FORBO element

FORBO element není linoleum

Prostory se zvýšeným provozem, náročná veřejná prostředí, kde majitel vyžaduje vysokou hygienu a bezpečnost podlah, tady všude doporučujeme odolný homogenní vinyl v rolích FORBO element. Tuto komerční zátěžovou homogenní podlahovinu v rolích FORBO element najdete v naší společnosti Podlahy Praha s.r.o., kde Vám ji také ochotně předvedeme. V pohodlí našeho podlahového studia si může zákazník vybírat z 21 dekorů v chladných i hřejivých barvách tohoto odolného zátěžového vinylu.

FORBO element, homogenní vinylová podlaha je v celé své tloušťce vyrobena z  jednoho materiálu.

Vinylchlorid monomer je základní surovinou pro výrobu homogenní vinylové podlahy FORBO element. Chemická sloučenina polyvinylchlorid je třetí nejpoužívanější umělou látkou na světě po polypropylenu a polyethylenu. Tento vinyl není rozpustný ve vodě, v oleji ani v koncentrovaných zásadách a anorganických kyselinách. Polymerací vinylchloridu do řetězců vznikne bílý prášek nebo granulát, který se nadále zpracovává s použitím dalších přísad. Velké rozšíření vinylových podlah a PVC jako podlahových krytin je zapříčiněno snadnou a levnou výrobou a jeho jednoduchou zpracovatelností.

Více než polovina z celosvětové produkce polyvinylchloridu je zpracována ve stavebnictví. Tady nahrazuje tradiční materiály, jako jsou kámen, beton, dřevo a podobné suroviny. Jedna z nejvyhledávanějších homogenních vinylových podlahových krytin je v současnosti FORBO element. Důvodem je velká barevná škála vzorů, zajímavá cena, všestranné použití této krytiny, vysoká komerční zátěž, výborná dostupnost na trhu, zajímavé užitné vlastnosti, dlouhá životnost a v neposlední řadě snadná pokládka krytiny.

Máte zájem o tento produkt?

Vaši poptávku
ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Upřesnění poptávky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

FORBO element - příjemný na dotek, teplý, tichý a se snadnou údržbou

Již několik desetiletí je náš trh zásobován vinylovými povlakovými podlahovými krytinami. Nemůžeme říct, ani po tolika letech, že se jedná o podlahy nemoderní a na ústupu. Právě naopak. Výrobní postupy těchto podlah se snaží výrobci neustále zlepšovat novými technologiemi a podle poptávky na trhu. Novinkou na trhu je například FORBO element, odolný homogenní zátěžový vinyl, který můžeme nabídnout našim zákazníkům.

Důvodem stoupajícího zájmu o vinylové podlahy je hned několik, umění dokonale napodobit přírodní materiály a strukturu jejich povrchů, originální dekory a široká barevná škála. Homogenní zátěžový vinyl FORBO element v rolích umí vytvořit originální jednolitý povrch s dekorem z nabídky podle přání zákazníka. Podlahy jsou dodávány na náš trh v pásech o šíři 2m a celkové tloušťce 2,0 mm. Síla nášlapné vrstvy u homogenního vinylu je shodná s celkovou sílou krytiny a to 2,0 mm. Technické vlastnosti této krytiny dovolují její použití v komerční i bytové zástavbě.

Přijďte se podívat na vzorky ve 21 barevných provedení homogenního vinylu FORBO element k nám, do podlahového studia společnosti Podlahy Praha s.r.o.

FORBO element - přednosti

 • Všestranné použití
 • Nízké pořizovací náklady
 • Bez ftalátů
 • Odolný zátěžový homogenní vinyl
 • Trvalá povrchová úprava SMART top
 • Podlahová krytina vhodná na teplovodní podlahové topení

FORBO element - charakteristika

Téměř do všech komerčních prostor je vhodný odolný homogenní zátěžový vinyl FORBO element. Normální standardní údržba podlah je dostačující, neboť krytinu chrání vrstva s povrchovou úpravou PUR SMART top, která zároveň zabrání opotřebení této krytiny. Celá kolekce FORBO element je velice kreativní, její barevná škála přechází od neutrálních šedých tónů po výrazné moderní barvy v hřejivých nebo chladných odstínech. Výroba této kolekce je bez použití ftalátů

FORBO element - technické specifikace 

 • Celková tloušťka 2,0 mm
 • Role v šíři 2,0m
 • Výrobek splňuje požadavky normy EN 14041
 • Maximální délka role +/- 25bm
 • Celková hmotnost 2,9 kg/m2
 • Velmi dobrá chemická odolnost
 • Velmi dobrá protiskluznou
 • Vhodný pro použití ve vlhkých prostorech
 • Oblast použití / Občanská výstavba Třída 34
 • Oblast použití / Lehký průmysl Třída 43
 • Vhodný pro teplovodní podlahové topení

 

FORBO element – pokládka podlah

Výrobce doporučuje předem připravit rovný, pevný a soudržný podklad na který se položí celoplošným lepením doporučenými lepidly prémiový homogenní zátěžový vinyl v rolích FORBO element. Při dodržení těchto pokynů a montáží provedenou certifikovaným podlahářem, Vám výrobce FORBO element garantuje záruku na materiál v délce 10 let. My ve společnosti Podlahy Praha s.r.o. takové podlaháře máme k dispozici a díky tomu můžeme svým klientům tuto záruku na podlahovou krytinu poskytnout.

V našem Podlahovém studiu Podlahy Praha s.r.o. si zákazník může vybrat podle svých požadavků tento prémiový homogenní vinyl v rolích FORBO element a pokud bude mít zájem o pokládku našimi certifikovanými podlaháři, sjednáme termín návštěvy našeho technika, který provede obhlídku a zaměření plochy realizace. Po zjištění všech technických parametrů, zaměření, kontroly podkladů a výběru vhodných přechodových a soklových lišt, Vám bude zpracována technikem závazná cenová nabídka. Pokud bude tato nabídka vyhovovat oběma stranám a odsouhlasí ji, dohodneme úhradu příslušné zálohy a přesný datum realizace.

Po ukončení montáže homogenního zátěžového vinylu FORBO element předáme majiteli ukončenou zakázku proti úhradě konečné faktury. Po ukončení a předání zakázky nabídneme majiteli vhodné čisticí prostředky a systém údržby, doporučené vhodné čisticí prostředky můžou samozřejmě zakoupit v našem podlahovém studiu.

Kategorie: 
Home page