Vinylová podlaha bez lepení

Tak, jak se mění architektonické směry, technologie a módní styly, mění se i nabídka podlahových krytin, podle toho, které naši klienti vyhledávají. Plovoucí nebo také zámkové podlahy se svou širokou škálou dekorů, provedení, barev a materiálů, nejsou v tomto ohledu výjimkou. Jedním z nejnovějších řešení v nabídce plovoucích podlah je vinylová podlaha bez lepení, která je v současnosti u ve společnosti Podlahy Praha, s.r.o. jednou z nejžádanějších druhů podlahových krytin.

Systém zámkových plovoucích podlah bez lepení získal své pojmenování podle montážního postupu, jakým se tyto podlahy instalují v místnosti. Tyto plovoucí podlahy nejsou pevně spojeny (přilepeny) s podkladem a ostatními stavebními konstrukcemi, na podkladu jsou položeny, nebo také tzv. „plavou“. Jednotlivé díly plovoucí podlahy jsou mezi sebou obvykle spojeny zámky. V případě plovoucí podlahy s pochozí vinylovou vrstvou nebo celovinylové se označují jako plovoucí vinylová podlaha bez lepení.

Vinylová podlaha bez lepení je vhodná pro instalaci do jakéhokoliv interiéru

Vlastnosti, které má plovoucí vinylová podlaha bez lepení, zaručují této krytině, že je vhodná i pro prostory, které trpí častými změnami teploty a vlhkosti. Zámkový celovinyl je vhodný pro instalaci i do kuchyně, chodby nebo do koupelny. Plovoucí podlahy s vhodně vybranou pochozí vinylovou vrstvou odolávají i zvýšenému zatížení na chodbách. V případě menšího poškození povrchu je vinylová podlaha bez lepení dobře opravitelná a v případě většího poškození má majitel možnost vyměnit jednotlivé lamely. 

Zámkovou vinylovou podlahu montujeme pomocí zámků, instalovaných na každé jednotlivé lamele podlahy po všech jejích čtyřech obvodových stranách. Tyto zámky jsou konstrukčně dokonalé a při jejich spojení nedochází k vytvoření spár mezi jednotlivými lamelami. Vinylová podlaha bez lepení je zkonstruována pro rychlou a čistou pokládku, po které je tato plovoucí podlaha připravena k okamžitému používání.

Máte zájem o tento produkt?

Vaši poptávku
ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Upřesnění poptávky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Zámková vinylová podlaha bez lepení a její výhody

 • Rychlá a jednoduchá instalace bez lepení
 • Zajímavá škála dekorů
 • Snadný úklid a údržba
 • Jednoduchá výměna poškozených lamel
 • Jedinečná odolnost proti vlhkosti
 • Zdravotní nezávadnost
 • Vhodná pro teplovodní podlahové vytápění

Plovoucí podlaha s nášlapnou vinylovou vrstvou se podle své konstrukce dělí na Plovoucí vinylová podlaha bez lepení na nosné desce HDF a Plovoucí celovinylová podlaha bez lepení.

Plovoucí vinylová podlaha bez lepení na nosné desce HDF

 • Plovoucí podlahy s pochozí vrstvou z vinylu na HDF nosné desce jsou v naší nabídce již řadu let. Výhodou, kterou má tato plovoucí vinylová podlaha bez lepení proti rozšířenější laminátové plovoucí podlaze (laminátové plovoucí podlahy) je její vrstvená konstrukce. Spodní vrstva může být tvořena korkovou dýhou, která zajišťuje vynikající zvukově, ale také tepelně izolační vlastnosti. Nosná deska HDF s integrovanými zámky zajišťuje konstrukční pevnost a stálost jednotlivých lamel této podlahy. Vinylová pochozí vrstva zajišťuje majiteli komfortní pocit z užívání podlahy.
 • Plovoucí vinylová podlaha bez lepení na HDF nosné desce se vždy pokládá na rovný a pevný podklad. Při její montáži je nutno použít jako mezivrstvu paronepropustnou folii. Její skladba je vhodná i pro podklady s integrovaným teplovodním podlahovým topením s pomalým náběhem. V aktuální nabídce Podlahy Praha, s.r.o. máme tento typ podlah v široké škále dekorů formátu prken s realistickou strukturou dřeva.

Plovoucí celovinylová podlaha bez lepení

 • Celovinylová zámková podlaha je, jak už její obecný popis naznačuje, tvořena v celé tloušťce lamely nosnou i pochozí vrstvou z vinylu. Vinylová podlaha bez lepení má, stejně jako u zámkového vinylu na nosné desce HDF, integrované zámky. Při její montáži je nutno použít speciální kročejovou podložku, kterou dodává každý výrobce ke své podlaze. I tato podlahová krytina je vhodná pro podklady s integrovaným teplovodním podlahovým vytápěním. 
 • Rozdíl mezi uvedenými dvěma typy těchto plovoucích podlah je nejen v jejich skladbě, ale také v celkové tloušťce těchto podlah. Zámkový vinyl na HDF nosné desce má obvykle tloušťku kolem 10 mm, zatímco plovoucí celovinylová podlaha bez lepení má tloušťku cca 4-6 mm. Oba typy pro svou montáž vyžadují rovné a pevné podklady. K oběma druhům tohoto zámkového vinylu umíme nabídnout širokou škálu obvodových a přechodových lišt a doplňků.

Vinylová podlaha bez lepení od Podlahy Praha s.r.o. zajistí pohodlí v každé domácnosti

Ve společnosti Podlahy Praha, s.r.o. nabízíme klientům, široké spektrum podlahových krytin (vinylová podlaha bez lepení k nim samozřejmě patří) od renomovaných výrobců. Dokážeme pro Vás zajistit také pokládku a kompletní servis. Pokládka podlah pro nás není žádný problém.Našim cílem je na prvním místě maximální spokojenost zákazníka. V našem podlahovém studiu na adrese Komunardů 38, Praha 7 - Holešovice, potkáte profesionály, kteří podlahám rozumí a dokážou Vám, našim zákazníkům poradit jaká vinylová podlaha bez lepení bude pro Vás nejvhodnější.

Nestačí podlahové krytiny pouze dobře vybrat, je nutno zvolit profesionální montáž se zárukou, kterou nabízí společnost Podlahy Praha, s.r.o.

Rádi Vám pomůžeme vybrat, která plovoucí vinylová podlaha bez lepení bude pro Vás nejvhodnější. V našem podlahovém studiu si ji můžete na vzorcích prohlédnout. Zároveň Vám poradíme při výběru vhodného příslušenství k Vaší nové podlaze, jako jsou obvodové a přechodové lišty a podložky. Umíme Vám samozřejmě poradit i vhodný údržbový systém, který Váš zámkový vinyl nejlépe ochrání při běžném užívání.

Společnost Podlahy Praha s.r.o. Vám nabízí kompletní dodávku i montáž plovoucí vinylové podlahy bez lepení tak zvaně „Na klíč“. Vážíme si každého zákazníka a naším cílem je splnění Vašich představ a Vaše spokojenost. Nabízíme seriózní smluvní podmínky, vysokou odbornou úroveň provedeného díla, dodržení požadované kvality materiálů a záruční i pozáruční servis.                           

Kategorie: 
Produkty