Pokládka PVC ceník

Rozdíl mezi PVC a dřevem okem nepoznáte!

PVC podlaha hodí se v podstatě do jakéhokoliv interiéru. Má vysokou chemickou odolnost, vysokou odolnost a měkký došlap, je elastická, hygienická a lehce se udržuje. Společnost Podlahy Praha s.r.o. nabízí široký výběr PVC podlah od nejpřednějších světových výrobců prvotřídní kvality v různých cenových relacích. PVC podlahy umí dokonale imitovat dřevo, tvářit jako dlažba nebo kámen, keramika či laminát. Imitace PVC jsou dokonalé!

Dobře a profesionálně provedená pokládka PVC podlahy a také její správný výběr rozhodují o tom, jak bude v interiéru PVC podlaha vypadat.

Podlahy PVC jsou v nabídce v různých šířkách a tloušťkách, s přísadou křemičitého písku nebo protiskluzovou úpravou. Bezespárové provedení, spolu s jednoduchou údržbou a líbivými dekory, to je moderní PVC podlaha. PVC podlahy se vyrábějí v různých šířkách (2m; 3m; 4m), díky čemuž se minimalizuje odpad při pokládce a v místnosti nemusí vznikat spoj a materiál se nemusí nastavovat.

Kromě klasických rolí se podlahy PVC vyrábějí také ve čtvercích nebo formátech, které odpovídají lamelám dřevěných parket.

Pokládka PVC podlahy není tak složitá, jak by se vám mohlo zdát. Pokud si na pokládku PVC netroufáte a myslíte si, že byste mohli PVC podlahu neodbornými zásahy nějak poškodit, udělají to za vás odborníci.

Profesionálové ze společnosti Podlahy Praha s.r.o. vám s pokládkou PVC rádi pomohou!

Pokládka PVC podlahy provedená podlaháři ze společnosti Podlahy Praha s.r.o. probíhá vždy s co nejmenším zásahem do běžného chodu domácnosti nebo firemního provozu. Zruční profesionálové umí PVC podlahy perfektně položit, tak abyste byli na 100% spokojeni.

Náš dobře sehraný tým profesionálů vám zrealizuje dodávku i pokládku PVC podlahy tzv. na „klíč“. Zvládne vše rychle a ušetří vám tím zbytečné starosti. Disponujeme vlastními proškolenými pracovníky a veškerou potřebnou technikou pro pokládku PVC.

Pokládka PVC podlahy -  jak probíhá?

Pokládka PVC podlahy může být provedena volně nebo celoplošným přilepením k podkladu. Vždy záleží na velikosti místnosti a počtu pruhů nutných k pokládce. Předpokladem pro správnou pokládku PVC podlahy je čistý, hladký a rovný podklad podlahy.

Podklad

 • vzhledem k tomu, že položená PVC podlaha zkopíruje každou nepravidelnost podkladu, musí být podklad před pokládkou PVC v každém případě rovný, čistý, nepoškozený, pevný, suchý a vyzrálý. Beton se vyrovnává samonivelační stěrkou.

Instalace

 • teplota v místnosti, kde bude pokládka PVC probíhat, by neměla klesnout pod 18 °C, vlhkost nesmí být více než 70%. Pokud budeme PVC pokládat v místnosti s podlahovým topením, je nutné ho 48 hodin před pokládkou vypnout. Lepení linoleaPásy PVC nařežeme speciálním řezacím nožem a pokládáme je vždy v jednom směru s mírně překrytými okraji. Odřezané pásy necháme před pokládkou volně ležet rozvinuté nejméně 24 hod. Okraje pásů se po celkovém položení odříznou tak, aby k sobě pevně přiléhaly.

Pokládka

 • volné položení - nejjednodušší metoda, kterou lze použít v místnostech do velikosti do 20 m2, kde nehrozí, že by se PVC mohlo krčit a podobně deformovat.
 • celoplošné podlepení - vždy používáme pouze lepidlo určené pro lepení PVC. Celoplošným podlepením PVC prodloužíte životnost podlahy přibližně o jednu třetinu.

Svařování

 • spoje jednotlivých pásů se svařují kvůli pevnému, vodotěsnému uzavření. Před svařováním musí být lepidlo naprosto suché. Spoje sváříme svařovací pistolí.

Pro pokládku PVC podlahy využijte zkušeností podlahářů ze společnosti Podlahy Praha s.r.o.!

Pokládka PVC ceník

Ceny prací jsou orientační a bez materiálů. Konečná cena pokládky PVC je upřesněna po konzultaci se zákazníkem a seznámením se s místem a rozsahem prováděných prací.

Zaměření u zákazníka a vypracování cenové nabídky pokládky PVC je zdarma!

 

PVC podlahy patří k modernímu životnímu stylu.

PVC - to je atraktivní vzhled a vzájemná kombinovatelnost designů.

Do nabídky společnosti Podlahy Praha s.r.o. patří prodej PVC v různých tvrdostech, kvalitách, jakostech, nejrůznějších dekorech i cenových úrovních.

PVC (polyvinylchlorid) je druhou nejpoužívanější umělou hmotou na světě. Jedná se o termoplast, jehož základní surovinou je polyvinylchlorid a další přísady, které zajišťují jeho vysokou odolnost a pružnost. PVC je těžce zápalné a je klasifikováno jako samo hasící.

Výhody PVC podlahové krytiny:

 • nízké pořizovací náklady, ekonomická dostupnost
 • nepřeberné množství výběru dekorů a barev
 • vysoká odolnost vůči opotřebení
 • jednoduchá a rychlá údržba
 • atraktivní vzhled
 • vhodnost pro podlahové vytápění
 • rozmanitost v šířkách a tloušťkách
 • výběr šířek v rolích od 1 do 5 metrů nebo ve formě lamel a čtverců
 • vhodnost i pro alergiky
 • dobře tlumí kročejový hluk
 • jsou velice příjemné na došlap
 • vytváří dobrý teplotní vjem
 • jsou odolné proti vlhku, vodě i chemikáliím
 • jsou nehořlavé

V našem sortimentu je k dispozici PVC jak do bytových, tak do kancelářských, výrobních či jiných komerčních prostor. Ve vzorkové prodejně společnosti Podlahy Praha s.r.o. v ulici Komunardů 38, Praha 7 si můžete všechny druhy dekorů PVC podlahových krytin prohlédnout. Naleznete zde také samozřejmě mnoho dalších podlahovin, doplňků i kvalitní podlahové chemie.

Naši profesionálové s dlouholetými zkušenostmi PVC podlahy znají dokonale a umějí využít všechny jejich vlastnosti. Na profesionálně odvedenou práci se u nás můžete stoprocentně spolehnout a využít naše dlouholeté zkušenosti!

Společnost Podlahy Praha s.r.o. se zabývá prodejem podlahových krytin, pokládkou, kompletním servisem a technologiemi souvisejícími s podlahovinami všeho druhu již mnoho let.

Naším cílem je na prvním místě maximální spokojenost zákazníka!

Společnost Podlahy Praha s.r.o. si váží každého zákazníka, jejím cílem je jeho spokojenost, splnění jeho požadavků a představ. Garantujeme seriózní smluvní podmínky, vysokou odbornou úroveň prací, dodržení požadované kvality díla, záruční i pozáruční servis.

Věříme, že si vyberete kvalitu, že si vyberete společnost Podlahy Praha s.r.o.!

Kategorie: 
Služby