Podlahy ESCO

Podlahy ESCO – dřevěné podlahy s neopakovatelným kouzlem

Dřevěné podlahy mají své neopakovatelné kouzlo a jsou nejpřirozenější a často také nejvhodnější podlahovou krytinou, která poskytne trvalou hodnotu na dlouhou dobu. Dřevěné podlahy ESCO umožňují díky široké nabídce, kdy si můžete sami vybrat tu svojí „ideální“ šířku i tloušťku prken a kombinaci z různých povrchů, vytvoření jedinečné dřevěné podlahy podle vašich snů a představ.

Společnost ESCO se řadí mezi největší výrobce masivních a třívrstvých dřevěných dubových podlah v Evropě. V nabídce má velké množství variant dřevěných podlah od masivních po vícevrstvé, které jsou vhodné na podlahové topení. Esco podlahy jsou k dostání jak s hladkým, tak i s kartáčovaným, postaršeným nebo katrovaným povrchem, vše následně ošetřeno tvrdým voskovým olejem Osmo.

Masivní dubové podlahy a dvouvrstvé dřevěné podlahy Esco nabízí společnost Podlahy Praha s.r.o. v široké škále povrchových úprav a stylů. Kolekce třívrstvých dřevěných podlah je vzhledově stejná jako masivní podlahy. Společným znakem je také povrchová úprava a třídění. Společnost Esco rovněž vyrábí dřevěné parkety a parketové kazety. V nabídce se také nachází masivní dřevěné podlahy z habru, olše, borovice a jatoby.

Všechny dekory podlahy Esco si můžete na vlastní oči prohlédnout v naší vzorkové prodejně v ulici Komunardů 38, Praha 7.

Proč si vybrat podlahy Esco u společnosti Podlahy Praha s.r.o.?

 • podlahy ESCO nabízíme v široké škále provedení
 • máme dlouholeté zkušenosti
 • nabízíme široký sortiment podlahových krytin, příslušenství a doplňky, které k podlahám patří
 • zabýváme se prodejem podlahových krytin, pokládkou, kompletním servisem souvisejícím s podlahovinami všeho druhu
 • máme rychlé dodací a realizační termíny
 • přizpůsobíme se Vašim představám a požadavkům
 • jsme firma s nízkými náklady, která se nebojí velkých zakázek
 • ochotně řešíme i komplikované zakázky
 • poskytujeme záruční i pozáruční servis

Výhody, které Vám poskytnou podlahy Esco

 • jedinečnost vzhledu podlah
 • možnost výběru povrchové úpravy
 • variabilita rozměrů podlahových dílců
 • široká škála dřevin
 • přirozená tepelná izolace
 • výborná zvuková izolace
 • zdravotní nezávadnost
 • možnost volby vhodné podlahy na podlahové vytápění
 • použitím dřevěné podlahy Esco výrazně zhodnotíte nemovitost
 • v případě poškození možnost renovace

Esco podlahy mohou mít mnoho podob

Esco podlahy jsou v nabídce buď jako masivní prkna v jedné vrstvě nebo dvou až tří vrstvá kombinace. Můžete si vybrat ideální šířku a tloušťku prken v jejich mnohačetné kombinaci s různými povrchy a barvami.

Esco podlahy mohou mít mnoho podob ať je to rustikální vzhled, kde jsou velké suky a trhliny vyplněny speciálním ekologickým kytem, zabroušeny do hladké podoby a upraveny speciálním tvrdým voskovým olejem nebo si můžete vybrat variantu, kdy má podlaha velké povrchové nerovnosti a díky tomu vypadá, jakoby byla vyrobena před několika staletími.

V nabídce je také velmi neobvyklá, ale stále oblíbenější úprava dubových masivních podlah a to z důvodu odlišnosti od klasických povrchů podlah. Tyto Esco podlahy jsou upraveny tzv. „příčným katrováním“, kdy podlaha dostává opravdu zajímavý a neotřelý vzhled.

Esco podlahy Vám můžeme nabídnout v několika odstínech, barvách a také různých šířkách při rozlišném konstrukčním provedení.

Esco podlahy - možnosti povrchových úprav

Povrchová úprava určuje konečný vzhled Esco podlah. Správnou povrchovou úpravou zajistíme dřevěným podlahám Esco vyšší životnost a samozřejmě i patřičný vzhled. Esco podlahy jsou v konečné fázi upraveny tak, aby byla zvýrazněna kresba dřeva. Základní varianty pro použití k povrchové úpravě Esko podlah jsou olej a olejovosk.

Olej a olejovosk jsou tvořeny extrémně malými částicemi, které se zapustí do dřeva Esco podlahy a zabrání pronikání dalších látek (nečistot). Povrch zůstává přírodní. Výhodou je také možnost lokálních oprav. Jednou za 1/2-2 roky je potřeba nanést regenerační vrstvu.

Jelikož má každá z variant povrchové úpravy své specifické i optické vlastnosti, je nejlepší vidět rozdíl na vlastní oči. Esco podlahy Vám ochotně předvedeme v podlahovém studiu společnosti Podlahy Praha s.r.o., ul. Komunardů 38, Praha 7.

Esco podlahy - vynikající vlastnosti

Zvolíte-li podlahy Esco, nebudete litovat! Dřevo má totiž hned několik předností: kromě neopakovatelné kresby, i ten nejmenší kus dřeva je originál, každý interiér zútulní a zateplí, je příjemný na dotek, nestudí a léta mu neubírají na kráse – naopak!

Dřevěné podlahy Esco mají vynikající tepelné i akustické izolační vlastnosti, nepřitahují prach, jsou schopné absorbovat a uvolňovat vzdušnou vlhkost, což udržuje stabilní klima interiéru a tím se řadí mezi podlahoviny vhodné pro astmatiky a alergiky.

Mezi další výhodu podlah Esco patří dlouhá životnost a vysoká odolnost. V případě poškození je možná renovace broušením a následným olejováním a lakováním.

Společnost Podlahy Praha nabízí nejen Esco podlahy

Společnost Podlahy Praha s.r.o. prodává a montuje nejen podlahy Esco, ale i další podlahové krytiny. Ke všem podlahovým krytinám dokážeme nabídnout vhodné doplňky, např. obvodové lišty, přechodové lišty, ostatní doplňky i čisticí a údržbové prostředky. Do naší nabídky patří také kompletní servis pro podlahy Esco i pro ostatní podlahové krytiny.

V našem podlahovém studiu Vám při koupi podlahy Esco ochotně poradíme. Zákazník si u nás může vybrat z řady masivních dřevěných podlah, z dvouvrstvých a třívrstvých dřevěných podlah, dýhovaných podlah, ale zároveň nabízíme také venkovní dřevěné podlahy na terasy.

Kategorie: 
Produkty