Dr. Schütz CC Přípravek na čištění laminátu

Dr. Schütz CC Přípravek na čištění laminátu je šetrným a neutrálním čisticím přípravkem pro obvyklé denní čištění všech laminátových podlahovin i všech laminátových povrchů.

Máte doma laminátovou plovoucí podlahu nebo nábytek, zhotovený z laminovaných desek? Snažíte se najít na trhu vhodný čisticí prostředek, kterým byste mohli plochy podlah i nábytku běžně čistit bez toho, abyste povrchy poškodili? My ve společnosti Podlahy Praha, s.r.o. Vám jako vhodný prostředek na běžnou údržbu doporučujeme Dr. Schütz CC Přípravek na čištění laminátu. Tento čistič je vhodný pro běžné denní čištění formou spreje i pro manuální běžné denní čištění.

Neutrální čistící přípravek Dr. Schütz CC Přípravek na čištění laminátu je určený pro základní vyčištění nově položených plovoucích podlah laminátových, pro pravidelné čištění všech stávajících laminátových podlah a pro čištění všech povrchů s laminátovou úpravou. Tento čistič je vhodný pro odstraňování nečistot, mastných skvrn a stop od podpatků bot.

Speciální složení účinných látek Dr. Schütz CC Přípravek na čištění laminátu neutralizuje pachy, například z cigaretového kouře a stará se, při pravidelném používání, o vytvoření příjemnějšího ovzduší v interiéru.

Šetrný čisticí prostředek Dr. Schütz CC Přípravek na čištění laminátu je určený pro základní vyčištění laminátových plovoucích podlah po pokládce, pro periodický úklid všech laminátových podlah a povrchů zařízení a nábytku s laminátovou úpravou. Tento čistič při použití nevytváří vrstvy. Na laminátových plovoucích podlahách, pro větší ochranu spár, před prvním čištěním a použitím Dr. Schütz CC Přípravek na čištění laminátu, doporučujeme my v Podlahy Praha, s.r.o., aplikovat Dr. Schütz Přípravek na impregnaci spár.

Dr. Schütz CC Přípravek na čištění laminátu je doporučen v letáku EPLF (Asociace evropských výrobců laminátových podlah) jako vhodný prostředek pro šetrné čištění a ošetřování laminátových podlah.

Vhodné plochy pro použití Dr. Schütz CC Přípravek na čištění laminátu:

  • Všechny typy laminátových podlah lepených, i podlah se zámkovými spoji

  • Povrchy nábytku s laminátovou úpravou, jako jsou kuchyňský nebo koupelnový nábytek, a podobně

  • Interiérové obložení lamino deskami

Před použitím Dr. Schütz CC Přípravek na čištění laminátu vždy dbejte na doporučení výrobce konkrétní podlahy, které vydal v návodu k uvedené podlaze.

Postup použití Dr. Schütz CC Přípravek na čištění laminátu:

1/ Plochu podlahy nejprve zbavte pevných částic, prachu a písku suchou cestou zametením nebo vyluxováním.

2/ Čistič Dr. Schütz CC Přípravek na čištění laminátu zřeďte v poměru 1 : 200 (50 ml na 10 litrů vody). Podlahu tímto roztokem vytřete s minimálním namáčením plochy.

3/ Velké plochy můžete čistit roztokem Dr. Schütz CC Přípravek na čištění laminátu s vodou v koncentraci 1:200 až 1:400 sprejovou metodou za pomoci jednokotoučového rotačního stroje CC-SRP s bílým nebo červeným padem.

4/ Mastnoty, šmouhy od podpatků bot a jiné vytrvalé nečistoty odstraňte neředěným Dr. Schütz CC Přípravkem na čištění laminátu hadříkem, nebo jemným bílým padem. Rozpuštěné nečistoty a zbytky roztoku čisticího přípravku setřete vyždímaným hadrem a plochu setřete dobře vyždímaným hadrem, navlhčeným pouze čistou vodou.

Upozornění:

Na laminátové podlaze nesmí zůstat delší dobu žádná tekutina, jelikož v blízkosti hran lamel sají vodu a mohlo by dojít k deformaci (nabobtnání) nosné desky MDF nebo HDF. Z tohoto důvodu vždy důkladně stírejte podlahu dobře vyždímaným hadrem tak, aby se netvořily kaluže.

Technické specifikace Dr. Schütz CC Přípravek na čištění laminátu:

Hodnota pH: Cca 7,5 (koncentrát)

Obsah látek: Méně než 5 % aniontové povrchově aktivní látky, neiontové povrchově aktivní látky.

Obsahuje BENZISOTHIAZOLINONE, METHYLISOTHIAZOLINONE, parfémy, CITRAL, LIMONENE, LINALOOL, rozpouštědla.

Spotřeba: cca 0,1 litru na 100 m2 (běžné denní čištění)

Skladování: Skladujte uzavřený v originální nádobě v chladu a suchu. Uchovávejte uzamčený a mimo dosah dětí.

Balení: 750 ml - plastová láhev 5 l - plastový kanystr

Dr. Schütz CC Přípravek na čištění laminátu je odsouhlaseným čističem na všechny laminátové podlahy se zámkovým spojem.

U nás v podlahovém studiu společnosti Podlahy Praha, s.r.o. Komunardů 38 Praha 7 – Holešovice Vám čistič Dr. Schütz CC Přípravek na čištění laminátu rádi předvedeme i prodáme. Přípravek si můžete objednat také prostřednictvím e-mailu obchod@podlahypraha.cz