PVC podlahy ceník

PVC podlahy nabízejí vynikající poměr ceny a kvality.

PVC podlahy nabízejí za velmi příznivou cenu výborné uživatelské vlastnosti. PVC podlahy jsou velmi odolné proti vlhkosti a opotřebení, praktické pro běžné i zátěžové užívání, příjemné při chůzi a vynikají výbornými tepelně-izolačními i zvukově-izolačními vlastnostmi. Dají se využít prakticky kdekoli.

PVC podlahy jsou hygienické, vhodné i pro instalaci na vytápěné podlahy, nenáročné na údržbu a příjemné na chůzi. Díky široké škále barev, tloušťce a šíři jsou vhodné do domácností i komerčních prostor.

Díky odolnosti proti opotřebení a vlhkosti lze PVC podlahy skvěle využít v prostředí, kde je třeba udržovat vysoký hygienický a bezpečnostní standart podlahy - do sterilních prostor jako jsou ordinace nebo laboratoře, kosmetické salóny, školní budovy, laboratoře, technologické a výrobní prostory.

Trh nabízí nekonečné množství dekorů PVC podlah, které dokonale imitují dlažbu nebo kámen, korek, keramika, dřevo či laminát, ale také desítky a stovky vzorů, které si na nic nehrají.

Hledáte-li praktickou podlahovou krytinu s dlouhou životností a snadnou údržbou, jsou PVC podlahy tím pravým řešením.

PVC - kvalitní a krásná podlaha i při velmi omezeném finančním rozpočtu.

Díky své nízké ceně jsou PVC podlahy velmi žádanou podlahovinou. Kvalitní a krásné PVC podlahy můžete mít i při velmi omezeném finančním rozpočtu na realizaci. Neboje se získat kvalitní podlahu za zlomek nákladů, které byste vynaložili za podlahu z čistě přírodního materiálu.

PVC podlahy ceník

Kvalita PVC podlahy, stejně jako i u ostatních krytin se odvíjí od ceny. Na trhu existuje řada výrobců a rozdíly v kvalitě PVC podlah jsou velké. Podezřele laciné PVC podlahy bývají nekvalitní, jsou velmi málo mechanicky odolné a i při běžném zatížení vydrží jen velmi krátkou dobu.

Pro PVC podlahy platí, že kvalita je přímo úměrná ceně. Záleží na povrchové úpravě a způsobu zpracování krytiny. Celková tloušťka a tloušťka nášlapu PVC podlahy = odolnost.

V ceníku naleznete aktuální ceny PVC podlah a doplňků (soklové lišty, přechodové lišty, tmely, lepidla, silikony).

Uvedené ceny jsou bez DPH. Ceník je platný pro rok 2016.

                     

  Cena za m2 bez DPH Cena za m2 s DPH
PVC Flexar 272,- 329,-
PVC Supreme 324,- 392,-

Zaujala Vás naše nabídka?

 Chcete se poradit nebo poslat poptávku?

Kontaktujte nás na email: obchod@podlahy-praha.cz nebo na tel. +420 702 013 119

V nabídce máme jen kvalitní PVC podlahy od renomovaných výrobců. Nabízíme širokou kolekci vzorů a typů PVC podlah homogenních, heterogenních, antistatických atd. v různých šířích, čtvercích i lamelách. Rádi vám v naší vzorkové prodejně v ul. Komunardů 38, Praha 7 předvedeme vzorky a pomůžeme vybrat kvalitní PVC podlahy vhodné pro váš interiér.

Společnost Podlahy Praha s.r.o. nabízí širokou kolekci PVC podlah v různých dekorech a šířích.

Výběr PVC podlahy sice není náročný jako u jiných podlahových krytin, avšak i tak je dobré znát vlastnosti PVC, které mohou ovlivnit jeho správnou funkci. PVC podlahy jsou k dostání v různých šířkách (1,5m; 2m; 3m; 4m), tím je možné minimalizovat odpad při pokládce a nemusí vzniknout spoj v podlaze.

