FORBO original

Tam, kde prostředí vyžaduje vysoký standard hygieny a bezpečnosti podlah, je vhodné použít komerční zátěžový vinyl v rolích FORBO original, který Vám u nás dokážeme nabídnout. V naší nabídce si může zákazník vybrat z 8 dekorů dřeva, 6 mramorových a 12 barevných dekorů tohoto zátěžového vinylu. V podlahovém studiu společnosti Podlahy Praha s.r.o. Vám můžeme tuto zajímavou krytinu představit na konkrétních vzorcích.

Vinylová podlaha FORBO original je vyrobená z polyvinylchloridu, což je chemická sloučenina, která je třetí nejpoužívanější umělou hmotou na Zemi, hned po polypropylenu a polyethylenu. Tato chemická sloučenina – vinyl – není rozpustná v olejích, ve vodě ani koncentrovaných zásadách a anorganických kyselinách.

Vinyl FORBO original není obyčejné lino, ve společnosti Podlahy Praha s.r.o. Vám to dokážeme

Pro výrobu vinylových podlah je základní surovinou vinylchlorid monomer. Procesem polymerace do řetězců vzniká bílý prášek nebo granulát, který je dále zpracován za použití dalších přísad. Výroba je poměrně snadná, materiál je dobře zpracovatelný a levný, proto je rozšíření PVC podlahy a vinylových podlah tak masivní.

Více než poloviční objem z celosvětové produkce polyvinylchloridu je využíváno ve stavebnictví. Zde nahrazuje tradiční stavební materiály, mezi které řadíme kámen, dřevo, beton a podobně. Jednou z novinek na našem trhu je podlahová krytina vinyl FORBO original. Existuje několik důvodů, které řadí tento vinyl na přední příčky. Je to především zajímavá nabídka vzorů, všestranné použití této krytiny, příznivá cena, trvanlivost při komerční zátěži, dostupnost, dlouhá životnost a snadná pokládka krytiny.

Máte zájem o tento produkt?

Vaši poptávku
ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Upřesnění poptávky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Komerční zátěžový vinyl v rolích FORBO originál je při nášlapu tichý, údržba je jednoduchá a je příjemný na dotek

PVC ve formě povlakových podlahových krytin je k dostání na trhu již mnoho let. Nemůžeme jednoznačně tvrdit, že dlouhodobé používání mu ubírá na žádanosti a staví ho do pozadí jako nemoderní podlahu. Je tomu právě naopak. Zvyšující se poptávka na trhu nutí výrobce vinylových podlahových krytin stále zdokonalovat a inovovat technologie výroby. Na základě pružnosti trhu dokážeme svým zákazníkům nabídnout aktuální novinku FORBO original, odolný zátěžový vinyl.

Vinylové podlahy jsou oblíbené pro široké škály aktuálních barev, atraktivní dekory a dokonalou schopnost napodobit přírodní materiály a strukturu jejich povrchů. Zátěžový vinyl FORBO original v rolích při montáži vytvoří nezaměnitelný povrch s dekorem podle výběru klienta. Podlahy v pásech jsou na našem trhu k dostání v šíři 2m, v celkové tloušťce 2,0mm a tloušťce nášlapné vrstvy 0,7mm. Na základě těchto konstrukčních parametrů je tato krytina vhodná pro komerční i bytovou zástavbu.

FORBO original ve všech 26 dekorech Vám rádi představíme v naší společnosti Podlahy Praha s.r.o.

FORBO original – výhody

 • Odolný zátěžový vinyl
 • Trvalá povrchová úprava PUR Pearl
 • Nízké pořizovací náklady
 • Vyroben bez ftalátů
 • Podlahová krytina vhodná na teplovodní podlahové topení
 • Všestranné použití

Charakteristika vinylové podlahy FORBO original

FORBO originál je odolný zátěžový vinyl, který najde uplatnění téměř ve všech komerčních prostorech. Pravidelná standardní údržba je ve většině případů dostatečná a povrchová úprava PUR Pearl brání opotřebení této krytiny. Celá kolekce FORBO original je založena na vyváženém provedení designů dřeva, mramorování a také moderních barevných celoplošných dekorů. Celá kolekce je vyrobena bez použití ftalátů.

Technické specifikace FORBO original

 • Výrobek splňuje požadavky normy EN-ISO 10582
 • Celková tloušťka 2,0 mm
 • Tloušťka nášlapné vrstvy 0,7 mm
 • Šířka role 2,0m
 • Maximální délka role +/- 25bm
 • Oblast použití / Občanská výstavba Třída 34
 • Oblast použití / Lehký průmysl Třída 43
 • Celková hmotnost 2,7 kg / m2
 • Chemická odolnost velmi dobrá
 • Protiskluznost R10
 • Vhodný pro vodní podlahové topení
 • Vhodný pro instalaci do vlhkých prostor

Zátěžový komerční vinyl v rolích FORBO original doporučujeme pokládat celoplošným lepením vhodnými lepidly na dopředu upravený rovný, pevný, soudržný podklad. Pokud dodržíte tyto instrukce a montáž provede certifikovaný podlahář, tak Vám výrobce FORBO original garantuje záruku na tento materiál v trvání 10 let. Naše společnost Podlahy Praha s.r.o. má k dispozici certifikované podlaháře a pro své zákazníky uvedenou záruku na tuto podlahovou krytinu dokáže poskytnout.

Pokud si klient u nás, v podlahovém studiu Podlahy Praha s.r.o., tento zátěžový vinyl v rolích FORBO original vybere, a bude mít zájem o pokládku našimi certifikovanými zaměstnanci, tak jako první krok dohodneme termín obhlídky a zaměření plochy realizace naším technikem. Na základě zjištěných parametrů obhlídky, zaměření, kontroly podkladů a v neposlední řadě výběru přechodových a soklových lišt, Vám technik předloží konkrétní závaznou cenovou nabídku. Po odsouhlasení nabídky si dohodneme úhradu příslušné zálohy a termín realizace.

Po ukončení montáže FORBO original zátěžového vinylu dojde k předání zakázky a nový majitel uhradí konečnou fakturu. Při předání zakázky nabídneme uživateli nejvhodnější prostředky a systém údržby. Vybrané údržbové prostředky nejen nabízíme a doporučujeme, ale dokážeme je zákazníkům i prodat.

Na stránkách naší firmy najdete pouze zlomek z výběru krytin, které umíme představit a sehnat. Jsme moderní a neustále vyhledáváme další vhodné podlahy. Vaše spokojenost je pro nás prioritou.

Údržba podlah je detailně popsána na webu Renovace podlah.

Kategorie: 
Produkty