Olej na podlahy

Pro vhodnou údržbu dřevěné pochozí plochy nebo venkovní terasy je nutností správný olej na podlahy

Pravidelná údržba a čištění jakékoliv dřevěné podlahy jsou velmi důležité. Nesmíte však opomíjet ani vizuální kontrolu povrchu i podkladu. U všech typů dřevěných podlahovin v interiérech i v exteriérech musíte zajistit včasné odstranění drobných vad, nebo přistoupit k renovaci těchto pochozích podlahovin. Každá dřevěná podlaha je vyrobena z materiálu, který vyžaduje vhodné údržbové prostředky, jako je například olej na podlahy i speciální čisticí systém.

Jestliže zvolíte nevyhovující přípravek, nebo špatný postup údržby, může dojít k trvalému poškození a zkrácení životnosti Vaší dřevěné podlahy.

Společnost Podlahy Praha s.r.o. nabízí široké spektrum podlahových krytin pro venkovní i vnitřní podlahy a pomůže Vám při výběru takového, který Vám bude vyhovovat. Zákazníkům pomáháme také s výběrem vhodných prostředků na jejich údržbu, jako je například olej na podlahy. Každou podlahu musíte čistit a udržovat. Materiál, který majitelé velmi často volí při realizaci interiérových podlah i venkovních teras je dřevo. Postup jeho údržby a pravidelná renovace je v tomto případě nezbytností.

Máte zájem o tento produkt?

Vaši poptávku
ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Upřesnění poptávky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Zárukou dlouhé životnosti dřevěných podlah je vhodně zvolená údržba a výběr vhodného oleje na povrch konkrétní dřeviny.

Společnost Podlahy Praha s.r.o. se dlouhá léta specializuje na řešení dřevěných interiérových i exteriérových pochozích ploch a své zkušenosti dokáže zúročit i na Vašem projektu. Naše praktické postřehy s dodáním a montáží dřevěných podlah z evropských jehličnatých i listnatých dřevin i z exotů a tepelně upravených variant dřevěných teras Thermowood i teras z exotických dřevin, již léta poskytujeme našim klientům. Dokážeme úspěšně řešit i venkovní pochozí plochy z dřevoplastů WPC. Každé dřevo, použité na podlaze, vyžaduje vhodný olej na podlahy.

Olej na podlahy, použitý na pochozích krytinách v interiéru:

 • Je vhodný pro použití na nově položených dřevěných podlahách.

 • Používá se též při renovaci stávajících olejovaných dřevěných podlah.

 • V některých případech je nutno jej použít na dřevěné podlahy s olejovaným povrchem z výroby.

 • Vytváří ochrannou vrstvu dřevěného povrchu podlahy.

 • Barvenou variantou dokáže olej na podlahy změnit barevný vzhled podlah.

 • Olejované povrchy dřevěných podlah je možno renovovat.

 • Zabraňuje pronikání nečistot do dřeviny podlahy.

Olej na podlahy, použitý na venkovních pochozích plochách dřevěných teras:

 • Olej na podlahy je vhodné použít na nově položených venkovních dřevěných terasách.

 • Pevné plochy ze dřeva nebo kompozitu je potřeba dvakrát do roka, na jaře a na podzim, podrobit důkladnému čištění a údržbě olejováním.

 • Čištění a následné olejování může probíhat strojově nebo ručně.

 • Olej na podlahy teras zpomaluje šednutí povrchu dřeviny.

 • Prodlužuje životnost exteriérových dřevěných ploch.

Dřevo použité na pochozí plochy je jedinečné díky svému přírodnímu původu. K zachování této jedinečnosti Vám pomůže vhodně vybraný olej na podlahy. Profesionální instalace přírodního dřeva Vám přizná dokonalou kresbu a strukturu tohoto materiálu.

Profesionálové společnosti Podlahy Praha, s.r.o. Vám pomohou vybrat vhodný olej na podlahy i další údržbové prostředky

Dřevo, použité na venkovní terasy, je každý den vystaveno vlivu změn počasí, větru, dešti, slunečním paprskům i škůdcům a houbám, kteří dokážou urychlit jeho rozkladné procesy. Pokud své dřevěné terase nevěnujete péči vhodnými prostředky, zkrátíte tak její životnost. Oxidaci dřeva, způsobenou slunečním zářením, zabráníte správně zvolenými prostředky na čištění a renovaci terasy. Životnost dřevěné terasy Vám pomůže prodloužit vhodný olej na podlahy dřevěných teras s UV filtrem.

BONA, WOCA,OSMO nebo Saicos, to jsou výrobci, kteří dodávají čisticí a údržbové prostředky i olej na podlahy ze dřeva. Podle našich zkušeností, a dobrých ohlasů od uživatelů, jsou tyto oleje jedny z nejvhodnějších pro renovace dřevěných podlah z evropských i z exotických dřevin. Postup renovace a vybraný čisticí prostředek na dřevěné podlahy doplňte o vhodný olej na podlahy ze dřeva v provedení s pigmentem barvy konkrétní dřeviny, barveném nebo přírodním, bezbarvém provedení.

Olej na podlahy z dřeva aplikujte vždy po jejich důkladném vyčištění a vyschnutí vždy podle návodu k použití.

Našim klientům nabízíme u nás, ve společnosti Podlahy Praha, s.r.o., celou řadu prostředků na čištění a refreshování olejovaných povrchů dřevěných podlah. Vybrané čističe, jako je BONA Spray mop s čističem na olejované podlahy, nebo BONA Soap čistí dřevěné plochy bez kartáčování. Vyčištěná, neutralizovaná a suchá dřevěná podlaha vyžaduje pro finální ošetření olej na podlahy.

Ochranu a návrat původní barvy dřeviny venkovní terasy Vám zajistí exteriérový olej na podlahy dřevěné terasy s pigmentem a UV filtrem

Našim zákazníkům dokážeme zajistit čištění, údržbu, refresh i olejování dřevěných podlah. Jestliže zjistíte, že Vaše dřevěné podlahy a terasy již nemají svůj původní vzhled, můžete si u nás objednat jejich hloubkové čištění a následné olejování. Speciální olej na podlahy doporučujeme použít po důkladném vyčištění pochozích ploch.

Vhodný olej na podlahy, který je ošetří, najdete u společnosti Podlahy Praha, s.r.o.!

Kategorie: 
Home page