Dřevěné podlahy ESCO

Dřevěné podlahy Esco dodají nádech luxusu každému interiéru

Podlahy jsou jedním z nejvýraznějších prvků v každém interiéru i v exteriérových prostorách. Dřevo působí příjemným dojmem, dobře se kombinuje s dalšími materiály, a proto jsou dřevěné podlahy jedním z nejtradičnějších provedení podlahových krytin.

Dřevěné podlahy Esco jsou podlahovinou, která Vám poskytne trvalou hodnotu na dlouhou dobu. Široká nabídka, kdy si můžete sami vybrat tu svojí „ideální“ šířku i tloušťku prken a kombinaci různých povrchů, umožňuje vytvoření jedinečné dřevěné podlahy přesně podle vašich snů a představ.

Masivní dubové podlahy a dvouvrstvé dřevěné podlahy Esco nabízí společnost Podlahy Praha s.r.o. v široké škále povrchových úprav a stylů. Kolekce třívrstvých dřevěných podlah je vzhledově stejná jako masivní podlahy. Společným znakem je také povrchová úprava a třídění.

Společnost ESCO se řadí mezi největší výrobce masivních a třívrstvých dřevěných dubových podlah v Evropě. V její nabídce je široké spektrum variant dřevěných podlah od masivních po vícevrstvé, jak s hladkým, tak i s kartáčovaným, postaršeným nebo katrovaným povrchem, vše následně ošetřeno tvrdým voskovým olejem Osmo. Společnost Esco rovněž vyrábí dřevěné parkety a parketové kazety. V nabídce se také nachází masivní dřevěné podlahy z habru, olše, borovice a jatoby.

Dřevěné podlahy Esco si můžete na vlastní oči prohlédnout v naší vzorkové prodejně v ulici Komunardů 38, Praha 7.

Máte zájem o tento produkt?

Vaši poptávku
ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Upřesnění poptávky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Proč dřevěné podlahy Esco od společnosti Podlahy Praha s.r.o.?

 • dřevěné podlahy ESCO nabízíme v širokém spektru variant
 • máme dlouholeté zkušenosti
 • jsme firma s nízkými náklady, která se nebojí velkých zakázek
 • zabýváme se prodejem podlahových krytin, pokládkou, kompletním servisem souvisejícím s podlahovinami všeho druhu
 • nabízíme široký sortiment podlahových krytin, příslušenství a doplňky, které k podlahám patří
 • máme rychlé dodací a realizační termíny
 • přizpůsobíme se Vašim představám a požadavkům
 • ochotně řešíme i komplikované zakázky
 • poskytujeme záruční i pozáruční servis

Dřevěné podlahy Esco - přednosti

 • dřevěné podlahy Esco výrazně zhodnotí vaší nemovitost
 • jedinečnost vzhledu podlah
 • široká škála dřevin
 • možnost výběru povrchové úpravy
 • variabilita rozměrů podlahových dílců
 • zdravotní nezávadnost
 • přirozená tepelná izolace
 • v případě poškození možnost renovace
 • výborná zvuková izolace
 • možnost pokládky na podlahové vytápění

Dřevěné podlahy Esco - vynikající vlastnosti

Zvolíte-li dřevěné podlahy Esco, nebudete litovat! Dřevo má totiž hned několik předností: kromě neopakovatelné kresby, i ten nejmenší kus dřeva je originál, každý interiér zútulní a zateplí, je příjemný na dotek, nestudí a léta mu neubírají na kráse – naopak!

Dřevěné podlahy Esco jsou i přes velkou konkurenci jiných materiálů velmi vyhledávané, oblíbené a moderní. Dřevěné podlahy patří mezi nejpraktičtější a nejhezčí podlahové krytiny. Krása, praktičnost a nadčasovost dřevěných podlah a obrovský výběr dřevin s rozdílnými vlastnostmi předurčují dřevěné podlahy Esco k vedoucí pozici v žebříčku prodávaných podlahovin.

Dřevěné podlahy Esco mají vynikající tepelné i akustické izolační vlastnosti, nepřitahují prach, jsou schopné absorbovat a uvolňovat vzdušnou vlhkost, což udržuje stabilní klima interiéru a tím se řadí mezi podlahoviny vhodné pro astmatiky a alergiky.

Mezi velkou výhodu dřevěných podlah Esco patří dlouhá životnost a vysoká odolnost. V případě poškození je možná renovace broušením a následným olejováním a lakováním.

Dřevěné podlahy Esco – možnost různých povrchových úprav

Dřevěné Esco podlahy jsou v konečné fázi upraveny tak, aby byla zvýrazněna kresba dřeva. Základní varianty pro použití k povrchové úpravě Esko podlah jsou olej a olejovosk. Správnou povrchovou úpravou zajistíme dřevěným podlahám Esco vyšší životnost a samozřejmě i patřičný vzhled.

Olej a olejovosk jsou tvořeny extrémně malými částicemi, které se zapustí do dřeva Esco podlahy a zabrání pronikání dalších látek (nečistot). Povrch zůstává přírodní. Výhodou je také možnost lokálních oprav. Jednou za 1/2-2 roky je potřeba nanést regenerační vrstvu.

Jelikož má každá z variant povrchové úpravy své specifické i optické vlastnosti, je nejlepší vidět rozdíl na vlastní oči. Dřevěné Esco podlahy Vám ochotně předvedeme v podlahovém studiu společnosti Podlahy Praha s.r.o., ul. Komunardů 38, Praha 7.

Dřevěné podlahy Esco – široký výběr variant

Dřevěné podlahy Esco Vám můžeme nabídnout v několika odstínech, barvách a také různých šířkách při rozlišném konstrukčním provedení buď jako masivní prkna v jedné vrstvě nebo dvou až tří vrstvé kombinaci. Můžete si vybrat ideální šířku a tloušťku prken v jejich mnohačetné kombinaci s různými povrchy a barvami.

Dřevěné Esco podlahy mohou mít rustikální vzhled, kde jsou velké suky a trhliny vyplněny speciálním ekologickým kytem, zabroušeny do hladké podoby a upraveny speciálním tvrdým voskovým olejem nebo si můžete vybrat variantu, kdy má podlaha velké povrchové nerovnosti a díky tomu vypadá, jakoby byla vyrobena před několika staletími.

V nabídce je také velmi neobvyklá, ale stále oblíbenější úprava dubových masivních Esco podlah tzv. „příčným katrováním“, kdy podlaha dostává opravdu zajímavý a neotřelý vzhled.

V nabídce společnosti Podlahy Praha jsou nejen dřevěné podlahy Esco

Společnost Podlahy Praha s.r.o. prodává a montuje nejen dřevěné podlahy Esco, ale i mnoho dalších podlahových krytin, ke kterým nabízí i vhodné doplňky, např. obvodové lišty, přechodové lišty, čisticí a údržbové prostředky. Do naší nabídky patří také kompletní servis pro jak pro dřevěné podlahy Esco, tak i pro ostatní podlahové krytiny.

V našem podlahovém studiu Vám při koupi dřevěné podlahy Esco ochotně poradíme. Zákazník si u nás může vybrat z řady masivních dřevěných podlah, z dvouvrstvých a třívrstvých dřevěných podlah, dýhovaných podlah, ale zároveň nabízíme také venkovní dřevěné podlahy na terasy.

Kategorie: 
Produkty