PVC podlahy Praha

POZOR: PVC není linoleum, linoleum je přírodní krytina

PVC podlahy Praha - krytina jen do paneláků?

Vybíráte právě podlahovou krytinu a stále nejste rozhodnuti, která je ta pravá? Na trhu jsou k dostání kromě koberce, laminátové a dřevěné podlahy, také PVC podlahy. Podlahy PVC se stále častěji s oblibou vracejí do našich interiérů. Jde vlastně o linoleum, které od kterého se však nové podlahy PVC velmi liší.

PVC podlaha je tradiční podlahová krytina s  vysokou odolností a dlouhou životností vyrobená polyvinylchloridu. Podlahy PVC prošly během let velkou změnou. Jedna z nejvíce viditelných změn, je velké množství dekorů a barevných kombinací. Podlahy PVC jsou v nabídce v různých šířkách a tloušťkách, s přísadou křemičitého písku nebo protiskluzovou úpravou.

Nová technologie výroby PVC podlahy umožňuje vyrábět takové povrchové úpravy, které jsou takřka nerozeznatelné od jiných „přírodních“ podlahových krytin. Podlahy PVC jsou díky svým unikátním vlastnostem a novému designu stále využívanější. Při výběru správného druhu PVC podlahy je třeba kromě jejího vzhledu zvážit i to, kde bude podlaha instalována a jakou funkci musí splňovat.

Podlahy PVC - levný oblíbenec!

PVC podlahy Praha - výhody

 • široká škála dekorů a barev
 • nízké pořizovací náklady
 • nízký kročejový hluk
 • vysoká mechanická odolnost
 • voděodolnost
 • snadná údržba PVC
 • vysoká tvarová stálost
 • výborné pro alergiky
 • vyrobeno z pružného materiálu
 • rozmanitost v šířkách a tloušťkách
 • má dobrý teplotní vjem
 • je vhodné pro podlahové vytápění
 • hodí se do všech bytových části
 • vhodné i pro podlahové vytápění
PVC podlahy Praha 2
PVC podlahy Praha
PVC podlahy Praha 7
PVC podlahy Praha 1
 
 

Ekonomická výhodnost

 • v současné době je na trhu s podlahovinami široká škála cenově dostupných PVC podlah, které jsou určeny pro běžné použití v domácnostech.

Rozmanitost v šířkách a tloušťkách

 • podlahy PVC se vyrábí v různých šířkách od 2 m do 4 m a tloušťkách od 2 do 4 mm. To umožňuje rychlou pokládku bez nastavování PVC pásů, jako se dělalo dřív.

Dobrý teplotní vjem, nízký kročejový hluk

 • podlahy PVC jsou velice příjemné na došlap a oproti laminátovým podlahám jsou výrazně teplejší a tišší. Mají minimální kročejový i přenášený hluk. PVC podlahy tlumí zvuk nejvíce za všech typů podlahových krytin, takže váš byt bude příjemně tichý.

Atraktivní vzhled a vzájemná kombinovatelnost designů

 • vyspělá technologie výroby PVC podlahy umožňuje vyrobit naprosto špičkové designy. Často vůbec nepoznáte, že nepoznáte, že jde pouze o dokonalou imitaci různých druhů prken, parket, dlažeb, laminátových podlah, korku, bambusu, kamenů, apod.

Vhodnost pro všechny interiéry

 • podlahy PVC jsou vhodné pro všechny bytové části – od předsíně, jídelny, dětského pokoje přes, chodby, sklepy nebo schody až po vlhké prostory kuchyně a koupelny. Podlahy PVC nepřitahují prach, jsou vhodné pro alergiky.
 • tvrzené podlahy PVC jsou vhodné do silně až extrémně namáhaných prostor, jako jsou školy, úřady, nemocnice aj.

Voděodolnost a  vysoká odolnost vůči opotřebení

 • PVC podlahám nevadí rozlitá voda a poradí si lehce i s haváriemi typu prasklé topení, přeteklá vana či rozbitá pračka. Podlahy PVC mají vysokou odolnost vůči oděru a mechanickému poškození, lze využít i do komerčních prostor s vysokou náročností na zátěž.

Snadná údržba PVC

 • podlahy PVC se velice lehce udržují a čistí. Stačí pouze běžná údržba podlahy zametením nebo vysátím vysavačem, případně setřením vlhkým mopem.

Nehořlavost

 • některé podlahy PVC jsou vyráběny s přidáním těžce zápalných nebo nehořlavých látek, a jsou klasifikovány jako samo hasící.

