Montáž fasád

Montáž fasád ze dřeva je nejčastější možností, jak dodat domu přírodní vzhled a zároveň využít skvělých izolačních vlastností dřeva. Jednotlivé lamely se instalují na dřevěný rošt, který se speciálními vruty instaluje přímo do stávající fasády. V nabídce je mnoho dřevin, kterými se dům dá obkládat, převažuje však Cedr červený. Pokud máte zájem o dřevěné obklady fasád, kontaktujte nás.

Máte zájem o tuto službu?

Vaši poptávku
ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Upřesnění poptávky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Montáž fasád

Fasády rodinných domů jsou vizitkou každého majitele nemovitosti. Vnější vzhled je v mnoha případech prvním kritériem při hledání rodinného domu. Díky fasádě se z tuctového rodinného domu může stát skvost. Zděný dům obložený dřevěnou fasádou je dnes běžně dostupná realita.  Společnost Podlahy Praha nabízí nejen dodávku, ale hlavně montáž fasád ze dřeva ve vysoké profesionální kvalitě, v krátkém časovém úseku a za rozumných cenových podmínek.

Montáž fasád provádí naši vyškolení a prověření pracovníci za pomoci certifikovaných materiálů a potřebné stavební techniky. Nabízíme vám možnost objednat si u nás montáž fasád na klíč! Nebudete muset shánět jednotlivé řemeslníky a plánovat jejich činnosti. U nás vše zrealizuje dobře sehraný tým a vyhnete se tak starostem. Zaručujeme profesionální služby. Žádná zakázka pro nás není ani malá ani příliš velká.

Montáž fasády je práce na několik dní. A má svá úskalí.

Dřevěné fasády jsou opět v módě. Oproti klasickým fasádám mají několik bezesporných výhod. Tou největší je, že v létě ochlazují dům a v zimě zase izolují. Dřevo je propustný materiál, takže stavbu neuzavírá jako např. silikonová omítka. Nejedná se o hit současnosti, ale o léty prověřenou technologii ve stavebnictví. Fasádní obklady montujeme z různých druhů dřevin, netropických i tropických.  Nejvíce však doporučujeme západní červený cedr (obklad fasád masivním cedrem), který má výjimečné vlastnosti a kvalitu. Montáž fasád má svá přísná technická specifika, proto vždy využijte služeb odborné firmy!

Nabízíme také možnost konzultace a stanovení kvality přípravy prací, vyhotovení výrobní dokumentace, výrobu, přípravu materiálu, dodávku a montáž ve sjednaném termínu. V našem podlahovém studiu jsou pro Vás připraveny vzorky obkladových materiálů jednotlivých typů fasád z různých dřevin.

Montáž fasád - pomůžeme vám vybrat materiál

Pokud si u nás objednáte montáž fasád, nejdříve Vás navštíví náš technik, který Vám pomůže vybrat nejvhodnější materiál pro fasádu. Na základě Vašich požadavků Vám pro montáž fasád zdarma vypracujeme předběžný rozpočet. V případě že se rozhodnete uskutečnit realizaci, sepíše s vámi smlouvu na montáž fasád a domluví termín montáže. Poté Vás navštíví naši profesionálové, kteří provedou samotnou montáž fasád. Před převzetím dokončeného díla provede náš pracovník kvality společně s Vámi závěrečnou kontrolu. Obdržíte informace jak o fasádu pečovat, aby vám sloužila co nejdéle a byla stále krásná.

K tomu, aby vše dobře fungovalo, je potřeba správná skladba a profesionálně provedená montáž fasád. Skladbu fasády Vám navrhne náš projektant, který má s montážemi fasád bohaté zkušenosti. Možností provedení je většinou více v závislosti na použitém materiálu a typu fasádního profilu. Jednotlivé lamely se instalují na dřevěný rošt, který se speciálními vruty instaluje přímo do stávající fasády. Někdy se dává nejprve na fasádu celoplošná izolace a na ni teprve rošt. Aby fasáda dokázala odolávat nepřízni počasí, je vždy nutné je dodržet projekt a použít vhodné a pro tyto účely schválené materiály.

Montáž fasád ze dřeva je nejčastější možností, jak dodat domu přírodní vzhled

Možností designu fasády jsou stovky, stačí zvolit správnou dřevinu, profil, barevný odstín, a pak vše sladit dohromady, aby se Vám to líbilo. Dřevo lze harmonicky kombinovat s jinými stavebními materiály, takže také na fasádě můžete zvýraznit některé prvky. Na řadě domů se také využívá kombinace dřevěných obkladů s omítkami, cihlami apod. Jedna z nejefektivnějších kombinací, je varianta dřevo a plech. Poskytujeme veškeré spektrum činností, potřebných k montáži fasád. Disponujeme veškerou potřebnou technikou a vlastními proškolenými pracovníky, vždy používáme moderní materiály a technologie. Montáž fasády našimi pracovníky proběhne profesionálně a Vy budete bez nepříjemných starostí.

Montáž fasád - zdarma vám vytvoříme cenovou kalkulaci

Nabízíme dřevěné fasády od renomovaných výrobců. Celý sortiment si můžete na vlastní oči jednoduše prohlédnout, osahat a i objednat v našem podlahovém studiu. Ochotní profesionálové Vám odborně poradí, upozorní na různá nečekaná úskalí při koupi i montáži fasád. Pomůžeme Vám s výběrem a zdarma vám vytvoříme cenovou kalkulaci.

Nabízíme vám také prohlídku námi již realizovaných montáží fasád. Přesvědčte se na vlastní oči, jak kvalitní práci odvádíme! Vážíme každého zákazníka, naším cílem je jeho spokojenost, splnění jeho požadavků a představ. Garantujeme seriózní smluvní podmínky, vysokou odbornou úroveň prací, dodržení požadované kvality díla, záruční i pozáruční servis.

Výsledek naší odborně provedené práce při montáži fasád Vás příjemně překvapí!

Kontaktujte nás a využijte všechny naše služby!

Také by vás mohli zajímat stránky Renovace parketBroušení parket a Renovace podlah, které na našem webu najdete v sekci Naše služby.