Linolea vzorky a ceny

Sháníte odolnou, praktickou podlahovou krytinu? Pořiďte si linoleum!

Jestliže potřebujete odolnou, levnou a téměř bezúdržbovou podlahovou krytinu s výbornými tepelně i zvukově izolačními vlastnostmi, pak je linoleum pro vás tou správnou volbou. V posledních letech jeho obliba prudce stoupá. Linolea si lze v současnosti vybrat ze stovek vzorků, tlouštěk a tvrdostí. 

Linoleum se vyrábí z obnovitelných přírodních materiálů - korkové drtě, lněného oleje, přírodní pryskyřice, vápence a jutové tkaniny. Představuje trvanlivou, všestranně použitelnou a vkusnou podlahovou krytinu. Používá se nejenom v domácnostech, ale také v kancelářských prostorech, školách apod. Linoleum je hygienická podlahová krytina, která je ideální pro alergiky.

Rozdílné ceny a vzorky linolea

Linoleum můžete pořídit za velmi příznivé ceny, což je bezesporu velkým kladem linolea. V porovnání s ostatními typy podlah, lze za velice příznivou cenu pořídit dobrou a kvalitní podlahovou krytinu do celého bytu.

Linoleum se dodává v pestré škále barev i variant a to buďto v rolích či v nalisovaných panelech ve čtvercích, které se spojují podobně jako plovoucí podlaha.

Nejste ještě rozhodnutí pro linoleum? Prohlédněte si u nás vzorky linolea!

Nemůžete se rozhodnout pro konkrétní odstín linolea? Rádi byste si porovnali několik možností? Pak využijte možnosti prohlídky vzorků linolea od různých výrobců.

Aktuálně jsme pro vás připravili na našich webových stránkách desítky vzorků linolea. A u všech vzorků naleznete samozřejmě také ceny linolea.

Zajímá vás kvalita materiálu nebo sytost barev a ceny linolea? Vzorky linolea s uvedením ceny jsou spolehlivým a jednoduchým řešením pro každého. Ve vzorkové prodejně společnosti Podlahy Praha s.r.o. v ul. Komunardů 38, Praha 7 si můžete všechny vzorky linolea na vlastní oči prohlédnout a osahat.

Rádi vám pomůžeme linoleum vybrat, poradíme a zodpovíme jakékoli otázky!

V případě zájmu vám za poplatek zapůjčíme vzorky linolea i s aktuálními cenami domů, abyste si mohli linoleum ve svém domácím prostředí otestovat.

Sháníte odolnou, praktickou podlahovou krytinu, která se bude také snadno udržovat?

Vsaďte na linoleum.

Pro mnohé lidi je překvapivé, že linoleum patří mezi podlahové krytiny používané již více než sto let. Svěží, dynamické a moderní podlahy z linolea používají starou a nejnovější technologii výroby. Ideální kombinace přírodní kvality a odolností je dokonalou volbou pro domácnosti i komerční použití. Kompaktní i akustická izolační verze moderního linolea dokáže uspokojit nejnáročnější požadavky na vzhled, funkci, náklady i udržitelnost.

Povrch linolea je teplý a příjemný na dotek i při chůzi. K dalším vynikajícím vlastnostem patří nehořlavost, odolnost vůči mechanickému poškození a dlouhá životnost, přes 20 let a více. Pro vyšší trvanlivost materiálu a odolnost vůči nečistotám a poškození se na povrch nanáší speciální dvojitá ochranná vrstva tzv. TopShield.

Důvody proč si pořídit podlahy z linolea

  1. Ve srovnání s cenami podlah z přírodních materiálů nízká cena
  2. Velký výběr vzorů a barevných odstínů - není omezen jen několika odstíny jedné barvy
  3. Barevná, tvarová a vzorová stálost bez ohledu na výrobní šarži
  4. Měkký došlap a pružnost, anebo naopak vysoká tvrdost - určíte si sami podle zamýšleného použití
  5. Nízká hlučnost při chůzi - vaše kroky sousedi neuslyší
  6. Výborná tepelná a zvuková izolace - důležité pro pocit domácí pohody
  7. Snadná údržba - linoleum je hygienická krytina a lze ji omývat vodou i desinfekčními prostředky
  8. Dlouhá životnost - 20 - 30 let podle intenzity zatěžování
  9. Rychlost pokládky - podlahu pro celou místnost lze položit z jednoho kusu linolea za pár desítek minut

Ceny linolea

Ceny linolea i s pokládkou se pohybují se mezi 650 - 1200 Kč korun za metr čtvereční. Pozor však na příliš laciné linoleum, bývá velmi tenké, tudíž se snadněji opotřebuje, a téměř nic nevydrží. V porovnání životnosti materiálu v závislosti na ceně vychází levněji podlaha s krytinou z kvalitního linolea.

Aktuální ceny a vzorky linolea naleznete v ceníku linolea FORBO a TARKETT.

Informace o podlahové krytině marmoleum forbo naleznete na stránce Marmoleum Forbo.

Společnost Podlahy Praha s.r.o. se zabývá prodejem podlahových krytin, pokládkou, kompletním servisem a technologiemi souvisejícími s podlahovinami všeho druhu již mnoho let. Našim cílem je na prvním místě maximální spokojenost zákazníka!

Společnost Podlahy Praha s.r.o. nabízí linoleum v široké kolekci různých dekorů a šíří.

V naší vzorkové prodejně naleznete vzorky všech námi dodávaných druhů linolea a samozřejmě také mnoho dalších podlahových krytin a široký výběr veškerého příslušenství, které k podlahám patří.

Naši profesionálové s dlouholetými zkušenostmi linoleum dokonale znají a umějí využít všechny jeho vlastnosti. Ochotně vám odborně poradí, upozorní na různá nečekaná úskalí při koupi i pokládce linolea. Podle charakteru místností a účelu jejich používání vám učíme ten správný typ linolea.  Na profesionálně odvedenou práci se u nás můžete stoprocentně spolehnout a využít naše dlouholeté zkušenosti!

Naším cílem je na prvním místě maximální spokojenost zákazníka!

Společnost Podlahy Praha s.r.o. si váží každého zákazníka, jejím cílem je jeho spokojenost, splnění jeho požadavků a představ. Garantujeme seriózní smluvní podmínky, vysokou odbornou úroveň prací, dodržení požadované kvality díla, záruční i pozáruční servis.

Věříme, že si vyberete kvalitu, že si vyberete společnost Podlahy Praha s.r.o.!