Naši partneři

Za naší společnost Podlahy Praha vám doporučujeme tyto firmy:

Deratizace Praha

deratizace Praha Deratizace Praha firma KF TRANS s.r.o. provádí rychle a bezpečně. Profesionální přístup jejich vyškolených zaměstnanců, kteří mají v tomto oboru dlouholetou praxi je zárukou kvalitně odvedené práce. Deratizace neboli hubení hlodavců (deratizace myší, likvidace potkanů, krys apod.) provádí již více jak 15 let.

 

Deratizace štěnic

deratizace štěnic Deratizace štěnice se odborně nazývá dezinsekce štěnic a jde o likvidaci a vymícení těchto nebezpečných parazitů. Jedná se o komplexní úkon, na který je zapotřebí profesionální firmy. Deratizace štěnic je proces zhruba na 3 týdny, protože je zapotřebí provést více zásahů, aby se vyhubili štěnice ve všech vývojových stadií. Odolnost štěnic je pro běžného člověka téměř nemožná a je vždy nutné zavolat deratizační firmu. Jen ona má přístup k speciálním přípravkům, které opravdu na deratizace štěnic fungují.

 

Garážová vrata

Garážová vrata Firma Urban BVP vám nabízí garážová vrata, vjezdové brány, branky, pohony pro brány, ploty, roletové mříže, markýzy, předokenní rolety, závory nebo parkovací systémy. Všechny své produkty vám nejenže dodají v termínu, ale zároveň vám je i nainstalují. Po vašem kontaktování se firma přijede za vámi podívat a zkonzultuje s vámi vaší představu o garážových vratech. Posoudí, zda vámi navrhované řešení je proveditelné a ná základě domluvi s vámi objednají garážová vrata přímo vám na míru. Lze tuto firmu využít jak pro domácnost, tak i pro rozsáhle firemní zakázky. Všechny produkty odebírají od léty prověřených dodavatelů.

 

Zámečnictví Praha

zámečnictví Praha Zámečnictví Praha - Zámečníci 5P působí přímo v hlavním městě Praha. Zámečnictví je otevřené od 6:00 do 20:00 každý den v týdnu. Zámečnická pohotovost se vám bude s velkou pravděpodobností jistě jednou hodit, a proto doporučujeme si číslo 601 502 205 uložit do mobilního telefonu a v případě nouze volat. Zámečníci z této firmy mají velké zkušenosti a dokáži si poradit se vším od otevírání aut, přes zabouchnuté dveře až po ostatní zámečnické práce. Spokojenost klientů je pro Zámečnictví Praha to hlavní.

 

 

 

Okenní fólie 

fólie na okna Podívejte se na okenní folie Infrasol. V tomto článku vám představíme Folie na sklo aut a budov značky Infrasol. Tyto okenní folie mají mnoho výhod, se kterými vás v tomto článku seznámíme. Firma vám rovněž může doporučit certifikovaného specialistu, která zajistí instalaci folie na vaše sklo.

 

 

Deratizace Ko

DeratizacePokud potřebujete objednat u spolehlivé firmy deratizace, tak vám doporučujeme KF TRANS s.r.o. Nabídnou vám všechny DDD služby - deratizace, dezinsekce, dezinfekce. V rámci deratizace se nejčastěji provádí: deratizace myší, deratizace potkanů, deratizace krys, deratizace hlodavců, deratizace hmyzu jako jsou deratizace blech, deratizace štěnic, deratizace švábů, deratizace mravenců, deratizace vos, deratizace sršňů, deratizace molů nebo deratizace much.

 

Čelní sklo

Čelní sklo Firma Autosklo JR se výměnou a opravou čelních skel zabývá již vice jak 20 let. Díky tomu disponuje opravdu zkušenými zaměstnanci, kteří vyměnili již tisíce čelních skel a to od všech výrobců. Díky této obří porci zkušeností dokáží bezchybně vyhodnotit, zda lze vaše čelní sklo opravit lepením praskliny nebo je nutné sklo kompletně vyměnit. Čelní sklo pro váš vůz budou mít dost pravděpodobně skladem, takže oprava proběhne téměř okamžitě.