PVC podlahy ceník - výhody

 • výborné mechanické vlastnosti
 • vysoká odolnost vůči opotřebení 
 • vysoká chemická odolnost povrchu
 • atraktivní vzhled, široká nabídka vzorů a barev
 • stálobarevnost
 • vhodnost pro podlahové vytápění
 • velmi nízký kročejový hluk
 • odolnost proti vlivu kolečkové židle
 • ekonomická výhodnost
 • nášlapná vrstva odolává vodě
 • některé jsou ideální pro sportovní podlahy
 • splňuje hygienické a bezpečnostní standardy
 • vhodné pro alergiky
 • snadná údržba
 • teplý příjemný povrch

PVC podlahy ceník - rozdělení

PVC podlahy homogenní

 • Jsou v celé své tloušťce stejného složení a provedení. Nášlapná vrstva je shodná s tloušťkou podlahoviny. Vyrábějí se v různých rozměrech a tloušťkách. Splňují požadavky pro aplikace v objektech s těžkým namáháním, jako jsou obchodní domy, výrobní haly, školy, nemocnice a jiné veřejné prostory.

PVC podlahy heterogenní

 • Skládají se z více vrstev a odlišují se od sebe složením, celkovou tloušťkou a tloušťkou nášlapné vrstvy. Tloušťka nášlapné vrstvy určuje stupeň zátěže podlahové krytiny. Spektrum použití je velmi široké, od lehké bytové zátěže, až po průmyslové objekty.

Pokládku PVC podlahy za vás udělají podlaháři ze společnosti Podlahy Praha s.r.o.

S pokládkou PVC podlah máme bohaté zkušenosti. Naši podlaháři pokládají PVC podlahy od samotného počátku existence společnosti Podlahy Praha s.r.o. Pokládka PVC podlahy s naší společností probíhá vždy s co nejmenším zásahem do běžného chodu domácnosti nebo firemního provozu. Zruční profesionálové ze společnosti Podlahy Praha s.r.o. umí PVC podlahy perfektně položit, tak abyste byli na 100% spokojeni.

Náš dobře sehraný tým profesionálů vám zrealizuje dodávku i pokládku PVC podlahy tzv. na „klíč“. Zvládneme vše rychle a ušetříme vám zbytečné starosti. Disponujeme vlastními proškolenými pracovníky a veškerou potřebnou technikou.

Naším cílem je na prvním místě maximální spokojenost zákazníka!

PVC podlahy ceník od společnosti Podlahy Praha

Společnost Podlahy Praha s.r.o. se zabývá prodejem podlahových krytin, pokládkou, kompletním servisem a technologiemi souvisejícími s podlahovinami všeho druhu již mnoho let.

Ve vzorkové prodejně společnosti Podlahy Praha s.r.o. v ulici Komunardů 38, Praha 7 si můžete na všechny druhy námi dodávaných PVC podlah prohlédnout, na každý dekor si můžete sáhnout. V naší prodejně naleznete samozřejmě i najdete široký výběr dalších podlahových krytin, veškeré příslušenství, které k podlahám patří a také veškerou podlahovou chemii.

Naši odborně vyškolení prodavači vám zde ochotně poradí při výběru potřebné šíře PVC, aby byl minimalizován případný odpad z prořezu. Návrh PVC podlahy uzpůsobíme tak, aby v místnostech nevznikal spoj, tím vznikne jednolitý povrch, který vypadá precizně a bude neustále vypadat jako nový.

Naši profesionálové s dlouholetými zkušenostmi PVC podlahy dobře znají a umějí výborně využít všechny vlastnosti. Na profesionálně odvedenou práci se u nás můžete stoprocentně spolehnout a využít naše dlouholeté zkušenosti!

Společnost Podlahy Praha s.r.o. si váží každého zákazníka, jejím cílem je jeho spokojenost, splnění jeho požadavků a představ. Garantujeme seriózní smluvní podmínky, vysokou odbornou úroveň prací, dodržení požadované kvality díla, záruční i pozáruční servis.

Věříme, že si vyberete kvalitu, že si vyberete společnost Podlahy Praha s.r.o.!

Více informací naleznete buď u jednotlivých dekorů nebo na stránce PVC / lino ceník

Informace na téma údržba PVC naleznete na webu Renovace podlah Praha.