Laminátová podlaha dub

Laminátová podlaha patří mezi nejvyhledávanější podlahové materiály v bytech, rodinných domech i kancelářích. Moderní design nabízí dokonalé imitace dřeva, takže laminátová podlaha vypadá jako ta z pravého dřeva, ale více vydrží, navíc je o něco levnější. Prostě ideální řešení. Sortiment hýří pestrostí barev, struktur, stylů a profilů. V současné době má laminátová podlaha mnoho velmi dobrých vlastností a poskytne našemu bydlení skutečný komfort a zajímavý design.

Laminátové podlahy nabízí mnoho dekorů

Laminátové podlahy se vyrábí v mnoha rozličných dekorech, kresbách a odstínech. Můžete si pořídit laminátovou podlahu s imitací dřeva různých listnatých, jehličnatých i exotických dřevin. Dekory laminátové podlahy jsou schopny imitovat dřeviny včetně trhlinek, suků a jejich přirozených vad. Mezi velmi oblíbené patří zejména laminátová podlaha dub, z jehličnatých pak nejčastěji modřín a smrk. Vzhledem k tomu, že dekory jsou u laminátové podlahy vytvářeny uměle, je k dostání nepřeberná škála kreseb a odstínů.

Máte zájem o tento produkt?

Vaši poptávku
ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Upřesnění poptávky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Laminátová podlaha dub je módní a oblíbená

Laminátová podlaha dub je v posledních letech módním trendem domácností. Dub je nadčasový s jeho úžasnými variacemi vláken. Laminátová podlaha dub je spojení klasické dřevěné dubové podlahy s moderní technologií výroby laminátových podlah. Je vhodná k použití v celém domě nebo bytě, v místnostech vykouzlí pohodu a teplo. S doplňky ve výrazných barvách, zejména v kombinaci s červenou, černou a bílou vytváří esteticky příjemnou harmonii.

Laminátová podlaha dub je velmi oblíbená. Dub je původní dřevina na téměř celé severní polokouli, a proto dekory dubu jsou esteticky příjemné. Laminátová podlaha dub je díky druhové pestrosti k dostání v široké paletě přírodních vzorů. Vybírat si můžete jak přímo podle druhů dubu, tak konkrétního barevného odstínu.

Podlahová krytina by měla svým dekorem, barvou a stylem korespondovat se zbytkem místnosti, tedy s omítkami, výmalbou a samozřejmě vybavením. Laminátová podlaha dub je ideální pro lidi, kteří mají rádi moderní životní styl a nechtějí trávit svůj čas údržbou, či strachováním se, co se na podlahu rozlije, jako by tomu bylo u dřevěné podlahy.

Laminátová podlaha dub dobře vede teplo, je vhodná i pro pokládku na podlahové topení.

Laminátová podlaha dub - výhody

 • Rychlá, čistá a jednoduchá pokládka
 • Při poškození možnost výměny jednotlivých lamel
 • Možnost pokládky na podlahové vytápění
 • Odolnost prosti vysokým teplotám a UV záření
 • Vysoká odolnost proti poškrábání
 • Snadná údržba a minimální špinivost
 • Odolnost vůči mechanickému namáhání
 • Široký výběr dekorů
 • Šetrnost k alergikům a astmatikům
 • Přijatelná cena 

Laminátová podlaha dub - nevýhody

 • cena výrazně ovlivňuje kvalitu
 • není možná celková renovace podlahy (na rozdíl např. od dřevěných podlah)
 • hlučnost – levné protihlukové podložky nestačí
 • nosná vrstva je citlivá na vodu
 • je poměrně studená

Laminátová podlaha dub - údržba

Na běžný úklid podlah používáme vysavač a vysáváme často, protože drobné kamínky a nečistoty mohou zanechat na podlaze drobné vrypy a rýhy. Pokud bude laminátová podlaha více znečištěna, vytřeme ji dobře vyždímaným mopem. Použijeme slabý roztok vody s čisticím prostředkem na bázi tenzidů nebo mýdla. Nakonec podlahu vytřeme dosucha.

Na laminátovou podlahu nikdy nepoužíváme vosk nebo leštidlo určené na dřevěné parkety, ani prostředky pro strhávání vosků na bázi louhu.

U společnosti Podlahy Praha s.r.o. vám se správným výběrem laminátové podlahy poradíme!

Veškeré námi dodávané laminátové podlahy vám také odborně položíme. Skladem dostupné dekory dodáme a položíme do 48 hod. Laminátové podlahy od společnosti Podlahy Praha s.r.o. - dodáme, dovezeme a položíme laminátovou podlahu kdekoli v Praze a ve středních Čechách. 

Věříme, že si vyberete kvalitu, že si vyberete společnost Podlahy Praha s.r.o.!

Více informací na téma údržba laminátových podlah naleznete na webu Renovace podlah Praha

Kategorie: 
Home page