 

 

Koupelny Praha

Luxusní koupelny Luxusní koupelny Praha Dorint DG Centrum nabízí výrobky světoznámých značek v ukázkové prodejně na Žižkově. Naleznete zde produkty od značek, které zásadním způsobem určují trendy v oblasti moderních respektive luxusních koupelen. Luxusní koupelny a zařízení, které pod tuto oblast spadají (luxusní vany, luxusní baterie, luxusní radiátory, luxusní obklady a luxusní sprchové kouty) vám na prodejně detailně představí. V této prodejně mají k nahlédnutí opravdu mnoho produktů od mnoha renomovaných výrobců, ať už je to Alape, Dornbracht, Villeroy&Boch a ostatní velké společnosti, které využívají nejmodernější technologie s futuristickým designem.

 

Vjezdové brány

Vjezdové bránySpolečnost Urban BVP vám může nabídnout vjezdové brány, garážová vrata, ploty, branky, pohony pro brány, roletové mříže, markýzy, předokenní rolety, závory, parkovací systémy a parkovací sloupky. Všechny tyto produkty vám mohou dodat včetně odborné a profesionální instalace. Společnost dodává a montuje všechny tyto produkty (vjezdové brány, ploty, garážová vrata...) jak pro velké či průmyslové firmy, tak i pro jednotlivé domácnosti a rodinné domy.

Restaurace Praha

Restaurace PrahaPokud hledáte restaurace Praha 6.a chcete najít příjemnou hospodu, kde bude dobré pivo, obsluha a jídlo, tak bychom vám rádi doporučili Hostinec Na Slamníku. Jde o hospodu, která vám vše zmiňované. Navíc tato restaurace je se zahrádkou, kde bývá grilování a hraje živá hudba. Tato restaurace je i ideální pro svatby a narozeninové oslavy.

 

Schodolezy pro invalidy

Schodolezy pro invalidy Schodolez pro invalidy je zdravotnické zařízení, které slouží k tomu, aby t postižené osobě umožnila pohyb po schodech. Toto zařízení je poháněno elektromotorem. Na elektrický schodolez lze připevnit invalidní vozík nebo lze pořídit schodolez s vlastní sedačkou. Přístroj díky elektromotoru odpracuje tu nejnáročnější část, kterou by jinak musela doprovodná osoba vynaložit. Takto stačí, aby osoba, která bude schodolez ovládat, pouze kontrolovala stabilitu a pomocí tlačítka start / stop uváděla schodolez do pohybu

 

 

Autosklo Praha

Autosklo Praha

Společnost Autoskla Praha JR má za cíl maximální spokojenost zákazníků. Bez poplatků navíc nabízejí NONSTOP službu pro okamžitou pomoc. Jako další přidanou hodnotu mohou nabídnout mobilní jednotku, která je připravena zasáhnout kdekoli na území ČR. Běžně vám poskytnou 3letou záruční dobu (mimo vozidel před opravou, havarovaných vozidel a mimo mechanicky poškozených autoskel nebo opotřebením či únavou ostatních součástí vozu jako např. mechanismu stahování u bočních skel, mimo poškrábání stěrači, při užití nevhodných přípravků na mytí, lepení, odstraňování sněhu, úderem jiných předmětů, svévolnému prasknutí vyhřívaných skel způsobené výkyvy teplot atd.).
 

 

 

Zámečnická pohotovost Nonstop

Zámečnická pohotovost NonstopZámečnická pohotovost nonstop, která působí v Praze a především v její západním okolí je k dispozici 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. Poté co zámečnictví kontaktujete na telefonním čísle 777 323 707 k vám ihned vyrazí zkušený zámečník. S ohledem na dopravní situaci zvolí za dopravní prostředek auto nebo motorku. Díky této možnosti u Vás zámečnická pohotovost bude co nejdříve bez ohledu na dopravní zácpy, či jiné kolize, které by mohli jinak během cesty nastat. Zámečnictví nonstop vám nabízí kompletní zámečnické služby od otevírání aut, otevírání dveří až po otevírání zámků nebo trezorů.

 

Zámečnická pohotovost Praha

Zámečnická pohotovost PrahaZámečnická pohotovost Praha se zabývá profesionálními zámečnickými službami již více než 16 let, disponuje veškerou dostupnou moderní technikou i technologiemi a její technici patří k těm nejlepším. Mezi služby, které zámečnická pohotovost Praha nabízí nepřetržitě, patří např.: Otevírání zámků, Otevření bytu, Zámečník Praha, Zabouchnuté klíče, Otevírání aut, Zámečnické práce, Zámečnictví Praha. Uložte si naše telefonní číslo zámečnické pohotovosti Praha pro případ, že se stane něco s vašim zámkem u dveří bytu či auta nebo si zabouchnete dveře

 

Sklenářství Praha

Sklenářství PrahaSklenářství Klapka je firma s dlouholetou tradicí v oboru sklenářských prací. Firma sídlí v Praze, ale nemá problém realizovat zakázku po celé republice. Zaměstnanci i vedení společnosti jsou kvalifikovaní profesionálové s dlouholetou praxí v oboru a svojí práci odvádí opravdu kvalitně a zodpovědně. Vždy reagují na novinky na trhu a neustále rozšiřují nabídku služeb. Provádí jak klasické sklenářské práce, tak i moderní skleněné obklady do kuchyně nebo si můžete vybrat i z mnoha možností výroby v projektu skleněný nábytek.

