Prodej PVC

Podlaha z PVC - minulost i módní trend

PVC podlahy prošly za poslední roky velkým vývojem a ve zmodernizované formě se dnes opět stávají u zákazníků oblíbené. Podlahy z PVC tak v posledních letech zažívají renesanci. PVC podlahy jsou dostupné v široké škále modelů a dekorů, nejčastěji imitují dřevo a kámen. PVC podlahy jsou odolné vůči oděru, nečistotám a jsou nenáročné na údržbu, PVC je ideální pro použití v domácnostech, kancelářských i obchodních prostorách.

Do nabídky společnosti Podlahy Praha s.r.o. patří samozřejmě také prodej PVC v různých tvrdostech, kvalitách, jakostech, nejrůznějších dekorech i cenových úrovních.

PVC (polyvinylchlorid) je druhou nejpoužívanější umělou hmotou na světě. Jedná se o termoplast, jehož základní surovinou je polyvinylchlorid a další přísady, které zajišťují jeho vysokou odolnost a pružnost. PVC je těžce zápalné a je klasifikováno jako samo hasící.

Výhody PVC podlahové krytiny:

 • nízké pořizovací náklady, ekonomická dostupnost
 • nepřeberné množství výběru dekorů a barev
 • vysoká odolnost vůči opotřebení
 • jednoduchá a rychlá údržba
 • atraktivní vzhled
 • vhodnost pro podlahové vytápění
 • rozmanitost v šířkách a tloušťkách
 • výběr šířek od 1 do 5 metrů
 • hygienická, vhodná i pro alergiky
 • tlumí kročejový hluk, dobrý teplotní vjem
 • odolnost proti vlhku a vodě
 • velice příjemné na došlap

PVC podlahy patří k modernímu životnímu stylu, zpříjemňují bydlení, zaručují zdravé a čisté prostředí.

Prodej PVC podlah u společnosti Podlahy Praha vám může nabídnout k výběru dva základní druhy – heterogenní a homogenní PVC podlahy.

 • PVC podlahy heterogenní - skládají se ze tří vrstev, odlišují se od sebe složením, provedením, celkovou tloušťkou a tloušťkou nášlapné vrstvy. Tloušťka nášlapné vrstvy určuje stupeň zátěže podlahové krytiny. Heterogenní PVC  podlahy jsou svými vlastnostmi vhodné pro aplikace do bytových interiérů, škol, nemocnic, kanceláří, obchodů, hotelů až po průmyslové objekty.

 • PVC podlahy homogenní - jsou v celé své tloušťce stejného chemického složení a provedení. Vyrábějí se v různých rozměrech, tloušťkách a barevných odstínech. Nášlapná vrstva je shodná s tloušťkou podlahoviny. Hlavní využití mají homogenní podlahy v chemických a jiných laboratořích, ve zdravotnictví, RTG, zubních ordinacích, výpočetních střediscích, ale také na schodištích, v halách, chodbách a podobně. Používají se v objektech s těžkým namáháním.

Chcete mít doma vmžiku položený mramor v předsíni, korek v kuchyni, parkety v obýváku, dlažbu v koupelně?

Využijete prodej PVC podlahovin u společnosti Podlahy Praha s.r.o.!

Pokud využijete náš prodej PVC podlah, můžete je použít všude tam, kde není vhodný přírodní materiál. PVC podlahy jsou praktické a díky moderním technologiím uspokojí i esteticky náročné zákazníky.

Současná vyspělá technologie výroby PVC podlah umožňuje vyrobit naprosto špičkové designy. K výběru je velké množství strukturovaných vzorů, motivů i dekorů. Svým vzhledem dokáže PVC dokonale imitovat různé druhy dřeva, dlažbu, korek, kámen, bambus i parkety. V poslední době jsou velmi žádané velice atraktivní a moderní abstraktní vzory. PVC podlahy jsou moderní a jejich designové provedení je velmi rozsáhlé.

PVC - to je atraktivní vzhled a vzájemná kombinovatelnost designů.

PVC podlahy jsou téměř nezničitelné. Nevyžadují žádnou speciální údržbu, a jen tak něco je nepoškodí. Chrání před alergiemi a roztoči. Výborně tepelně a zvukově izolují. Všechny tyto vlastnosti oceníte především v prostorách, které jsou vystaveny náročnému provozu. V případě bytů a domů se jedná zejména o kuchyně, předsíně a technické místnosti, jako je například prádelna.

 • PVC podlahy bytové - jsou určeny do obytných místností a není zde kladen tak velký důraz na odolnost povrchu proti prošlapání. Mohu být opatřeny protiskluzovou vrstvou.

 • PVC podlahy objektové -  jsou vhodné pro školy, nemocnice, objekty lehkého průmyslu. Na tyto podlahy jsou kladeny vysoké nároky na trvanlivost, chemickou odolnost povrchu, odolnost proti poškození, musí být odolné proti prošlapání. Musí být také zajištěny proti uklouznutí.

Prodej PVC u společnosti Podlahy Praha s.r.o. v rozmanitých v šířkách a tloušťkách.

Řešíte-li výběr vhodné PVC podlahové krytiny je potřeba se nejdříve zamyslet nad účelem jejího použití. Ne každá PVC podlahová krytina se hodí do každých prostor. Záleží na charakteru místnosti, stupni zatížení, požadované odolnosti, životnosti a samozřejmě také vzhledu. V našem sortimentu jsou k dispozici podlahové krytiny PVC jak do bytových, tak do kancelářských, výrobních či jiných komerčních prostor.

Prodej PVC probíhá ve vzorkové prodejně společnosti Podlahy Praha s.r.o. v ulici Komunardů 38, Praha 7. Zde si můžete všechny druhy dekorů PVC podlah důkladně prohlédnout. Odborně vyškolení prodavači ze společnosti Podlahy Praha s.r.o. vám při prodeji PVC poradí s výběrem správné šíře PVC podlahy, tak aby se při pokládce minimalizoval případný odpad z prořezu.

PVC podlahy se vyrábí v různých šířkách od 2 m do 4 m a tloušťkách od 2 do 4 mm. To umožňuje pokládku bez nastavování pásů a při pokládce z jednoho kusu tak může vzniknout jednolitý povrch.

Pokládku PVC podlahových krytin provedou naši podlaháři rychle a spolehlivě!

Naši zruční podlaháři umí PVC podlahové krytiny rychle, spolehlivě a perfektně položit, tak abyste byli na 100% spokojeni. Pokládka PVC u provedená naší společností probíhá s co nejmenším zásahem do běžného chodu domácnosti nebo firemního provozu.

Naši profesionálové s dlouholetými zkušenostmi PVC podlahové krytiny dokonale znají a umějí využít všechny jejich vlastnosti. Na profesionálně odvedenou práci se u nás můžete stoprocentně spolehnout a využít naše dlouholeté zkušenosti!

Společnost Podlahy Praha s.r.o. se zabývá prodejem podlahových krytin, pokládkou, kompletním servisem a technologiemi souvisejícími s podlahovinami všeho druhu již mnoho let.

Naším cílem je na prvním místě maximální spokojenost zákazníka!

Společnost Podlahy Praha s.r.o. si váží každého zákazníka, jejím cílem je jeho spokojenost, splnění jeho požadavků a představ. Garantujeme seriózní smluvní podmínky, vysokou odbornou úroveň prací, dodržení požadované kvality díla, záruční i pozáruční servis.

Věříme, že si vyberete kvalitu, že si vyberete společnost Podlahy Praha s.r.o.!