PVC obklad

Přemýšlíte, jaký zvolit materiál za kuchyňskou linkou nebo na stěny koupelny? Zkuste PVC!

PVC se většinou používá na podlahy - PVC podlahy. S úspěchem se dá použít také jako PVC obklad například za pracovní kuchyňskou desku nebo pro vylepšení stěn bytových umakartových jader. Tak lze velmi rychle změnit interiér bytu imitací dřeva, kachliček, kamínků či různých jiných přírodních materiálů.

PVC obklad vám umožní ze starého umakartového jádra udělat skoro nové. Vyhnete se tak bourání a nepořádku v bytě. PVC obklad je vhodný i do koupelny, má speciální úpravu, která zabraňuje tvorbě bakterií. Nejpodstatnějším faktorem použití PVC obkladu je samozřejmě zlomková cena oproti dlažbě.

PVC obklad - kde všude lze pvc obklad nalepit?

PVC obklad lze lepit na stěny, dlaždice, nábytek či vany - tedy téměř na každý pevný povrch. PVC obklad nabízí širokou škálu různých vzorů. Na výběr je kvalitní imitace přírodních materiálů (rozmanité druhy dřeva, kamene, textilu), vzory s dětskými, kuchyňskými a koupelnovými motivy. V poslední době mají zákazníci největší zájem o PVC obklad, který imituje dřevo a dlaždice se vzorem mozaiky z kamínků.

Originální design PVC obkladu mnoho nestojí, a dodá vašemu interiéru styl.

PVC obklad je velmi populární

PVC obklad se stal v poslední době velmi oblíbeným dekoračním materiálem. Je lehký a odolá vlivům prostředí, vlhkosti i chemickým prostředkům, má velmi dobré tepelně i zvukově izolační vlastnosti. PVC obklad patří mezi nehořlavé látky, je pružný, snadno se čistí a je odolný proti hnilobě. PVC obklad stačí omýt nebo otřít.

PVC obklad se dodává v rolích jako lino nebo deskách a hodí se na renovaci a úpravu všech pevných a hladkých povrchů. Díky použití PVC obkladu není potřeba škrábat zdi, ani uklízet po malování. Pod PVC obklad se také výborně schovají případné nerovnosti stěn či stropu, které by jinak bylo nutné řešit natahováním nové omítky.

PVC obklad je odolný vůči škrábancům a oděru. Odolnost vůči vodním parám předurčuje použití panelů také do kuchyně, koupelny či jiných místností s vysokými nároky na hygienu. Instalace PVC obkladu je jednoduchá, rychlá a čistá.

PVC obklad se používá samostatně nebo v kombinaci s jinými materiály. Z dostupné barevné škály se dá vytvořit zajímavé prostředí například přidáním bodového osvětlení. Ceny PVC obkladu se liší dle materiálu, dekoru i výrobce. Pohybují se od stokoruny za metr čtvereční až po tisíc korun.

PVC obklad je hygienický a vodotěsný.

V naší specializované vzorkové prodejně, která se nachází v ulici Komunardů 38, Praha 7 vám nabídneme mnoho nejrůznějších PVC obkladů, v různé jakosti i různých cenových relacích. Pokud si nejste jisti, co je pro vás nejlepší řešení, kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme s výběrem.

Máte zájem o tuto službu?

Vaši poptávku
ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Upřesnění poptávky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

PVC obklad - přednosti:

  • vhodné do všech obytných místností
  • odolnost vůči vlhkosti a chemikáliím
  • možnost okamžitého použití
  • snadná a rychlá instalace - vodorovně i svisle
  • velmi dobré tepelně i zvukově izolační vlastnosti
  • cenová dostupnost
  • snadné čištění
  • svěží barvy a moderní design
  • nepropustný povrch
  • vysoká požární odolnost

PVC obklad - instalace

Před instalací PVC obkladu je důležitá příprava lepené plochy a také správné měření. Příprava plochy spočívá v obroušení hrubým smirkem nebo jemnou flexou a natření kvalitním hydroizolačním nátěrem.

PVC obklad se lepí celoplošně, z toho důvodu, aby se později vlivem vlhkosti nedeformoval. Pro přilepení PVC obkladu je používá disperzní flexilepidlo,nebo silikon. V případě instalace PVC obkladu do koupelny je nutné udělat také dobré utěsnění okolo vany.

Instalaci PVC obkladu za vás udělají řemeslníci ze společnosti Podlahy Praha s.r.o.!

Dobře sehraný tým našich vyškolených profesionálů zrealizuje dodávku i instalaci PVC obkladu tzv. na „klíč“. Vše zvládneme rychle a tím vám ušetříme zbytečné starosti. Společnost Podlahy Praha s.r.o. disponuje veškerou potřebnou technikou pro pokládku a vlastními podlaháři. Šikovní řemeslníci vám PVC obklad nainstalují bezchybně a rychle, tak abyste byli na 100% spokojeni.

Naši profesionálové s dlouholetými zkušenostmi PVC obklad dokonale znají a umí využít všechny jeho vlastnosti. Na profesionálně odvedenou práci se u společnosti Podlahy Praha s.r.o. můžete stoprocentně spolehnout!

 Naším cílem je na prvním místě maximální spokojenost zákazníka!

PVC obklad - naštivte naší vzorkovou prodejnu

Pro výběr nejvhodnějšího PVC obkladu vám doporučujeme navštívit naší vzorkovou prodejnu v ulici Komunardů 38, Praha 7. Zde na vás vyčekají naši zkušení profesionálové, kteří vám ochotně se správným výběrem PVC obkladu poradí. Pokud si to budete přát, zašleme zdarma na místo instalace PVC obkladu našeho technika, který vše důkladně zaměří a zkontroluje podklad.

V naší vzorkové prodejně si můžete všechny druhy a dekory PVC obkladu důkladně prohlédnout a na každý si můžete sáhnout. Naleznete zde samozřejmě také mnoho dalších podlahových krytin, doplňků i kvalitní podlahové chemie.

Společnost Podlahy Praha s.r.o. se zabývá prodejem podlahových krytin, pokládkou, kompletním servisem a technologiemi souvisejícími s podlahovinami všeho druhu již mnoho let.

Společnost Podlahy Praha s.r.o. si váží každého zákazníka, jejím cílem je jeho spokojenost, splnění jeho požadavků a představ. Garantujeme seriózní smluvní podmínky, vysokou odbornou úroveň prací, dodržení požadované kvality díla, záruční i pozáruční servis.

Věříme, že si vyberete kvalitu, že si vyberete společnost Podlahy Praha s.r.o.!

Více informací na téma pokládka PVC naleznete na příslušné stránce a nebo v sekcí pokládka podlah

Kategorie: 
Home page