Naši partneři

Za naší společnost Podlahy Praha vám doporučujeme tyto firmy:

Deratizace Praha

deratizace Praha Deratizace Praha firma KF TRANS s.r.o. provádí rychle a bezpečně. Profesionální přístup jejich vyškolených zaměstnanců, kteří mají v tomto oboru dlouholetou praxi je zárukou kvalitně odvedené práce. Deratizace neboli hubení hlodavců (deratizace myší, likvidace potkanů, krys apod.) provádí již více jak 15 let.

 

Zámečnictví Praha

zámečnictví Praha Zámečnictví Praha - Zámečníci 5P působí přímo v hlavním městě Praha. Zámečnictví je otevřené od 6:00 do 20:00 každý den v týdnu. Zámečnická pohotovost se vám bude s velkou pravděpodobností jistě jednou hodit, a proto doporučujeme si číslo 601 502 205 uložit do mobilního telefonu a v případě nouze volat. Zámečníci z této firmy mají velké zkušenosti a dokáži si poradit se vším od otevírání aut, přes zabouchnuté dveře až po ostatní zámečnické práce. Spokojenost klientů je pro Zámečnictví Praha to hlavní.

 

 

Koupelny Praha

Luxusní koupelny Luxusní koupelny Praha Dorint DG Centrum nabízí výrobky světoznámých značek v ukázkové prodejně na Žižkově. Naleznete zde produkty od značek, které zásadním způsobem určují trendy v oblasti moderních respektive luxusních koupelen. Luxusní koupelny a zařízení, které pod tuto oblast spadají (luxusní vany, luxusní baterie, luxusní radiátory, luxusní obklady a luxusní sprchové kouty) vám na prodejně detailně představí. V této prodejně mají k nahlédnutí opravdu mnoho produktů od mnoha renomovaných výrobců, ať už je to Alape, Dornbracht, Villeroy&Boch a ostatní velké společnosti, které využívají nejmodernější technologie s futuristickým designem.

 

Vjezdové brány

Vjezdové bránySpolečnost Urban BVP vám může nabídnout vjezdové brány, garážová vrata, ploty, branky, pohony pro brány, roletové mříže, markýzy, předokenní rolety, závory, parkovací systémy a parkovací sloupky. Všechny tyto produkty vám mohou dodat včetně odborné a profesionální instalace. Společnost dodává a montuje všechny tyto produkty (vjezdové brány, ploty, garážová vrata...) jak pro velké či průmyslové firmy, tak i pro jednotlivé domácnosti a rodinné domy.

 

Autosklo Praha

Autosklo Praha

Společnost Autoskla Praha JR má za cíl maximální spokojenost zákazníků. Bez poplatků navíc nabízejíí NONSTOP službu pro okamžitou pomoc. Jako další přidanou hodnotu mohou nabídnout mobilní jednotku, která je připravena zasáhnout kdekoli na území ČR. Běžně vám poskytnou 3letou záruční dobu (mimo vozidel před opravou, havarovaných vozidel a mimo mechanicky poškozených autoskel nebo opotřebením či únavou ostatních součástí vozu jako např. mechanismu stahování u bočních skel, mimo poškrábání stěrači, při užití nevhodných přípravků na mytí, lepení, odstraňování sněhu, úderem jiných předmětů, svévolnému prasknutí vyhřívaných skel způsobené výkyvy teplot atd.).
 

Masáže Praha

Masáže PrahaNa této stránce bychom vám rádi doporučili Studio Oblouková, které nabízí masáže Praha a lekce jógy. Pro studio je na prvním místě spokojenost klientů. Velmi si zakládají natom, aby klienti po masáži Praha, byli nabití energií a spokojeni jak s přístupem, tak i kvalitou dané procedury.

 

 

Zámečnická pohotovost Nonstop

Zámečnická pohotovost NonstopZámečnická pohotovost nonstop, která působí v Praze a především v její západním okolí je k dispozici 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. Poté co zámečnictví kontaktujete na telefonním čísle 777 323 707 k vám ihned vyrazí zkušený zámečník. S ohledem na dopravní situaci zvolí za dopravní prostředek auto nebo motorku. Díky této možnosti u Vás zámečnická pohotovost bude co nejdříve bez ohledu na dopravní zácpy, či jiné kolize, které by mohli jinak během cesty nastat. Zámečnictví nonstop vám nabízí kompletní zámečnické služby od otevírání aut, otevírání dveří až po otevírání zámků nebo trezorů.

