Linolea a PVC fotogalerie

Podlahy vybírejte pečlivě!

Stavíte dům nebo byt a netušíte, jakou podlahovou krytinu do interiéru zvolit? Nebo stojíte před výměnou podlahy a chcete, aby vám tentokrát vydržela pěkná déle než ta původní? Výběr podlahové krytiny patří bezesporu k velmi důležitým rozhodnutím majitele bytu či domu. Prvním krokem při výběru nové podlahy bývá prohlídka různých dekorů, případně návštěva vzorkové prodejny s podlahovinami.

Nevíte si rady? Společnost Podlahy Praha s.r.o. vám pomůže!

Nahlédněte do naší velké inspirativní fotogalerie realizovaných pokládek linolea a PVC - pokládka PVC.

I takto může vypadat vaše nová podlaha z linolea a PVC.

Linolea a PVC fotogalerie 

Nabízíme vám inspiraci v podobě ukázek námi již zrealizovaných pokládek podlah z linolea a PVC. Nechte se inspirovat různými styly, podívejte se na současné trendy! Sami si vyberete takový design, který se vám bude líbit.Připravili jsme pro vás inspirativní fotogalerii s nejrůznějšími druhy podlah z linolea a PVC. Naleznete zde fotografie linolea a PVC, které mohou posloužit jako inspirace při výběru nové podlahy. Najdete zde jak obyčejné pokládky, tak i ty luxusní ve vyšších cenových relacích.

Zaujala Vás naše nabídka z fotogalerie linolea a PVC?

Kontaktujte nás na email: obchod@podlahy-praha.cz nebo na tel. +420 702 013 119

Neváhejte a využijte skvělé nabídky společnosti Podlahy Praha s.r.o.!

Nabízíme široký sortiment linolea a PVC, které mají skvělé vlastnosti a mohou být dokonalou součástí každého interiéru. Poradíme Vám s výběrem, vybranou podlahu zajistíme a můžeme vám rovněž nabídnout odbornou pokládku.

Při práci dbáme na každý detail a odcházíme vždy až po kompletně vykonané práci.

Naše společnost vám zrealizuje dodávku i pokládku linolea a PVC tzv. na „klíč“. Dobře sehraný tým zvládne vše rychle a vám ušetří starosti. Disponujeme vlastními proškolenými pracovníky a veškerou potřebnou technikou.

 Proč linoleum a PVC podlahy právě od nás?

  • nabízíme široký sortiment linolea a PVC od prověřených výrobců
  • z reálného vzorníku linolea a PVC si můžete vybrat podlahu přímo na místě realizace - PVC linoleum vzorník
  • nabízíme odborné poradenství ZDARMA
  • záruční i pozáruční servis je u nás samozřejmostí

Linolea a PVC fotogalerie od společnosti Podlahy Praba

Společnost Podlahy Praha s.r.o. se zabývá prodejem podlahových krytin, pokládkou, kompletním servisem a technologiemi souvisejícími s podlahovinami všeho druhu již mnoho let. Naším cílem je na prvním místě maximální spokojenost zákazníka!

V naší vzorkové prodejně, která se nachází v ulici Komunardů 38, Praha 7, na vás čekají ochotní profesionálové, kteří vám ochotně poradí, upozorní na různá nečekaná úskalí při koupi i pokládce linolea a PVC. Podle charakteru místností a účelu používání vám učíme ten správný typ podlahy.

V naší vzorkové prodejně si můžete prohlédnout, osahat a s naší pomocí i poskládat vzorky všech druhů námi dodávaných dekorů linolea a PVC, ale i mnoho dalších podlahových krytin. Nabízíme vám také prohlídku námi již realizovaných pokládek vinylových podlah, abyste se na vlastní oči mohli přesvědčit, jak kvalitní práci odvádíme.

Naši odborně vyškolení prodavači vám poradí při výběru potřebné šíře PVC i linolea tak, aby se minimalizoval případný odpad z prořezu. Naši profesionálové s dlouholetými zkušenostmi tyto materiály dobře znají a umějí využít všechny vlastnosti.

Společnost Podlahy Praha s.r.o. si váží každého zákazníka, jejím cílem je jeho spokojenost, splnění jeho požadavků a představ. Garantujeme seriózní smluvní podmínky, vysokou odbornou úroveň prací, dodržení požadované kvality díla, záruční i pozáruční servis. Na profesionálně odvedenou práci se u nás můžete stoprocentně spolehnout a využít naše dlouholeté zkušenosti!