PVC podlahy Praha - rozdělení

V současnosti vyráběné podlahy PVC je kombinováno s různými izolačními, tlumícími a nosnými vrstvami. U moderních PVC podlah je jejich povrch opatřen nášlapnou vrstvou, která brání uklouznutí a také umožňuje snadné ošetřování.

PVC podlahy heterogenní

Skládají se z více vrstev a odlišují se od sebe složením, celkovou tloušťkou a tloušťkou nášlapné vrstvy. Tloušťka nášlapné vrstvy určuje stupeň zátěže podlahové krytiny. Spektrum použití je velmi široké, od lehké bytové zátěže, až po průmyslové objekty.

PVC podlahy homogenní

Jsou v celé své tloušťce stejného složení a provedení. Nášlapná vrstva je shodná s tloušťkou podlahoviny. Vyrábějí se v různých rozměrech a tloušťkách. Splňují požadavky pro aplikace v objektech s těžkým namáháním, jako jsou obchodní domy, výrobní haly, školy, nemocnice a jiné veřejné prostory.

Společnost Podlahy Praha s.r.o. nabízí širokou kolekci podlah PVC v různých dekorech a šířích.

Společnost Podlahy Praha s.r.o. se zabývá prodejem podlahových krytin, pokládkou, kompletním servisem a technologiemi souvisejícími s podlahovinami všeho druhu již mnoho let.

Ve vzorkové prodejně společnosti Podlahy Praha s.r.o. v ulici Komunardů 38, Praha 7 si všechny druhy dekorů podlah PVC můžete na vlastní oči prohlédnout a na každý dekor si můžete sáhnout. V naší prodejně naleznete samozřejmě i mnoho dalších podlahových krytin.

Naši odborně vyškolení prodavači vám podle plánku místností ochotně poradí při výběru potřebné šíře PVC tak, aby se minimalizoval případný odpad z prořezu. Spárořez materiálu při navrhování podlahy PVC do místnosti, uzpůsobíme tak, abychom minimalizovali odpad a v místnostech nevznikal spoj. Tím vznikne jednolitý povrch, který vypadá precizně.

Uvažujete-li o nové PVC podlaze zruční profesionálové ze společnosti Podlahy Praha s.r.o. umí podlahy PVC perfektně položit, tak abyste byli na 100% spokojeni. Pokládka PVC podlahy s naší společností probíhá s co nejmenším zásahem do běžného chodu domácnosti nebo firemního provozu.

Naši profesionálové s dlouholetými zkušenostmi podlahy PVC dokonale znají a umějí využít všechny vlastnosti. Na profesionálně odvedenou práci se u nás můžete stoprocentně spolehnout a využít naše dlouholeté zkušenosti!

Naším cílem je na prvním místě maximální spokojenost zákazníka!

Společnost Podlahy Praha s.r.o. si váží každého zákazníka, jejím cílem je jeho spokojenost, splnění jeho požadavků a představ. Garantujeme seriózní smluvní podmínky, vysokou odbornou úroveň prací, dodržení požadované kvality díla, záruční i pozáruční servis.

Věříme, že si vyberete kvalitu, že si vyberete společnost Podlahy Praha s.r.o.!

PVC podlahy Praha – nabízený sortiment

Tarkett

 • Exclusivní PVC podlahy s věrnou podobou dřeva pro bytové i komerční využití.

Novilon

 • Měkčený vinyl Novilon®/ Novilux® je vícevrstvá podlahová krytina nabízená v rolích o šíři 2,3 a 4m v kolekcí Nova, Viva, Prima a Novilux® structura a traffic. Podlahovina se celoplošně se lepí na vystěrkovaný podklad. Vyspělá technologie výroby zaručuje tu nejvyšší kvalitu a proto je na produkt poskytována záruka 20 let. Více zdMěkčená vícevrstvá podlahová krytina nabízená v rolích o šíři 2,3 a 4m. Podlaha se celoplošně lepí na vystěrkovaný podklad. Technologie výroby zaručuje tu nejvyšší kvalitu, má záruku 20 let

Fatra

 • Podlahová krytina českého výrobce Fatra, která zahrnuje širokou škálu vzorů v provedení homogenním a heterogenním. Má atraktivní vzhled, vysokou odolnost proti opotřebení, poskytuje záruku 10 let.

IVC Group

 • Podlahová krytina s kvalitní PVC pěnou a nádhernými dezény dokonale imitujícími přírodní podlahy. Výrobcem je belgická firma International Vinyl Company (IVC) s mnohaletými zkušenostmi.