Renovace podlah

Renovace podlah Praha

Potřebujete Vaší podlaze dodat nový šmrnc? Profesionální renovace podlah vrátí krásu i staré zašlé podlaze!

Máte doma staré parkety nebo poškozenou, poškrábanou či prošlapanou prkennou, korkovou či kamennou podlahu? Myslíte si, že Vaši starou podlahu již nelze zachránit? Rádi Vás přesvědčíme o opaku. Dnes lze renovovat jakoukoli podlahu. Renovace podlah je potřeba všude tam, kde není možné uvést starou podlahu do původního stavu prostým přebroušením.

Díky moderním technologiím dosáhneme renovací opět nového vzhledu za poměrně nízkou cenu oproti nové podlaze. Věřte, že i velmi zašlá podlaha, kterou naše firma zrenovuje, může znovu vypadat jako nová. Při každé renovaci podlah ubývá broušením vrstva v tloušťce pouze cca 1 mm a renovace podlah lze v případě potřeby opakovat i vícekrát. Dopřejte Vaší zastaralé nebo poničené podlaze naši profesionální renovaci.

Renovace podlah vrátí Vaší staré podlaze původní lesk a pocit novosti.

renovace podlah
renovace podlah 1
renovace podlah 2
renovace podlah 3
renovace podlah 4
renovace podlah 5
renovace podlah 6
renovace podlah 7
renovace podlah 8
 

Máte zájem o renovaci podlahy?

Vaši poptávku
ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Upřesnění poptávky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Renovace podlah – naše nabídka

Společnost Podlahy Praha provádí odborné renovace podlah všech typů – dřevěných, kamenných, plovoucích, prkenných, palubkových i korkových. Odborně posoudíme nutný rozsah renovace podlah, doporučíme Vám vhodný rozsah všech renovačních prací a vypracujeme pro Vás nezávaznou nabídku cenové kalkulace. Renovace podlah je výborným řešením, jak prodloužit jejich životnost a oproti pořízení nové podlahy tak ušetřit nemalé finance.

Renovace podlah provádí firma Podlahy Praha na klíč - od strhnutí starých podlah, odvozu odpadu, vyrovnání podkladu, výroby podkladových roštů, přes důkladnou renovaci krytin, moření, přebroušení, vytmelení až po finální úpravu laky nebo oleji. Naši zkušení podlaháři, kteří provádí renovaci podlah, mají dlouholeté zkušenosti z tohoto oboru a jsou průběžně proškolováni pro užívání nových materiálů a postupů. I velmi zašlé staré podlahy budou po naší vysoce kvalitně provedené renovaci znovu vypadat jako nové.

Nabízíme prohlídku již realizovaných renovací podlah, abyste se na vlastní oči mohli přesvědčit, jak kvalitní práci odvádíme.

Renovace podlah - nejčastěji objednávané služby

 • Broušení dřevěných parket včetně retuší vrypů a povrchové úpravy
 • Renovace dřevěných podlah
 • Renovace kamenných podlah
 • Renovace plovoucích podlah
 • Renovace korkových podlah
 • Renovace prkenných podlah
 • Renovace palubkové podlahy
 • Celkové renovace podlah bez demontáže podlahy
 • Celkové renovace podlah včetně podkladu (s demontáží podlahy)

Až 95% starých podlah je možno renovovat tak, jako by byly nově položeny.

Renovace podlah – posouzení stavu

Předtím, než se do renovace podlah pustíte, je důležité ujasnit si budoucí nároky, ale hlavně profesionálně posoudit aktuální stav podlahy a rozsah jejího poškození. Naši profesionálové s letitými zkušenostmi posoudí aktuální stav podlahy, rozsah jejího poškození a smysluplnost renovace. Tím mohou zabránit nesprávnému rozhodnutí a nevhodně investovaným prostředkům. Návštěvu technika na místě renovace podlah nabízí firma Podlahy Praha zdarma!

Podle rozsahu poškození podlahy technik rozhodne, zda bude celková renovace podlahy provedena bez demontáže nebo s demontáží. Naše firma Vám před objednávkou prací a započetím prací připraví cenovou nabídku renovace podlah k posouzení a je na Vás, zda bude naše diagnostická práce završena Vaší objednávkou. Jsme schopni Vám kvalitně, podle ověřených postupů, zrenovovat staré zašlé podlahy, tak aby vypadaly jako nové.

Renovace podlah - postup

 • Odborné posouzení aktuálního stavu podlah a vhodnosti zamýšlené renovace podlah
 • Návrh na řešení renovace podlah
 • Vypracování postupu prací a cenové nabídky na renovaci podlah
 • Uzavření smlouvy o dílo na plánovanou renovaci podlah
 • Provedení renovace podlah
 • příprava podkladu
 • tmelení, opravy případně doplnění chybějících částí
 • broušení (používáme profesionální brusky s odsáváním prachu)
 • dotmelení, mezibroušení, finální jemné dobroušení
 • lakování nebo jiná povrchová úprava parket a dřevěné podlahy
 • připevnění lišt, případně prahů
 • Úklid renovovaných prostor a odvoz odpadu

Při renovaci podlah klademe důraz na servis a spokojenost zákazníka. Každé námi realizované řešení je zcela individuální, zhotovené dle vašich představ. Výsledek odborně provedené práce našich podlahářů při renovaci podlah Vás příjemně překvapí!

Zvládneme i náročné a atypické renovace podlah. Žádná zakázka není pro naši společnost ani malá ani velká. Čím víc je renovace podlahy náročnější, tím víc nás baví. Profesionálové ze společnosti Podlahy Praha dokážou zrealizovat myšlenky a potřeby zákazníka přesně tak, aby výsledné dílo odpovídalo jeho představám.

Renovace podlah - údržba

Aby provedená renovace podlah neztratila smysl a renovovaná podlaha zůstala dlouhá léta v perfektním stavu, je potřebné o ní dobře pečovat. Rádi Vám s údržbou renovované podlahy poradíme a poskytneme všechny potřebné přípravky. Pokud dáte přednost odborné péči o zrenovovanou podlahu, naši vyškolení pracovníci se o to rádi postarají.

Renovace podlah – cena

Firma Podlahy Praha nabízí renovace podlah za příznivé ceny. Detailní rozpočet Vám připravíme podle aktuálního stavu renovované podlahy. Cena renovačních prací je vždy individuální a závisí na specifických vlastnostech prováděného díla jako je rozsah zakázky, členitost ploch, stav podkladu, přístupnost a doprava. Při velkých zakázkách je možná smluvní cena.

Renovace podlah – vyberte si nás

Naši pracovníci mají dlouholeté zkušenosti v oboru, jsou připraveni vám poradit při řešení vašich požadavků a zaručují ty nejlepší služby. Neváhejte nám zavolat pro konzultaci a stanovení ceny renovace podlah!

Na renovace podlah jsme odborníci!! Kontaktujte nás a využijte všechny naše služby!

 

Renovace podlah - související stránky

Renovace podlah Praha - náš web specializovaný na renovace podlah
Renovace parket
Broušení parket
Olejování parket
Drátkování parket
Tmelení parket
Renovace schodů
Renovace dřevěných schodů
Údržba vinylové podlahy
Rekonstrukce podlah