Sklenářství Praha - Tomáš Klapka

Sklenářství PrahaTomáš Klapka jako sklenářství Praha funguje na trhu v oboru sklenářských prací již řadu let. Je schopný realizovat zakázky po celé republice, i přestože sídlí v Praze. Pracovníci, kteří s ním dělají jsou kvalifikovanými sklenáři s mnohaletou praxí a svojí práci odvádí vždy kvalitně a zodpovědně. Reagují na každou novinku na trhu a opakovaně rozšiřují a inovují svou nabídku služeb. V portfoliu služeb vám může nabídnout jak klasické sklenářské práce, tak i moderní skleněné obklady do kuchyně nebo si lze vybrat i z mnoha možností výroby v projektu skleněný nábytek.

Fólie na okna

Fólie na oknaFolie Benda vám nabízí okenní fólie (dodávky, montáže a záruční i pozáruční servis). Doporučí vám vždy vhodnou fólii pro vaše účely. V nabídce jsou bezpečnostní fólie, protisluneční fólie, termoizolační fólie či dekorační / interiérové fólie, a to v nejrůznějších variantách. Fólie na okna lepí již několik let a tak se nemusíte bát žádného problému.

Schodolezy Praha

schodolez pro invalidySchodolez je zařízení, které je vybavené vlastní sedačkou nebo na něho můžete připevnit invalidní vozík a následně díky elektrickému motoru, kterým je schodolez poháněn, překonat schodiště bez jakékoliv fyzické námahy. Samozřejmě záleží na typu schodolezu. Některé vyžadují aspoň základní fyzickou zdatnost pro vyvažování a některé se mohou pohybovat pouze po rovném schodišti. Všechny schodolezy však vyžadují externí spolupráci. Doprovod, který bude schodolez obsluhovat. V nabídce ALLMEDICA, naleznete ale i samoobslužný schodolez Explorer. Obsluha schodolezu je velmi snadná a zvládne ji každý.

 

Psychoterapie Praha

Psychoterapie PrahaV této uspěchané době si lidé nedokáží s úzkostí, ochromujícím strachem či panikou nedokáží poradit. Jestliže tedy máte jakýkoliv psychický problém, tak psychoterapie Praha by vám měla pomoci. Kvalifikovaná doktorka Miriam Kotrusová vám pomůže se vypořádat s vašimi pocity.

 

Bezpečnostní vchodové dveře

Bezpečnostní vchodové dveřeChcete vyměnit současné vchodové dveře nebo jenom přemýšlíte nad bezpečnostními dveřmi? Kontaktujte profesionály z firmy Dveře OK a oni vás zdarma navštíví a všechny dotazy vám zodpoví. Řeknou cenu za nové dveře a za montáž, změří zárubně a pokud budete chtít může s vámi ihned sepsat objednávku. V nabídce mají všechny typy vchodových dveří: bezpečnostní vchodové dveře, protipožární dveře, jednobodové, šestibodové nebo osmibodové. Taktéž si můžete vybrat komponenty a kování dle vašeho přání. Nabízí bezpečnostní vchodové dveře v několika protipožárních třídách. Venkovní vchodové dveře od společnosti Dveře OK vás určitě nezklamou.

 

Bezpečnostní dveře do paneláku

Bezpečnostní dveře do panelákuBezpečnostní dveře do bytu jsou klíčovým prvkem v ochraně vašeho domova a poskytují vaší rodině a majetku pocit klidu a bezpečí. Tyto dveře jsou vybaveny speciálními bezpečnostními prvky, jako jsou masivní zámečnické mechanismy, pevné rámy a odolné materiály, které výrazně ztěžují vloupání. Přinášíme vám přehled výhod, které firma Dveře OK může nabídnout, pokud si přejete pořídit bezpečnostní dveře do paneláku.

 

Také vám doporučujeme fólie na okna od firmy specializované na okenní fólie - Benda fólie. Tato firma nabízí i mimo jiné bezpečnostní fólie.

 

Reality Kozová