Věříme, že si vyberete kvalitu, že si vyberete firmu Podlahy Praha s.r.o.

PVC je syntetická krytina, která dokonale imituje.

Linoleum je přírodní produkt.

Ne všechno, co vypadá jako linoleum, je opravdu linoleum. Pojem linoleum a PVC si lidé často pletou. Ačkoliv jsou si na první pohled velmi podobné, je mezi těmito materiály podstatný rozdíl. PVC je syntetického původu, linoleum se vyrábí z čistě přírodních surovin. PVC a linoleum podlahy jsou na první pohled téměř k nerozeznání.

Oba typy těchto podlah jsou nabízeny v nepřeberném počtu dekorů a jsou vhodné jak pro bytovou, tak i komerční zástavbu. Linoleum je odolnější, proto je možné ho použít i do extrémně namáhaného prostředí. Obě tyto podlahové krytiny jsou poměrně praktické na údržbu, je však nutné volit vhodné mycí a čistící prostředky. 

Jestli-že jste příznivcem pestřejších barev a vzorů, pak sáhněte po krytinách z PVC, které je v tomto ohledu mnohem variabilnější. PVC i linoleum jsou vhodné do domácností alergiků. Pokud krytinu PVC nebo linoleum celoplošně přilepíme, pak je obě lze využít i na podlahové vytápění. Jakou krytinu zvolíte, závisí jen na tom, do jakých interiérů bude podlaha určena a jaké máte představy o jejím vzoru.

Společnost Podlahy Praha s.r.o. nabízí širokou kolekci PVC a linoleum podlah!

PVC

PVC je měkké, zvukově i tepelně dobře izoluje. Snadná pokládka podlahy, údržba a příznivá cena jsou nezanedbatelnými parametry, kterými se PVC může pochlubit. Je vhodné pro alergiky a má tvarovou paměť. Kvalitní PVC podlahy vám mohou sloužit až po dobu pětadvaceti let.

Měkkost, tlumení hluku a hlavně bezespárové provedení spolu s jednoduchou údržbou a líbivými dekory, to je moderní PVC. Povrch moderního PVC bývá od přírodního materiálu téměř k nerozeznání. Velmi zdařile imituje různé druhy dřeva, kamene nebo korku. Stále častěji si nachází místo v interiérech hlavně díky velmi široké nabídce různých dekorů.

PVC je syntetický materiál, který obsahuje různá barviva a plnidla. Při běžném užívání to však neznamená žádné velké riziko. PVC podlahy lze velmi snadno udržet čisté a její pokládku zvládne i šikovnější kutil. Více informaci na téma údržba PVC a údržba podlah naleznete na webu Renovace podlah

Existují dva základní typy PVC - homogenní a heterogenní. Homogenní PVC je vyrobeno z jedné, většinou cca 2 mm silné vrstvy, která je stejně probarvená v celé své tloušťce. Heterogenní PVC se skládá ze dvou či více vrstev. Spodní vrstva tvoří podložku a svrchní průsvitná vrstva je nášlapná. Čím je nášlapná vrstva vyšší, tím je krytina kvalitnější.

Linoleum

Linoleum je přírodní podlahovina, vyrobená ze směsi lněného oleje, pryskyřic, korkové nebo dřevité moučky, pigmentů, vápence a juty. Je pružné, měkké, je výborným tepelným a zvukovým izolantem, je odolné proti vrypům a oděru, hodí se pro alergiky.

Pro linoleum je typický jednobarevný nebo jemně melírovaný vzhled. Široký výběr barev a dekorů dokáže vyhovět téměř každému interiéru. Dobře se dají kombinovat různé barvy a vytvořit tak zajímavé motivy.

Při výběru linolea je potřeba důkladně znát nároky na zatížení v interiéru. Pro obytné interiéry se doporučuje tloušťka 2mm, do zatěžovaných míst 2,5mm. Do průmyslových objektů se používají tloušťky 3,2 – 4mm. Nejčastěji se linoleum prodává v rolích, existuje však také v podobě lamel a spojuje se pomocí zámků jako plovoucí podlahy.  

Povrch linolea tvoří speciální vosková vrstva, která se nanáší již při výrobě. Kvalitní linolea mohou být při správné péči ozdobou domácnosti po velmi dlouhou dobu. Linoleum není vhodné umisťovat do trvale vlhkých prostor, např. koupelen či prádelen.