Mop na plovoucí podlahu

Mop na plovoucí podlahu od společnosti Podlahy Praha, s.r.o. zajistí, že se při vytírání zbavíte nepříjemného ohýbání, ždímání, a čmouh.

Máte doma laminátovou, vinylovou nebo dřevěnou plovoucí podlahu? Nebaví Vás pravidelné vytírání podlahy hadrem na koštěti a kbelíkem s vodou? Hledáte ten nejlepší mop na plovoucí podlahu, který by vytíral prakticky sám? Nejste spokojeni s klasickými mopy, které jsou v obchodech běžně k dostání? Ve společnosti Podlahy Praha, s.r.o. máme pro Vás zajímavé řešení pro pravidelný úklid domácnosti, Bona spray mop.

Pro naše zákazníky, máme novinku v úklidu podlahových krytin, Bona Spray Mop, který změní Váš pohled na čištění podlah. Dříve byla tato domácí práce velmi nepříjemnou, kdy jste podlahu museli vytírat univerzálním čisticím prostředkem, rozpuštěným ve vodě. Kbelík plný vody jste s sebou nosili z místnosti do místnosti a ždímali jste špinavý mokrý hadr rukama. Všechny tyto nepříjemnosti odboural praktický mop na plovoucí podlahu Bona Spray Mop, který Vám dokážeme nabídnout a prodat.

Máte zájem o tento produkt?

Vaši poptávku
ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Upřesnění poptávky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Bona Spray Mop je mop na plovoucí podlahu, který si oblíbíte velmi rychle.

Díky prakticky zkonstruovanému a kvalitně vyrobenému Bona Spray Mopu už nemusíte hledat žádný jiný mop na plovoucí podlahu. Konečně si můžete přestat krátit život zkoušením nepraktických a nedokonalých mopů na vytírání, rotačních mopů nebo jejich parních variant, které Vám doma akorát překážejí. Konečně si můžete dělat starosti s nepříjemným ždímáním hadrů. My, ve společnosti Podlahy Praha, s.r.o. Vám, našim klientům, chceme ulehčit nezbytný proces úklidu, a proto Vám nabízíme Bona Spray Mop.

Výhody, které poskytuje mop na plovoucí podlahu Bona Spray Mop:

 • Řeší ochranu a péči o podlahu
 • Účinně odstraňuje skvrny, nečistoty a špínu
 • Mop je připraven k okamžitému použití
 • Úklid provádíte bez vody a kbelíku
 • Přípravky jsou netoxické a ekologické

Postup úklidu s tímto údržbovým systémem je úplně jednoduchý. Stačí podlahu vyluxovat nebo zamést a použít mop na plovoucí podlahu Bona Spray Mop. Z nádržky, řešené na tyči mopu naneste prostředek na čištění podlahy zabudovaným rozprašovačem s ovládáním páčkou, která je v rukojeti mopu. Následně setřete modrým čistícím padem z mikrovlákna, který je na mopu jednoduše přichycen systémem suchého zipu. Otočná hlava mopu usnadňuje vytírání i v těžce přístupných místech.

Pro konkurenci není problém zkopírovat systém Bona Spray Mopu, ale nejsou schopni napodobit složení čisticích prostředků, které tento mop na plovoucí podlahu používá.

Bona Spray Mop se vyrábí v několika variantách, které však mají jedno společné, že se jednoduše ovládají a úklid prostřednictvím tohoto mopu na plovoucí podlahu je rychlou a vcelku příjemnou záležitostí.

Varianty typů Bona Spray Mop – mop na plovoucí podlahu:

 • Klasický Bona Spray Mop
 • Bona Spray Mop Express
 • Bona Spray Mop Curve
 • Bona Spray Mop Motion s vibrační hlavicí

Čistící sada Bona Spray Mop je použitelná na všechny typy podlahových krytin v domácnosti i v komerčních prostorách. Je jedno, jestli máte doma na podlaze dlažby, PVC, vinyl, lakované nebo olejované dřevo či lakovaný korek. Pro všechny tyto podlahy je tento systém vhodný, protože na podlahách nezanechává přebytečnou vlhkost. Toto je jedna z výhod, které má tento mop na plovoucí podlahu.

Mop na plovoucí podlahu - rozdělení čistících prostředků

 1. Čisticí prostředky na tvrdé povrchy podlah, které používáme na dlažby, kamenné podlahy leštěné, PVC, vinylové podlahy, laminátové plovoucí podlahy
 2. Čisticí prostředky na dřevěné podlahy a korkové lakované podlahy
 3. Čisticí prostředky na olejované dřevěné podlahy

Bona Spray Mop je mop na plovoucí podlahu, jehož nádržka (kartuše) na čisticí prostředek je jednoduše doplnitelná. Pro doplnění čisticího prostředku jsou určeny náhradní náplně, které se prodávají na tvrdé a lakované povrchy ve 4 litrovém na na olejované podlahy ve 2,5 litrovém balení. Používejte pouze originální náplň Bona čistič do Bona Spray Mopu. V případě použití jiného produktu a poškození mopu na plovoucí podlahu, nebude uznána reklamace.

Vlastnosti, které má mop na plovoucí podlahu od výrobce Bona:

 • Je speciálně vyvinut pro dřevěné a korkové lakované podlahy, dřevěné olejované podlahy a tvrdé povrchy, zkrátka může být použit na všechny typy podlah
 • Má ergonomický design
 • Výhodou je opakovaně doplnitelná nádrž
 • Umožňuje snadné čištění podlah a nezanechává nepříjemné skvrny
 • Čistič je šetrný k životnímu prostředí
 • Mop má otočnou hlavou pro úklid v těžce přístupných místech
 • Čisticí pad je pratelný (bez aviváže)

Ve společnosti Podlahy Praha, s.r.o. Vám dokážeme nabídnout mop na plovoucí podlahu od společnosti Bona i jeho příslušenství a náhradní náplně.

Kategorie: 
Home page