BONA Clean R50

Bona Clean R50 Vám při údržbě elastických podlahovin ulehčí práci

Máte ve svém interiéru elastickou podlahovou krytinu, např. vinyl nebo PVC? Stále hledáte vhodný šetrný čisticí přípravek k údržbě Vaší podlahy? V podlahovém studiu společnosti Podlahy Praha, s.r.o., Komunardů 38 Praha 7 – Holešovice Vám takové přípravky, mezi které patří i Bona Clean R50, dokážeme nabídnout. Přijďte k nám a společně vybereme vhodný čistič, který si Vaše elastická podlaha zaslouží.

Bona Clean R50 je vysoce koncentrovaný, lehce alkalický čisticí prostředek. Je vhodný pro běžné čištění všech elastických podlah a podlah ošetřených produkty řady Bona Care Program. Bona Clean R50 je vhodný jak pro každodenní čištění, tak i pro odstranění intenzivního znečištění. Je vhodný pro použití do všech automatických čistících systémů, jako například Bona Power Scrubber.

Nepoužívejte ”univerzální” čističe na Vaše elastické podlahy, abyste je nenávratně nepoškodili. Společnost Bona přebírá odpovědnost pouze za dodaný produkt BONA Clean R50. Pokud máte pochybnosti, proveďte zkoušku pro ujištění vhodnosti jeho funkčnosti produktu. Před použitím tohoto výrobku je uživatel povinen seznámit se s veškerými informacemi uvedenými na obalu tohoto výrobku a v technickém a bezpečnostním listu, volně přístupném na webových stránkách výrobce.

Bona Clean R50 na elastické podlahy, ale i ostatní výrobky, si můžete zakoupit v našem podlahovém studiu, nebo objednat prostřednictvím e-mailu obchod@podlahy-praha.cz .

BONA Clean R50 je:

 •  Určen pro všechny elastické podlahoviny (vinylové podlahyPVC podlahylinoleum)
 • Jemný, přesto efektivní, i při menším poměru dávkování
 • Vysoce koncentrovaný
 • Jemně pěnivý
 • Nezanechává mdlé povrchy
 • Je vhodný pro denní údržbu i pro hloubkové čištění podlah
 • Účinně odstraňuje skvrny, nečistoty i špínu
 • Ochraňuje povrchy podlah a pečuje o ně
 • Netoxický a ekologický výrobek

Bona Clean R50 – technická data:

 • Báze: roztok povrchově aktivního činidla
 • pH: cca9 (koncentrát)
 • Dávkování: běžné znečištění: 50 ml na 10 litrů vody (1:200)
 • značné znečištění: 250 ml na 10 litrů vody (1:40)
 • Nářadí k aplikaci: Mop, Dust mop, jednotalířový stroj (červený pad), čistící stroj (např. Bona Power Scrubber (bílé nebo červené kartáče)
 • Trvanlivost: 2 roky od data výroby v originálním neotevřeném obalu
 • Skladování/přeprava: teplota nesmí klesnout pod +5°C nebo být vyšší než +25°C během skladování a přepravy. Chraňte před mrazem.
 • Balení: 10 x 1 litr, 3 x 5 litrů

Bona Clean R50 - postup použití

Bona Clean R50 je možné využít pro čištění elastických podlah jak v bytových, tak i v komerčních interiérech.

Z podlahy odstraňte pomocí vysavače, mopu nebo koštěte suchým čištěním volné nečistoty, prach a písek. Vyhodnoťte stav povrchu podlahy a vytvořte, podle doporučení, vodní roztok s přípravkem Bona Clean R50. Pro odstranění běžného znečištění přidejte do 10 litrů vody 50 ml Bona Clean R50. V případě značně znečištěné podlahy přidejte do 10 litrů vody 250 ml Bona Clean R50. V případě, že použijete vyšší koncentrát jak 150 ml Bona Clean R50 na 10 litrů vody, po zaschnutí je nutné podlahu neutralizovat pouze čistou vodou.

Pro velké plochy je vhodné použít Bona Cleaner R50 za pomoci automatických čistících systémů v poměru 1:200.

Bona Clean R50 použíjte v kombinaci s Bona Cleaner Spray mop

Čisticí prostředek Bona Clean R50 na elastické podlahy je koncentrovaným, lehce alkalickým údržbovým prostředkem, který Vám v ulehčí nejen běžné denní čištění, ale také čištění silně znečištěných podlahových krytin.

Nejlepší výsledky při čištění elastických podlah přípravkem Bona Clean R50 dosáhnete, pokud jej použijete v kombinaci s Bona Cleaner Spray Mop. Bona Spray Mop slouží k velmi rychlému čištění a údržbě všech typů podlahovin. Otočná hlava mopu usnadňuje čištění i v těžce přístupných místech.

Bona Clean R50 - pomůžeme s výběrem

Společnost Podlahy Praha s.r.o. se zabývá prodejem podlahových krytin, pokládkou, kompletním servisem a technologiemi souvisejícími s podlahovinami všeho druhu již mnoho let. V našem sortimentu je nejen Bona Clean R50, ale široký výběr dalších podlahových čističů, pomůcek i veškeré příslušenství a doplňky, které k podlahám patří.

V podlahovém studiu společnosti Podlahy Praha, s.r.o. Komunardů 38, Praha 7 – Holešovice, Vám přípravek Bona Clean R50 na elastické podlahy rádi představíme i prodáme. Seznámíme Vás s tím, jak funguje v praxi, a že nejlepším systémem údržby elastických podlahovin je BONA Cleaner Spray mop s Bona Clean R50 čistič na elastické podlahoviny.

Společnost Podlahy Praha s.r.o. si váží každého zákazníka, jejím cílem je jeho spokojenost, splnění jeho požadavků a představ. Garantujeme seriózní smluvní podmínky, vysokou odbornou úroveň prací, dodržení požadované kvality díla, záruční i pozáruční servis.

Kategorie: 
Přípravky