Dřevěné podlahy akce

Je dřevěná podlaha váš sen?

Podlaha je základním prvkem všech místností, bytů, domů, úřadů i komerčních prostor. Samozřejmostí by při výběru podlahoviny měla být volba kvalitního materiálu od renomovaného výrobce. Dřevěné podlahy jsou i přes velkou konkurenci nových materiálů stále velmi vyhledávané, oblíbené a moderní.

Dřevěné podlahy patří mezi nejpraktičtější a nejhezčí podlahové krytiny. Krása, praktičnost a nadčasovost dřevěných podlah a obrovský výběr dřevin s rozdílnými vlastnostmi předurčují dřevěné podlahy k vedoucí pozici v žebříčku prodávaných podlahovin.

Dřevěné podlahy akce - akční nabídky na dřevěné podlahy dodávaných firmou Podlahy Praha s.r.o.

Společnost Podlahy Praha s.r.o. dodává i pokládá všechny druhy dřevěných podlah – plovoucí, vlysové, masivní vrstvené, mozaikové i palubkové. Máme na výběr velké množství druhů a dekorů dřevěných podlah, ze kterých si určitě vyberete.

Pravidelně pro vás připravujeme zajímavé cenové akce a výprodeje na dřevěné podlahy!

Připravili jsme pro vás novou sekci Dřevěné podlahy akce, kde vás budeme seznamovat s aktuální nabídkou cenově zvýhodněných dřevěných podlah a dalšího příslušenství. Jde většinou o výprodeje skladových zásob s výraznou slevou. O skladové dostupnosti se raději informujte předem. Některé položky mohou být omezeny množstvím.

S našimi dodavateli jsme pro vás připravili mnoho zajímavých akcí. Slevy průběžně aktualizujeme v návaznosti na jednání s výrobci podlahových krytin, laků, lepidel, tmelů či brusek na podlahy a proto se vyplatí jednotlivé akce sledovat pravidelně.

Dřevěné podlahy akce - prohlédněte si výhodné slevy, výprodeje a aktuální akce na dřevěné masivní podlahy, dřevěné třívrstvé podlahy, dřevěné parkety.

Využijte příležitost – akce na dřevěné podlahy platí do vyprodání zásob!

Veškeré námi dodávané podlahy vám také odborně položíme. Skladem dostupné dekory položíme do 48 hod.

Pro naše zákazníky máme speciální akci na dřevěné podlahy na této stránce - AKCE

Akce i slevy jsou platné do odvolání!

Sledujte pravidelně na našich stránkách nabídku aktuálních akcí a ušetřete tisíce!

Zaujala Vás naše nabídka?

 Chcete se poradit nebo poslat poptávku?

Kontaktujte nás na email: obchod@podlahy-praha.cz nebo na tel. +420 702 013 119

Přijďte si k nám vybrat dřevěné podlahy, které budou vašim interiérům opravdu slušet.

Otevřeno máme každý všední den a pravidelně připravujeme zajímavé cenové akce a výprodeje.

Neváhejte a využijte skvělé nabídky společnosti Podlahy Praha s.r.o.!

Společnost Podlahy Praha s.r.o. dodává dřevěné podlahy od prověřených výrobců!

Vybrali jsme pro vás nabídku dřevěných podlah prověřených značek, které společnost Podlahy Praha s.r.o. pokládá u zákazníků již mnoho let.

Každý druh dřevěné podlahy má své vlastnosti a specifika, má jiné možnosti povrchových úprav, životnost a požadavky na údržbu. Největší roli při výběru dřevěných podlah hraje vždy charakter jejího použití.

Proto doporučujeme využít zkušeností našich profesionálních podlahářů a před nákupem dřevěné  podlahy vždy záměr konzultovat se specialistou ze společnosti Podlahy Praha s.r.o., naši profesionálové vám pomohou s výběrem nové dřevěné podlahy rádi, ochotně a především zdarma. 

Dřevěné podlahy jsou díky své tvrdosti velmi odolné vůči opotřebení, musí však být natřeny lakem, polyuretanem, alkydem nebo přírodní pryskyřicí a olejem. Tím se zajistí na dlouhé roky vynikající odolnost proti poškrábání. Povrchová úprava dřevěných podlah může být vysoce leštěná, polomatná nebo matná za pomoci voskového oleje.

  • lakovaná dřevěná podlaha má „čerstvý“ vzhled a snadno se udržuje.
  • olejovaná dřevěná podlaha vyniká hloubkou barvy a přirozeným vzhledem.

Dřevo má hned několik předností: kromě neopakovatelné kresby, je i ten nejmenší kus dřeva originál, každý interiér zútulní a zateplí, je příjemný na dotek, nestudí a léta mu neubírají na kráse – naopak! Zvolíte-li přírodní dřevěné podlahy, nebudete litovat.

Máte zájem o tuto službu?

Vaši poptávku
ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Upřesnění poptávky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Dřevěné podlahy - výhody:

  • dřevo je přírodní produkt v různých tvrdostech a barvách
  • dřevěné podlahy lze snadno opravit nebo zcela obnovit
  • dřevěné podlahy mají výbornou tepelnou a zvukovou izolaci
  • mají schopnost přijímat a vydávat vlhkost
  • dřevo je obnovitelný zdroj
  • dřevěné podlahy pruží a svědčí tak vašim kloubům
  • mají pozitivní vlastnosti pro alergiky
  • mají minimální elektrickou vodivost

Dřevěné podlahy patří mezi nejhezčí a nejpraktičtější podlahy.

Dřevěné podlahy - rozdělení

Výběr dřevěných podlah je u společnosti Podlahy Praha s.r.o. opravdu pestrý

Společnost Podlahy Praha s.r.o. dodává dřevěné podlahy všech typů. Naši nabídku si můžete na vlastní oči jednoduše prohlédnout, osahat a i objednat v  naší vzorkové prodejně, která se nachází v ulici Komunardů 38, Praha 7. Zde na vás čekají ochotní profesionálové, kteří podlahám rozumí.

Ochotně vám poradíme, upozorníme na různá nečekaná úskalí při koupi i pokládce dřevěných podlah. Podle charakteru místností a účelu používání vám určíme ten správný typ dřevěné podlahy a vytvoříme vám zdarma cenovou kalkulaci.

Naše společnost vám zrealizuje dodávku i pokládku jakékoliv dřevěné podlahy (plovoucí, prkenné, masivní či průmyslové mozaiky) tzv. na „klíč“. Disponujeme vlastními proškolenými pracovníky a veškerou potřebnou technikou. Dobře sehraný tým zvládne vše rychle a vám ušetří starosti.

Společnost Podlahy Praha s.r.o. si váží každého zákazníka, jejím cílem je jeho spokojenost, splnění jeho požadavků a představ. Garantujeme seriózní smluvní podmínky, vysokou odbornou úroveň prací, dodržení požadované kvality díla, záruční i pozáruční servis.

Věříme, že si vyberete kvalitu, že si vyberete společnost Podlahy Praha s.r.o.!

Kategorie: 
Home page