Dr. Schütz CC-Čistič na parkety a korek

Dr. Schütz CC-Čistič na parkety a korek je šetrným a neutrálním prostředkem pro denní čištění všech lakovaných dřevěných a korkových podlah.

Máte doma dřevěnou nebo korkovou lakovanou podlahu? Snažíte se najít ten správný čisticí přípravek, kterým byste mohli plochy svých podlah běžně čistit bez toho, abyste povrchy poškodili? My v Podlahy Praha, s.r.o. Vám jako vhodný přípravek pro běžný úklid doporučujeme Dr. Schütz CC-Čistič na parkety a korek. Tento prostředek je vhodný pro běžné denní čištění Vašich lakovaných přírodních podlahových krytin.

Speciální složení účinných látek Dr. Schütz CC-Čistič na parkety a korek prodlouží životnost Vašich dřevěných a korkových podlah v interiéru.

Dr. Schütz CC-Čistič na parkety a korek je aktivním čističem bez rozpouštědel, určeným pro pravidelné čištění všech lakovaných dřevěných a korkových podlah. Dokáže rozpustit ulpělé nečistoty a spolu s Dr. Schütz CC-Lesk na parkety a korek, nebo Dr. Schütz CC-Mat na parkety a korek nabízí vzájemně precizně vyvážený čisticí a ošetřovací systém. Dr. Schütz CC-Čistič na parkety a korek je vhodný také na první intenzivní čištění uvedených podlah po pokládce.

Před tím, než přípravek Dr. Schütz CC-Čistič na parkety a korek, poprvé na Vaše lakované dřevěné a korkové podlahy použijete, přečtěte si pečlivě jeho návod k použití a zároveň dbejte na doporučení v návodu pro konkrétní podlahovou krytinu.

Použití Dr. Schütz CC-Čistič na parkety a korek:

  • Podlahu nejprve zbavte pevných nečistot, jako je prach, písek a ostatní mechanické částice, zametením nebo vysátím.
  • Dr. Schütz CC-Čistič na parkety a korek řádně promíchejte a následně zřeďte s vodou v poměru 1 : 200 (50 ml na 10 litrů vody).

  • Tímto vodním roztokem Dr. Schütz CC-Čistič na parkety a korek podlahu na vlhko vytřete.

  • Velké plochy můžete čistit roztokem Dr. Schütz CC-Čistič na parkety a korek 1:200 až 1:400 sprejovou metodou jednokotoučovým rotačním strojem CC-SRP s bílým nebo červeným padem.

  • Mastné skvrny, rýhy od podpatků bot a jiné odolné nečistoty odstraňte neředěným přípravkem pomocí jemného bílého padu.

  • Nečistoty a zbytky přípravku následně setřete z povrchu podlahy dobře vyždímaným hadrem.

Upozornění:

Přírodní lakované dřevěné a korkové podlahy nesmí zůstat delší dobu navlhčené žádnou tekutinou, tedy ani přípravkem Dr. Schütz CC-Čistič na parkety a korek, nebo mokré, jelikož v oblasti spojů lamel sají vodu a mohlo by dojít k deformaci jednotlivých dílců podlahy. Vždy pracujte s dobře vyždímanými hadry nebo mopy, aby se na podlaze netvořily mokré skvrny.

Technické specifikace přípravku Dr. Schütz CC-Čistič na parkety a korek:

pH-hodnota: cca 9,5 (koncentrát)

Obsah látek: 5-15% aniontové povrchově aktivní látky, méně než 5% neiontové povrchově aktivní látky, amfoterní povrchově aktivní látky.

Obsahuje CHLOROMETHYLISOTHIAZOLINONE, METHYLISOTHIAZOLINONE,

BRONOPOL a parfémy.

Spotřeba: cca 0,1 litru na 100 m2 (běžné denní čištění)

Giscode: GU 40 (Kód produktu pro čistící a ošetřovací prostředek)

Dr. Schütz CC-Čistič na parkety korek skladujte uzavřený v originální nádobě v chladu a suchu.

Uchovávejte uzamčený a mimo dosah dětí.

Zajištění kvality:Forschungs- und Prüfinstitut für Facility Management GmbH, Metzingen (FIGR)

Balení:

  • 750 ml - plastová láhev

  • 5 l - plastový kanystr

Společnost Podlahy Praha, s.r.o. Vám přípravek Dr. Schütz CC-Čistič na parkety a korek ochotně představí, předvede a prodá v našem podlahovém studiu Komunardů 38 Praha 7- Holešovice, nebo prostřednictvím objednávky na adrese obchod@podlahy-praha.cz .