Luxusní koupelny Praha

Luxusní koupelny Praha Dorint DG Centrum nabízí výrobky světoznámých značek v ukázkové prodejně na Žižkově. Naleznete zde produkty od značek, které zásadním způsobem určují trendy v oblasti moderních respektive luxusních koupelen. Luxusní koupelny a zařízení, které pod tuto oblast spadají  (koupelnové vanyvodovodní bateriekoupelnové radiátoryobklady do koupelen a sprchové kouty). vám na prodejně detailně představí. V této prodejně mají k nahlédnutí opravdu mnoho produktů od mnoha renomovaných výrobců, ať už je to Alape, Dornbracht, Villeroy&Boch a ostatní velké společnosti, které využívají nejmodernější technologie s futuristickým designem.

Koupelny Praha - pro inspiraci doporučujeme tyto stránky

Pro více informací o luxusních koupelnách volejte na číslo 774 221 009.

UKÁZKOVÁ PRODEJNA LUXUSNÍ KOUPELNY PRAHA
DORINT DG CENTRUM

Prokopova 2856/10
130 00 Praha 3

Mezinárodní společnost Dornbracht Group se za více jak 60 let své existence stala jedničkou ve výrobě prémiových armatur. Významnou částí ovlivnila trh a způsob jakým se vyvíjel. Ovlivnila jak designu, tak i využívané technologie, které stále zlepšuje a přichází s inovativnímy nápady. Poté co se v roce 2001 sloučila fírma Dornbracht  s firmou Alape vytvořili tak koncern Dornbracht Group. Tím se společnosti podařilo ještě více zvětšit své renomé v oblasti sanitárních zařízení a zlepšit už tak skvělou pověst. V DG centru v Praze na Žižkově Vám luxusní baterie Alape osobně představí. Erudovaní zaměstnanci vám luxusní koupelny rádi do detailu představí a vše vysvětlí. Věnují vám tolik času, kolik jen budete potřebovat.

Luxusní koupelny Praha - vzorkovna Dorint DG centrum např. nabízí:

Luxusní koupelny - Villeroy&Boch

Villeroy Boch je firma s bohatou historii. Vnizkla už v 18. století. Od té doby se této německé společnosti podařilo vytvořit přední pozici na trhu jako výrobce nádobí, keramických dlaždic a prvků sanitárního vybavení. Villeroy & Boch a jejich sanitární zařízení, vany, sprchové vaničky a jiné vybavení pro moderní koupelny jsou velmi vyhledávaným zbožím po celém světě.

Produkty Villeroy&Boch se vyrábějí ze sanitární keramiky s použitím technologie CeramicPlus. Jde o speciální nátěr, který pomáhá udržovat zařízení čisté - nečistoty a kamenné usazeniny se nepřichytí na umyvadle či vaně.

Luxusní koupelny – Dornbracht

Dornbracht spojuje nejkvalitnější materiály, nejnovější špičkové technologie a oceňovaný design. Díky jednotnému uspořádání všech produktů Dornbracht je možná souhra modulů nezávisle na designu a jednotlivých sériích. Produkty Dornbracht z různých sérií lze navzájem kombinovat a univerzálně používat.

Dornbracht nabízí např. také speciální baterie, které se vyznačují přísnými redukovanými tvary, na mělký, široký odtok. V sortimentu jsou i luxusní baterie filigránového charakteru kombinující tvrdé s měkkými konturami a je zde speciálně vyvinutý perlátor ve tvaru 40 vodních paprsků.

Koupelny Praha - sanitární "Alape" vybavení

Jestliže toužíte po luxusní koupelně, tak je vám určitě jasné, že nejde jen o funkčnost, ale především o pocit, který ve vás při pohledu na ní vyvolává. V tomto případě jistě toužíte potom, aby vaše moderní koupelna už od pohledu ve vás vyvolala pohodlí a pocit blaženosti. Glazovaná umyvadla od společnosti Alape vám k takovým pocitům pomohou. Výrobky Alape vám ve vaší koupelně vytvoří atmosféru luxusu, který bude ihned cítit. Alape umyvadla se vyrábí v několika vzájemně kombinovatelných verzích, a díky tomu mohou splnit požadavky i těch nejnáročnějších klientů.