Laminátové podlahy akce

Laminátové podlahy – odolnost i bohatý výběr vzorů

Laminátové podlahy jsou kombinací technických a funkčních vlastností a neotřelého designu. Dokonalý povrch je předurčuje pro domácnosti i komerční prostory s vysokou zátěží. Laminátové podlahy mají schopnost zachovat si krásu po dlouhou dobu.

Do obytných prostor jsou laminátové podlahy vhodné zejména díky svým antialergickým vlastnostem, snadnou údržbou a minimální špinivostí. Do komerčních prostor se hodí především díky své vysoké vůči mechanickému namáhání.

Laminátové podlahy dodávané společností Podlahy Praha s.r.o. splní veškeré vaše požadavky. Nabízíme mnoho dekorů, takže se vybrané laminátové podlahy plně přizpůsobí vašemu interiéru. Námi dodávané plovoucí podlahy vyhoví všem vašim potřebám.

Laminátové podlahy akce - aktuální akční slevy a cenové akce a na laminátové podlahy a příslušenství ze sortimentu firmy Podlahy Praha s.r.o.

Laminátové podlahy akce

V této sekci si můžete vybrat z různých cenových akcí na vybrané kolekce nebo dekory laminátových podlah a jejich příslušenství. Akce na laminátové podlahy jsou většinou časově omezeny, takže doporučujeme tuto stránku navštěvovat pravidelně, aby vám neunikla ta pravá sleva, výhodná právě pro vás!

Dále zde naleznete zlevněné zboží a zboží, které je ve výprodeji. Pokud něco zlevníme, zde se to dozvíte jako první! Slevy průběžně aktualizujeme v návaznosti na jednání s výrobci podlahových krytin, laků, lepidel, tmelů či brusek na podlahy.

Laminátové podlahy akce - akční nabídka na laminátové podlahy za skvělé ceny!

Připravili jsme pro vás, společně s našimi dodavateli, množství zajímavých akcí. Při nákupu tak nyní můžete ušetřit tisíce.

Pro naše zákazníky máme speciální akci na laminátové podlahy na této stránce - AKCE

Akce i slevy jsou platné do odvolání!

Sledujte pravidelně na našich stránkách nabídku aktuálních akcí a ušetřete tisíce!

Tuto stránku si určitě přidejte do záložek nebo na facebook, bude to stát za to!

Zaujala Vás naše nabídka?

Kontaktujte nás na email: obchod@podlahy-praha.cz nebo na tel. +420 702 013 119

Neváhejte a využijte skvělé nabídky společnosti Podlahy Praha s.r.o.!

Laminátové podlahy akce - poradíme s výběrem

Dnešní trh nabízí velký výběr laminátových podlah s různou třídou odolnosti i designu. Vybírání vyžaduje konzultaci s odborníky. Jak vybrat nejefektivnější design? Jak probíhá pokládka podlahy?  A jak si vybrat tu správnou? S důvěrou se obraťte na společnost Podlahy Praha s.r.o., která podlahy dodává a pokládá již řadu let a má s nimi bohaté zkušenosti.

Veškeré námi dodávané podlahy vám také odborně položíme. Skladem dostupné dekory dodáme a položíme do 48 hod. Laminátové podlahy od společnosti Podlahy Praha s.r.o. - dodáme, dovezeme a položíme kdekoli v Praze a ve středních Čechách 

Pro naše profesionální podlaháře s letitými zkušenostmi není odborná pokládka laminátové podlahy všech typů a technologií žádný problém. Zkušený tým našich podlahářů vám zaručí, že laminátová podlaha, kterou jste si u nás vybrali, splní vaše očekávání.  

Firma Podlahy Praha s.r.o. provede odbornou pokládku laminátové podlahy za vás!!

Laminátové podlahy akce - výhody laminátových podlah

 • Jednoduchá a rychlá pokládka
 • Možnost pokládky na podlahové vytápění
 • Přijatelná cena 
 • Odolnost vůči mechanickému namáhání
 • Odolnost prosti vysokým teplotám a UV záření
 • Snadná údržba laminátových podlah a minimální špinivost
 • Široký výběr dekorů
 • Odolnost proti poškrábání
 • Šetrnost k alergikům a astmatikům

Laminátové podlahy akce - nevýhody

 • Cena výrazně ovlivňuje kvalitu
 • Je chladná na dotek
 • Hlučnost – levné protihlukové podložky nestačí
 • Přitahuje prach více než dřevěné podlahy
 • Není možná renovace (na rozdíl např. od dřevěných podlah) - více informaci na webu Renovace podlah Praha

Společnost Podlahy Praha s.r.o. se zabývá prodejem podlahových krytin, pokládkou, kompletním servisem a technologiemi souvisejícími s podlahovinami všeho druhu již mnoho let.

V naší vzorkové prodejně, která se nachází v ulici Komunardů 38, Praha 7, naleznete ochotné profesionály, kteří podlahám rozumí. Ochotně vám poradí a upozorní na různá úskalí při pořízení laminátové podlahy. V prodejně si můžete také prohlédnout vzorky všech druhů námi dodávaných laminátových podlah, ale i mnoho dalších podlahových krytin.

Můžeme vám nabídnout sortiment laminátových podlah velikého rozsahu, který je v České republice, i v celé Evropě k dosažení.

U společnosti Podlahy Praha s.r.o. vám se správným výběrem laminátové podlahy poradíme!

Naše společnost vám může nabídnout dodávku i pokládku tzv. na „klíč“ – u nás vše zrealizuje náš dobře sehraný tým. S našimi pracovníky vše proběhne rychle a vy budete ušetřeni zbytečných starostí. Disponujeme vlastními proškolenými pracovníky a veškerou potřebnou technikou.

Společnost Podlahy Praha s.r.o. si váží každého zákazníka, jejím cílem je jeho spokojenost, splnění jeho požadavků a představ. Garantujeme seriózní smluvní podmínky, vysokou odbornou úroveň prací, dodržení požadované kvality díla, záruční i pozáruční servis.

Věříme, že si vyberete kvalitu, že si vyberete společnost Podlahy Praha s.r.o.!

Důležité upozornění - laminátová podlaha vyžaduje správnou údržbu

Na běžný úklid používáme vysavač a vysáváme často, protože drobné kamínky a nečistoty mohou zanechat na podlaze drobné vrypy a rýhy. Pokud bude laminátová podlaha více znečištěna, vytřeme ji dobře vyždímaným mopem. Použijeme slabý roztok vody s čisticím prostředkem na bázi tenzidů nebo mýdla.

Nakonec podlahu vytřeme dosucha. Na laminátovou podlahu nikdy nepoužíváme vosk nebo leštidlo určené na dřevěné parkety, ani prostředky pro strhávání vosků na bázi louhu.

Kategorie: 
Ostatní