 

Zámečnická pohotovost Praha

Zámečnická pohotovost PrahaZámečnická pohotovost Praha se zabývá profesionálními zámečnickými službami již více než 16 let, disponuje veškerou dostupnou moderní technikou i technologiemi a její technici patří k těm nejlepším. Mezi služby, které zámečnická pohotovost Praha nabízí nepřetržitě, patří např.: Otevírání zámků, Otevření bytu, Zámečník Praha, Zabouchnuté klíče, Otevírání aut, Zámečnické práce, Zámečnictví Praha. Uložte si naše telefonní číslo zámečnické pohotovosti Praha pro případ, že se stane něco s vašim zámkem u dveří bytu či auta nebo si zabouchnete dveře

 

Sklenářství Praha

Sklenářství PrahaSklenářství Klapka je firma s dlouholetou tradicí v oboru sklenářských prací. Firma sídlí v Praze, ale nemá problém realizovat zakázku po celé republice. Zaměstnanci i vedení společnosti jsou kvalifikovaní profesionálové s dlouholetou praxí v oboru a svojí práci odvádí opravdu kvalitně a zodpovědně. Vždy reagují na novinky na trhu a neustále rozšiřují nabídku služeb. Provádí jak klasické sklenářské práce, tak i moderní skleněné obklady do kuchyně nebo si můžete vybrat i z mnoha možností výroby v projektu skleněný nábytek.

Sklenářství Praha - Tomáš Klapka

Sklenářství PrahaTomáš Klapka jako sklenářství Praha funguje na trhu v oboru sklenářských prací již řadu let. Je schopný realizovat zakázky po celé republice, i přestože sídlí v Praze. Pracovníci, kteří s ním dělají jsou kvalifikovanými sklenáři s mnohaletou praxí a svojí práci odvádí vždy kvalitně a zodpovědně. Reagují na každou novinku na trhu a opakovaně rozšiřují a inovují svou nabídku služeb. V portfoliu služeb vám může nabídnout jak klasické sklenářské práce, tak i moderní skleněné obklady do kuchyně nebo si lze vybrat i z mnoha možností výroby v projektu skleněný nábytek.

Ubytování Krkonoše

ubytování KrkonošeMnoho milovníků krásné přírody při výběru cíle svých výletů nebo dovolené často bez váhání volí Krkonoše. Není náhodou, že tato oblast patří mezi nejoblíbenější a nejnavštěvovanější v Čechách. Krkonoše turistika láká návštěvníky z celé republiky. Zejména ubytování Krkonoše a apartmány v Krkonoších v obci Strážné jsou oblíbené, díky jedinečné přírodě v okolí, která celoročně láká k návštěvě řadu turistů, ale i nadšených sportovců. V této oblasti vám můžeme doporučit boudu Šestidomí

Schodolezy Praha

schodolez pro invalidySchodolez je zařízení, které je vybavené vlastní sedačkou nebo na něho můžete připevnit invalidní vozík a následně díky elektrickému motoru, kterým je schodolez poháněn, překonat schodiště bez jakékoliv fyzické námahy. Samozřejmě záleží na typu schodolezu. Některé vyžadují aspoň základní fyzickou zdatnost pro vyvažování a některé se mohou pohybovat pouze po rovném schodišti. Všechny schodolezy však vyžadují externí spolupráci. Doprovod, který bude schodolez obsluhovat. V nabídce ALLMEDICA, naleznete ale i samoobslužný schodolez Explorer. Obsluha schodolezu je velmi snadná a zvládne ji každý.

 

Psychoterapie Praha

Psychoterapie PrahaV této uspěchané době si lidé nedokáží s úzkostí, ochromujícím strachem či panikou nedokáží poradit. Jestliže tedy máte jakýkoliv psychický problém, tak psychoterapie Praha by vám měla pomoci. Kvalifikovaná doktorka Miriam Kotrusová vám pomůže se vypořádat s vašimi pocity.

 

Také vám doporučujeme fólie na okna od firmy specializované na okenní fólie - Benda fólie. Tato firma nabízí i mimo jiné bezpečnostní fólie.