol. Vyráběné šíře - 2 m • 3 m • 4 m.

PVC Jupiter má polyuretanovou ochrannou vrstvu zpevněnou částicemi s mimořádně vysokou odolností (patentovaná povrchová úprava PVC Tarkett). Ta zajišťuje vysokou ochranu před běžným opotřebením. Díky této polyuretanové povrchové úpravě je PVC Jupiter velmi odolné proti opotřebení.

PVC Jupiter má vynikající užitné vlastnosti, vysokou tvrdost, odolnost proti poškrábání a otěru, stálá přilnavost materiálu, tepelně izolační, měkkost při nášlapu. PVC Jupiter se snadno instaluje, vytváří příjemný pocit pro nohy, je hygienické, snadno se čistí a ošetřuje. Lze ho instalovat i na podlahové vytápění.
 

PVC Jupiter - vlastnosti

 • Celková tloušťka 3,7 mm
 • Tloušťka nášlapné vrstvy 0,4 mm
 • Oblast použití bytová zátěž 23
 • Oblast použití komerční zátěž 32
 • Oblast použití průmyslová zátěž 41
 • Akustické vlastnosti 18 dB
 • Délka role 24bm
 • Hmotnost 2,80 kg/m2
 • Otěruvzdornost třída T
 • Protiskluznost
 • Vysoká odolnost proti zatížení
 • Atest na kolečkové židle
 • Možnost pokládky na podlahové topení (0,04m2/K/w)
 • Odolnost proti chemikáliím
 • Kolekce obsahuje 14 dekorů
 • Vyvolává dojem tradičnosti
 • Snadná údržba a ošetřování
 • Nízké pořizovací náklady, ekonomická dostupnost
 • Velmi dobrý teplotní vjem

PVC Jupiter je praktické a současně vás uspokojí i esteticky.

PVC Jupiter - pokládka

Volné pokládání

 • PVC Jupiter je možné v bytech a rodinných domech pokládat volně. Velikost místnosti, pro volné pokládání by měla být maximálně do 20 m2.

 Celoplošné lepení

 • způsob pokládky PVC Jupiter celoplošným lepením se využívá pro plochy větší než 20m2. Velmi důležité je, aby před lepením byl podklad suchý, s vyrovnaným povrchem a bez trhlin. Vždy je nutné dodržovat pokyny výrobce lepidla.

Pokládku PVC Jupiter vám naši podlaháři provedou rychle a spolehlivě!

Profesionálové ze společnosti Podlahy Praha s.r.o. provádí pokládku PVC Jupiter bez zbytečného prořezu, tak abyste byli na 100% spokojeni. Pokládka s naší společností probíhá s co nejmenším zásahem do běžného chodu domácnosti nebo firemního provozu.

Společnost Podlahy Praha s.r.o. se zabývá na profesionální úrovni prodejem podlahových krytin, pokládkou podlah, kompletním servisem a technologiemi souvisejícími s podlahovinami všeho druhu již řadu let. V našem sortimentu je k dispozici PVC Jupiter jak do bytových, tak do kancelářských, výrobních či jiných komerčních prostor.

Naším cílem je na prvním místě maximální spokojenost zákazníka!

Ve vzorkové prodejně společnosti Podlahy Praha s.r.o. v ulici Komunardů 38, Praha 7 si můžete všechny druhy námi dodávaných dekorů PVC Jupiter podlahových krytin prohlédnout. Naleznete zde samozřejmě i široký výběr dalších podlahových krytin, veškeré podlahové příslušenství a doplňky, které k podlahám patří a také veškerou podlahovou chemii.

Návrh podlah PVC Jupiter vám podle plánku místnosti uzpůsobíme tak, aby v místnostech nevznikal spoj. Tím vznikne jednolitý povrch a podlaha působí vysoce esteticky. Naši odborně vyškolení prodavači vám ochotně poradí při výběru potřebné šíře PVC Jupiter, aby byl minimalizován případný odpad z prořezu. Naši profesionálové s dlouholetými zkušenostmi podlahy PVC Jupiter dobře znají a umějí výborně využít všechny jeho vlastnosti.

Na profesionálně odvedenou práci se u nás můžete stoprocentně spolehnout a využít naše dlouholeté zkušenosti! Společnost Podlahy Praha s.r.o. si váží každého zákazníka, jejím cílem je jeho spokojenost, splnění jeho požadavků a představ. Garantujeme seriózní smluvní podmínky, vysokou odbornou úroveň prací, dodržení požadované kvality díla, záruční i pozáruční servis.

Věříme, že si vyberete kvalitu, že si vyberete společnost Podlahy Praha s.r.o.!

Informace na téma údržba PVC naleznete na webu Renovace podlah Praha.